ДТП у Луцьку: біля «Лучеська» збили велосипедиста. ФОТО

ДТП у Луцьку: біля «Лучеська» збили велосипедиста. ФОТО
29 липня приблизно о 18:00 у Луцьку збили людину.

Поблизу готелю «Лучеськ» відбулася ДТП за участі велосипедиста.

На перехресті вулиці Рівненська та проспекту Відродження автомобіль збив велосипедиста.

За словами батька постраждалого велосипедиста доставлено до лікарні з забоєм ключиці.

На місце події прибув патруль міліції. Обставини ДТП з'ясовуються.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
яка доля велосипедиста?
Відповісти
Став пішоходом
Відповісти
А хто все ж таки винуватець ДТП????
Відповісти
Почнемо з того, що велосипедист аж ніяк не мав би знаходится на 2-ій смузі, тільки 1 метр біля бровки, і ніяких поворотів наліво!!!
Відповісти
Правила вивчи, совок. Про 1 метр вже давно ні слова.
Відповісти
Велосипедист повноцінний учасник дорожнього руху як і інші і ПДР на нього теж поширюються. І навіть в деяких випадках він має перевагу руху перед автівками. І до чого друга смуга? Він виконував маневр повороту на перехресті,а бидло напевно на жовтий поспішало проскочити і гаву зловило.
Відповісти
слухай ти бидло!!!
Ти напевно прав водійських і зроду віку не мав...
А що таке машина і поняття не маєш!
Перед тим як писати свої висновки, виясни хто винен.
Винен у цьому велосипедист!!!
Щось не подобається, свої коментарі при собі тримай!!!!
Відповісти
ПДР розділ 6 - обов'язки велосипедистів, пункт 14 розділу 11 про рух на дорогах з 3 і більше смугами для руху
Відповісти
у 90 відсотків аварій винні велосипедисти та пішоходи.вчіть правила.ато переходить дорогу навіть голову не поверне.а машина не ****бе а душить.
Відповісти
приберіть цих двоколісних памороків з навушниками у вухах з доріг!задовбали ці меломани!
Відповісти
ти на дорогу дивись якщо ти водій !!!!
Відповісти
ти під ноги дивися краще...
Ходити напевно ще толком не вмієш...
А розказувати як їздити будеш перед зеркалом...
Відповісти
напевно на красне їхав сам
Відповісти
якщо напевно, то краще не пиши....
До вашого відома, винен велосипедист, який вискочив за маршрутки...
А авто яке прийняло участь в ДТП їхало зі швидкістю 30км/год.
Відповісти
Є якась інформація хто постраждалий ? Ім'я , прізвище ? Що далі було з хлопцем ?
Відповісти
я виїхав під час того, як засвітилась зелена стрілка повороту на ліво. Маршутка, яка стояла передімною, різко поїхала в перед. я поїхав за нею, а вона різко затормозила. Мені більш нічого не залишалось, ( щоб не було зіткнення з маршуткою ) як виїхати на зустрічну смугу. В даний час я, надіявся що зустрічниш машин вже нема. Але, дівчина-водій, завершувала маневр на перехресті. І вийшло так, що тоді відбулось зіткнення. А далі, самі вирішуйте хто виноватий.
Відповісти
Так а здоров'я як ?
Відповісти
коли тобі загоряється зелена стрілка, ти маєш спершу пропустити всі машини які завершують маневр, а тоді сам рушити. Якщо тобі з-за маршрутки не видно перехрестя то потрібно було тримати більшу дистанцію.
Вважаю що сам винен в ДТП. Потрібно свою голову на плечах мати, бо це все таки велосипед, на ньому більш боляче попадати в ДТП ніж на машині.
Відповісти
на данний момент іду на поправку!
Відповісти