вхід реєстрація

Чи зберігається місце роботи за мобілізованим працівником?

Чи зберігається місце роботи за мобілізованим працівником?
Місце роботи за волинянами, які перебувають в АТО, зберігається до повної демобілізації. Окрім того, зберігається посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві.

Про це інформує волинський адвокат Василь Нагорний в мережі Facebook.

"У зв'язку з тим, що вчора "звідти" дзвонили бійці та цікавились, пояснюю: відповідно до останніх змін, внесених до Кодексу законів про працю, місце роботи за мобілізованим зберігається не один рік, як було раніше, а до фактичної демобілізації. Тому демобілізація МОЖЕ проводитися в строки понад 1 рік (зокрема в серпні-вересні).

Цитую: стаття 119 КЗпП "За працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період... на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності", - пояснює правозахисник.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 1
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А ПОСТАНОВА УРЯДУ 522 ВІД 22 ЛИПНЯ ЦЬОГО РОКУ ЩО ПЕРЕДБАЧАЕ
Відповісти
Розсилка новин
Підписатись
* Ви зможете відписатись в будь-який час