Луцькі супермаркети нахабно труять покупців. ФОТО

Луцькі супермаркети нахабно труять покупців. ФОТО
Вже не вперше мешканці міста скаржаться на неякісну чи прострочену продукцію у наших супермаркетах. Тепер до рук редакції ВолиньPost потрапили зіпсований пиріжок та сирковий йогурт із цвіллю.

Найбільш примітним є те, що ці порушення трапилися в один і той же день у зовсім різних супермаркетах, хоча й розташовані вони територіально близько - через дорогу.

Спочатку - про котлету в тісті. Разом із сестрою зайшли у магазин "Колібріс" на ЛПЗ, щоб купити все необхідне додому. Котлета в тісті, яку ми дуже любимо, заманювала досить низькою ціною: 3 гривні 90 копійок. Одразу виникла підозра щодо її якості, тим паче, що обгорнута вона була у поліетиленову плівку. Але цікавість все ж перемогла: разом із іншими продуктами до кошика потрапляє і два пиріжки. На найближчій лавочці сідаємо, щоб або смачно перекусити, або розчаруватися.

Про те, що ці котлети, швидше за все, роблять із "залежаного" фаршу, здогадуються всі, але ці котлети не врятували навіть приправи. Після розпакування "перекусу" апетит зіпсував запах несвіжого м'яса.
На свій страх і ризик все ж спробували частинку цього виробу, бо подумали, що раптом ми надто вимогливі до їжі. Виявилося, що запах, порівняно із смаком, ще був досить-таки приємний. Оскільки у мене був чек, то я повернулася до магазину, щоб мені повернули гроші. Адміністратор без зайвих питань розпорядилася віддати з каси мені необхідну суму. На тому й "розійшлися". Та я добре пам'ятаю, що на прилавку лежали ще з десяток таких самих "сюрпризів", які, напевно, потраплять до рук інших покупців.

Отож, чекаю біля супермаркету, щоб перевірити, чи забрали із прилавка товар, чи ні. Для цього підходжу до сім'ї із дитиною, які збираються у супермаркет, щоб попросити їх купити такий самий пиріжок (нас із сестрою уже пам'ятають у цьому закладі).

І тут мені розповідають деталі, які ще більше шокують. В'ячеслав Скляренко, глава сім'ї, до якої я звернулася по допомогу, розповідає, що кілька днів тому купували ту ж злощасну котлету в тісті для дитини. Дитина надкусила шматок, а решту віддала собаці, оскільки так само не змогла його їсти. Принаймні, собака отримав вечерю.

Саме тому сім'я радо зголосилася мені допомогти. Менш ніж через п'ять хвилин у мене була ось ця котлета в тісті з чеком, що доводить халатність персоналу чи власників супермаркету, оскільки саме цей продукт продається під маркою власного виробництва закладу, а випадки такі не одиничні, як бачимо.

Оскільки "заморити черв'ячка" булочкою нам не вдалося, то йдемо у супермаркет навпроти. Булочок більше не хотілося, але неприємний присмак від котлет хотілося перебити хоча б чимось. Вирішуємо купити сирковий йогурт у супермаркеті "Салют". І тут доля "дарує" нам акцію: два таких десерти за ціною одного! Вже тепер заради цікавості хотілося поглянути всередину. Дата кінцевого терміну споживання: 31.07.2015 в обох. Не "свіжачок", але мали б бути ще придатні для споживання. Купуємо і йдемо на ту ж лавочку. Відкриваємо один: все добре. Наче й заспокоїлися. Відкриваємо інший - і ось Ваш бонус, оздоблений таким собі "пушком"!
Отож, дорогі лучани, будьте пильні: не спокушайтеся на дешеві продукти, дивіться термін придатності товару, завжди беріть чек на продукцію і не соромтеся повертати неякісний товар. Щодо зіпсованих пиріжків: будемо звертатися до адміністрації закладу та у відповідні органи, щоб у майбутньому такі випадки не повторювалися. Про результати повідомимо згодом.

Світлана БАГНЮК, ВолиньPost

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хотіли халяву,а тепер звинувачуть інших. Влаштуйтесь у супермаркет та покажіть ,як потрібно працювати, або відкрийте свій магазин.
Відповісти
До чого тут:"Влаштуйтесь у супермаркет та покажіть,як потрібно працювати..."Це зовсім не оправдовує власників таких "завєдєній".А чому б не зробити,як роблять за кордоном:не продали вчасно свіжоприготовлений продукт,зробіть на нього знижку в той самий день ввечері на 50%.Люди з дорогою душею розкуплять.Це ж краще ніж викидати потім,або труїти цим людей.
Відповісти
Це приватний магазин. Якщо клієнти перестануть скуплятися,то цей магазин сам закриється.Ніякими перевірками та штрафами,нічого не зміниш,біля кожного магазина поліцая не поставиш.
Відповісти
Ти що, дебіл? Це ж здров'я людей@
Відповісти
Ось и власник супермаркету загавкав)))
Відповісти
"С тобой свинья, не гавкает - а разговаривает, капитан Жеглов." цитата із фільму "Место встречи измениить нельзя", і не стосується цього дописувача.
Відповісти
а я купила в "Салюті" морожений хек в плівці, якого потім їсти не можна було, бо він смердів і хрустів під зубами, як пісок. більше купувати не буду.
Відповісти
треба було цього хека їм в вентиляцію засунути. в приточну трубу, через яку повітря втягується.
Відповісти
Будьте обережні у магазинах Вопак (на Киїхвській площі та на пр.Волі) вони також часто продають неякісні продукти. Навіть при наявності чека не завжди вдається добитися справедливості
Відповісти
Як дітям можна купувати в маркеті такі продукти? Це старе як світ правило - не купуй продукти "переробки" (фарш і т.п.). Майже всі магазини збувають так непотріб. А чого не скидають ціни на такі "шедеври", це вже інше питання.Може жадність))
Відповісти
це не правило, а дебілізм,який потрібно викорчовувати з корінням. Супермаркети не підпільні лавочки, вони цілком легальні, отже апріорі там все повинно бути безпечним для покупців і для дітей також, а за такі от випадки потрібно суворо карати. Всі ці котлети в тісті, пиріжкі і булочки такий собі спрощений варіант нашого фастфуду, корисність цієї їжі під питанням, але те що вона повинна бути якісною - однозначно. Магазини і великі і маленькі просто знахабніли від безкарності за останні роки. Де відповідні служби врешті -решт?!
Відповісти
Я випадково була в районі ЛПЗ, купила в "Салюті" пачку масла , ввечері вдома виявила там цвіль,аромат масла явно не свіжого, але термін придатності досить добрий, так як я проживаю в іншій частині міста, їхати туди часу не мала, знаю що треба було на наступний день поїхати, але точно вже нічого не доказала би, пройшли сутки, хто зна, де я його тримала)))) ось так....
Відповісти
Люди добрі. Це торгівля і завжди буде щось спорчене . Таке враження ,що у вас в холодильнику нічого не портится.Магазин можна зробити ,що все було свіжаком, але тоді ціни будуть більшими.
Відповісти
ідіот? те що в тебе "щось спорчене" - твої проблеми, викидай його, а не виставляй на продаж. Мабуть поки, як в якійсь азіатській (вже точно не згадаю в якій саме) країні не стратять публічно з трансляцією на весь світ подібних торгівців, то таки "завжди щось буде спорчене", бо по нормальному не дійде. Ваших азіатський "колег" відправили до праотців за шкідливі, небезпечні, дитячі суміші і правильно зробили без зайвих рожевих гуманістичних соплів.
Відповісти
Ця стаття є відвертою брехнею. Інформація в статті не відповідає інформації, яка зазначена на чеках. В статті йде мова про 2 пиріжки та 2 десерти. На чеках товари чомусь тільки по 1. І де дівся весь товар з чеку супермаркету Колібрис, який наче заходили придбати? Шановна адміністрація ВолиньПост, коли ви хоч перевіряєте новини які Вам надсилають???
Відповісти
Ця інформація є надана працівником ВолиньPost, оскільки саме він і здійснив покупку. Вибачте, що не уточнили про розбіжності ц кількості пиріжків і десертів. Роз'яснюю: Доводити матеріал на загал ідея виникла не одразу. Перших два пиріжки просто здали в магазин, аби повернути кошти і аби адміністрація магазину прореагувала на такий-от "дзвінок". Чек адміністратор забрала (не вперше повертаю товар і чомусь-таки завжди забирають чек), а сфотографувати не встигла. А на фото вже пиріжок, куплений сім'єю через ПІВГОДИНИ після першої покупки, додано до матеріалів. Щодо десерту, то перший банально з'їли, оскільки він був відкритий першим і підозри не викликав.
Відповісти
Гаразд. Ви змогли пояснити ситуацію з Колібрисом. А відносно Салюту? Десертів 2. В чеку 1. Як?
Відповісти
там акція була на товар,якиий термін збігає.
Відповісти
дякую, за прояснення і підтримку.
Відповісти
Справді, була акція (про що й писала), хоча у чеку він "пробитий", як 1 (раніше цього навіть не помітила, даруйте)
Відповісти
Девушка купляє сирок за два! дня до закінченні терміну придатності.
Відповісти
шановна адміністрація волинь-посту! Добивайтесь, межах своїх повноважень, відновлення перевірок відповідними службами якості товарів, а то вже скоро буде біда-ліки дуже дорогі!
Відповісти
Вартість перевірок та хабарі перевіряльникам, магазини заженуть у ціну товарів. То ж ти і заплатиш з своєї кишені.
Відповісти
Ніколи в супермаркетах продуктів не купую і родичі моі теж .Супермаркети -для лохів .
Відповісти
ну так повідай ти, крутий, лохам темним, де ж ти купуєш продукти, невже в спецрозподільниках, як за часів ссср отоварюєшся? тільки не треба тут пороти утопію про те, що треба держати свою корову, свиню, курей і картоплю з кабачками, бо то дурниці, як кажуть "Богові Богове, кесарю кесареве" хтось сільським господарством займається, а хтось хірург, піаніст чи комп"ютерник і коженому своє, і в села їздити спеціально по продукти теж не вихід, бо по перше брак часу, а по друге і такі "доморощені" продавці з часом починають нахабніти, а маленькі крамнички теж не панацея, бо і там мухлюють. Так що оприлюднювати кожен такий випадок потрібно, штрафи накладати величезні, а то й діяльність забороняти. А супермаркети по всьому цивілізованому світі є.
Відповісти
Не відповідність статті полягає ще в тому, що час на чеку з котлетою 29.07.15 21.21 який куплений першим а з сирком 29.07.15 20.59. То що ж куплено першим?
Відповісти
Уточнюю порядок дій: купили ДВІ булочки - повернули адміністрації, чек забрали у магазині, сфотографувати не було чим - купили десерт "заїсти" горе у іншому супермаркеті - повернулися назад і попросили людей купити таку ж. Не розривали послідовність між походами до магазинів, щоб не плутати нитку розповіді: котлети до котлет, так сказати, а не "стрибати". Але рада, що є люди, які прискіпливо співставляють факти, оскільки це свідчить про критичний склад розуму і про вміння аналізувати, а не "ковтати" все, що подають у ЗМІ та телебаченні
Відповісти
відповідь проста. Ходили до магазину ,шукали порчені продукти для статті.Шоу.
Відповісти
Це особисто Ваша думка, і Ви маєте на неї право, хоча матеріал був абсолютно спонтанний
Відповісти
А яка різниця, що й коли і в якій кількості було куплене, це змінює той факт, що продали зіпсоване й небезпечне для здоров"я споживачів? Молодці, навіть якщо спеціально ходили і шукали, знайшли і оприлюднили! Ні, я в шоці, продають г..вно, та ще й огризаються, капець!
Відповісти
А ну розкажіть нам несвідомим,як перевірити всі продукти в магазині,щоб їх не розпаковувати.
Відповісти
а треба зберігати їх як продукти, а не як гвозді. і все буде)))
Відповісти
і терміни придатності не стирати і не малювати нові,і ковбаси не мити і не обтирати і з іншими продуктами не проводити подібні маніпуляції та не продавати завідомо гидоту, загалом совість мати треба.Біди на вас нема! Адже якщо дорослі покупці ще намагаються якось впевнитись в якості того що купують, то діти, і підлітки, як правило цього не роблять.
Відповісти
У Совку пиво з осадом продавали, і ніхто не жалівся. Головне не струшувати.
Відповісти
йди в совок.
Відповісти
одного разу я в великому луцькому гіпермаркеті теж купив сирки з грибною начинкою. чек зберіг, єссно. а наступного дня прийшов і попросив повернути мені гроші _і_ сирки нові безвозмєздно підігнати в такій же кількості. щоб я ті, которі з грибами нікуди не ніс і не ініціював широкого громадського обговорення проблеми. погодилися практично зразу.
Відповісти
Я в шоці. Ви напишіть, ще, що хтось не перевів на ГПЗ бабусю через дорогу. Якість статей з кожним разом падає і падає. Де журналістська етика? Щось схоже я бачив про розп'ятого хлопчика. На мій погляд звичайна, замовна стаття одного конкурента на інгого.
Відповісти
будь-які статті, які мають рекламний характер, позначаються на сайті спеціальною позначкою, про що вказано на сайті. Повірте, Ви дуже щаслива людина, що не пробували тих пиріжків... Якщо десерт просто потрапив під "гарячу руку" і до нього суттєвих претензій не було, тому що у нього вже стікав термін придатності, то пиріжки були просто неїстивні... Тісто свіже було, але сама котлета...

Розрахована стаття була на те, щоб показати, які продукти не купувати, щоб не отруїтися. Тим паче, що очікується реакція магазинів на відповідний "дзвінок" і покращать якість своїх продуктів. Бо якщо ще ми, дорослі, дивимося на те, що купуємо, хоча й самі раді прикупити щось акційне та зекономити, то діти купують все без розбору.
Відповісти
ви все зробили, робіть такі "рейди" частіше і оприлюднюйте результати. Не виправдовуйтесь перед нахабними ділками, які продають сміття і щей зверхньо в позу стають типу "ну да, ну и чЕ?", придурівши від вседержавного бардаку і безкарності. Відкинувши всі етикети в харі їм потрібно запихати подібні котлети і десерти, і до цього таки дійде, якщо нічого не зміниться.
Відповісти
Кілька днів тому (по-моєму у вівторок), не маючи бажання готувати вечерю чоловіку, я попросила щоб він сходив у магазин та придбав собі хоча б пельмені. Приготувавши принесений полуфабрикат з магазину "Колібріс", він засмердів усю квартиру жахливим запахом. Я була у такому шоці... А кілька років тому хотіла купити ковбаси дітям, наголосила продавцю відділу "ДІТЯМ", мені всеодно намагалися втулити м"ясопродукт з цвіллю!!! Неодноразово у тому ж магазині я спостерігала ідентичні ситуації з іншими відвідувачами. Після останнього випадку я пообіцяла чоловіку готувати самій без закупівлі продуктів у вищезгаданому МАРКЕТІ.
Відповісти