У Луцьку шукають свідків ДТП, у якій постражав школяр

У Луцьку шукають свідків ДТП, у якій постражав школяр
Свідків ДТП, у якій постраждав школяр, просять зателефонувати батькам хлопчика.

Нагадаємо, ДТП трапилася 30 липня ввечері у Луцьку на проспекті Відродження. 13-річний школяр вибіг на дорогу та потрапив під колеса маршрутки.

Відгукнутися очевидців ДТП просить подруга мами хлопчика Аліна Кірілова на своїй сторінці у фейсбук.

"Вчора в районі готелю Лучеськ був збитий підліток Нещасний Стас, син моєї близької подруги. У важкому стані хлопець був доставлений в лікарню. Черепно-мозкова травма, розсічення бороди і ін. Зараз він у реанімації. Хто викликав швидку, хто можливо має яку-небудь інформацію - прохання зателефонувати до батьків. 0664641290 Ігор", - йдеться у дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Тріщини у передній частині особи" - мда....
Відповісти
Ваш підліток був у нетверезому стані. Це висновок медекспертів після експертизи.
Відповісти
ти взагалі хто?
Відповісти
Свідок
Відповісти
Хотіли свідків....... маєте.
Відповісти
вибач но нетак він и пяний був я знаю скільки він випив и це взагалі трішки
Відповісти
Для 13-тирічного трішки це як для мене відро. Чому неповнолітній без нагляду батьків в темний час доби в нетверезому вигляді перебігає дорогу в тому місці де немає пішохідного переходу? Через 10 метрів розташований перехід. Виконуй правила і будеш цілий.
Відповісти
А кто делал мед экспиитизу на мести Дэн и что это за эксперэк который не может отличить пацана 13 лет а фиксировать что ему 18 20 лет и можно после этого говорить о профионализме твоего эксперта
Відповісти
Семен,а ти свідок експертизи,чи ДТП?
Чи виконаєш свій громадянский...,чи тільки на інтриги здатний?
З кожним може біда статися,завжди треба залишатися людиною!!!
Особисто,я свідок ДТП.
Я повідомив батькам хлопчика всі обставини...
Головне,щоб дитна стала на ноги!!!
Відповісти
Повністю згідний з тобою анонім..
Відповісти
Семен а ты уже и акт экзпертизы видел и
ли тебя купили если купили то ты гавно тебя бы к нам на 0 с разу бы наверно потек а интриговать сидя в тылу и пиарится для этого смелости не надо а если ты и вправду сиветель то позвони родителям и расскажи что было
Відповісти
"не скажу" тримай себе в руках а то шось тебе наповняє якесь лайно ;)))
Відповісти
закрийтесь! яка вам різниця в якому він був стані??!!!
Відповісти
Як вияснилось,ця МАРШРУТКА місяць назад вже проходила по ДТП!!!
Виходить,що стаж є...
Відповісти
Якась негативна тенденція...
Відповісти
водій мав дивитись куда він їде!!!!!а Стас виноватий в тому шо перебігав дорогу не в призначенному місці!
Відповісти