У Нововолинську на чоловіка напала собача зграя

У Нововолинську на чоловіка напала собача зграя
Бродячі пси напали на чоловіка просто на ринку.

Про це повідомляє Інформаційний портал Нововолинськ із посиланням на радіо "Нова":

"В місті дуже багато бродячих собак, сьогодні телефонувала бабця, яка розповіла, що вони напали на її чоловіка просто на ринку. Лишається питання - до кого звертатись з такого приводу? Висвітлити цю подію не можемо тільки за відсутності журналіста, наразі. Але чи пишуть про цю подію якісь місцеві видання? Хто займається вирішенням проблеми?" - йдеться в повідомленні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бродячих собак треба винищувати !
Ізоніазід допоможе.
Відповісти
Винищувати треба тих ,хто таке говорить!!!!Цивілізована людина ніколи так не скаже ,ще в Європу "пхаються".Є проблема безпритульних тварин яким потрібно допомагати ,створювати притулки і влаштовувати в подальшому тварин.На нормальних людей собаки не нападають!
Відповісти
Это путин понапускал диких собак . Всех путинских собак-людоедов нужно уничтожить .
Відповісти
"На нормальних людей собаки не нападають!"
Отут ви ой-як неправі...Людське поняття "нормальності" дуже відрізняється від собачого. Величезний вклад у розвиток агресивності тварин робить також ефект зграї.
Можливо, вбивати тварин, окрім тих, які напали на людей, неетично, але й залишати їх у місті дуже небезпечно.
Відповісти
Я боюсь бродячих собак.
Відповісти
Бедные собачки на улице страдают от эпидемии туберкулёза, если у вас добрая душа полечите собачек при помощи простого рецепта: 10 таблеток Изониазида + 1 таблетка Метоклопрамида в куске ливерной колбасы, кормите собак этим лекарством и вам воздастся за вашу доброту, подробности на сайте ветеринаров-фтизиатров: http://vredy.biz
Відповісти
А от бродячих собак в місті взагалі не повинно бути.
Кожному необхідно узяти відповідальність. і очистити свій район від небезпечних бродячих хижаків. Коли кожен адекватний громадянин очистить від БС свій район, то відпаде необхідність витрачати бюджетне бабло на маячні програми типу стерилізація, притулки пожитєвого утримання бродячих псів і бездіяльні служби вилову і утилізації БС.

Для того щоб гуманно, хоча це слово і не застосовне до бродячих псів, знешкодити необхідно 10 таблеток ІЗОНІАЗИДУ 300мг + 1 таблетка МЕТОКЛОПРОМІДУ - розтираєте в порошок та додаєте до шариків з найдешевшого паштету або фаршу, годуєте біо-сміття яке Вам заважає і через 2-2.5 години біосміття самоліквідується
УВАГА!!! Невикористанні "ластфуди" викидайте в унітаз, а не в смітник. Щоб котики ненароком не отруїлись.

Бiльш докладнiше на: vredy.biz

Всі небайдужі, будь ласка, розповсюдьте цей рецепт.
Відповісти