Що лучани запитали б у Яценюка. ВІДЕО

Що лучани запитали б у Яценюка. ВІДЕО
У віторок, 28 липня, Луцьк із робочим візитом відвідав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

А з якою метою був цей візит, ми запитали у перехожих на вулицях нашого міста.

Що хотіли б запитати лучани у прем'єра, якби мали можливість особисто поспілкуватися - дивіться на відеосюжеті.









Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чи сильно йому помогли ті нещасні 15% гривень відняті у працюючих пенсіонерів?
Відповісти
Куда валитть будешь.
Відповісти
доживаємо...
Відповісти
Коли вже перестане наша економіка тріщати коли вже ви наш любий (всерйоз любий я його дуже поважаю ) піднімете нашу україну з колін і дасте нашим людям блиск надії в очах.
Відповісти
Моё тобі Арсеній побажання на майбутнё Будь мудрий як сова хитрий як лисиця далекоглядний і мудрий у своїх рішеннях та завжди в в своїх думках був зі своїм народом. Ти хороший правитель я бажаю тобі успіхів у політичному житті та багато тобі щастя в особистому житті удачі тобі. (Вибач шо на ти але ми перед Богом усі рівні). Бережи себе ти наша надія у завтрашньому дні щасливо!
Відповісти
Краще б він кролів розводив
Відповісти
дурні я хоть не за кроліка але він охороняєма особа держави
Відповісти
Яценюк скільки ти заробив забравши пільги в сімей загиблих в АТО ?
Відповісти
Антон, Яценюк не заробив забравши пільги,він зекономив на крові загиблих наших солдат і їх родинах..
Відповісти
не рахуйте гроши в чужій кишені! Кролик і сам вміє...
Відповісти
Коли настане мир в Украiнi?
Відповісти