Фотовиставка: Юлія Вітова

Фотовиставка: Юлія Вітова
Містична та яскрава фотовиставка Юлії Вітової.

Мене звати Юлія Вітова. Усе моє життя пов’язане з мистецтвом, тому і не дивно, що частинкою мого життя і стала фотографія. А все почалося з дитячого захоплення і потім поступово почало переростати у щось серйозне.

Будучи школяркою, ніколи не могла і подумати, що моє життя буде пов'язане з фотографією. А зараз це стало професією. Окрім цього займаюсь дизайном, що гарно поєднує обидва моїх заняття.

Обожнюю фотографувати портрети. Це один із найулюбленіших моментів.

Подобається відкривати людей з іншої сторони: з якої вони ще себе не бачили чи не могли уявити! Люблю працювати з дітками. Це приносить стільки задоволення і радості, а також надихає на більші звершення!

Подобається щось нове, цікаве, нестандартне! Фотографія - це лише мить, історія, тому я намагаюсь подарувати людям частинку їхньої історії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 42
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
фото з хлопчиком і дівчинкою під староукраїнське просто лякає.... страшна фотка
Відповісти
так і мало бути))) це силізація під "Вій". Хома Брут та Панночка - переможці конкурсу костюмів на Хелоувін.
Відповісти
Нарешті видно Митця чи, точніше, Мисткиню! Фотки супер!!! А Юля сама гана як сонечко)))
Відповісти
Фото хороші, але раджу частіше звертати увагу на композицію і рівновагу - часто завалений горизонт.
перешаплені портрети роблять людей старішими, руки, ноги, голова, очі - це те, з чим варто бути дуже уважним при зйомці.
Відповісти
Погоджусь з дописувачем. Банальне вирівювання горизонту просто жах як не вистачає, просто ріже око.
Відповісти
Є кілька вдалих портретів. А от дівчинка за пультом (літака чи гелікоптера), на мою думку, тягне на справжнє фото мистецтво.
Відповісти
Мистецьке та чуттєве бачення :) Молодець
Відповісти
тако собі, різкість надто перекручена, сильно зернить, дуже багато обробки, художня складова більше ні, чим так. Фотки попередньої дівчини - Ірини Ільчук, вищі на рівень
Відповісти
Нормально.Є пару вдалих по світлу кадрів.Не мистецтво.
Дівчина в ріст з вінком, фото з кроликом,довговолоса брюнетка спиною, нікуди не годяться. Неумілий фотошоп та і кадри загалом.
Композиції говорять самі, що автор на початковому рівні.
Працюйте.
Відповісти
Професійні Фотографи залогіньтесь під своїми аккаунтами. Щоб видно було чи це конструктивна критика, чи просто пусті слова)
Відповісти
А ти не довіряєш своїм очам? Дівчина тільки починає розвиватись у портретній зйомці. Молодець, що займається творчістю
Відповісти
Юлька, молодец)
Відповісти
На мою думку, є багато вдалих фоток.У будь-якому мистецтві головне настрій,ємоції. Тут вони є. Фотографії живі!
Відповісти
Навіщо комусь кудись логінитись, щоб побачити що на частині фото завалені горизонти, чи ви без чийогось логіну цього самі не бачите? Чи можливо не видно накручену різкість? Композиційні провали теж не видно?
Відповісти
Констянтин, я з Вами згідна, ідеального у цьому світі нічого немає. Юлія, молодий фотограф, яка вчиться та має власне бачення. Думаю, що через пару років вона організує особисту не он-лайн та здивує усіх пошановувачів фотомистецтва. Великою її заслугою являється те, що Юлія не посоромилась виставити свої фото.
Відповісти
Катя, велика заслуга людини має бути у тому, щоб реально оцінювати свій рівень та свої дії.
із задоволенням подивлюсь на виставку не онлайн.
власне бачення - це прекрасно, але закони композиції і бробки фото ніхто не відміняє - тому їх варто дотримуватись і порушувати коли фото цього портребують. в усіх інших випадках - класичний підхід - це запорука успішного результату.
Відповісти
Костянтин, все правильно, людина вчиться і конструктивна критика дуже доречна. Це все для того щоб розвиватись далі. Згадайте свої перші роботи). Не думаю, що у Вас відразу все виходило (не маю на меті Вас образити). Нехай вчиться собі та працює. Вона не з тих хто "задирає ніс", а старається чогось навчитись. Але врешті-решт не всім дано фотографувати...
Відповісти
Катя, мене образити дуже складно.
так, у всіх не відразу виходять чудові фото.
просто формат "фотовиставка" потребує дуже акуратного підходу до вибору фото, бо ці фото будуть дивитись дуже багато різноманітних людей.
а для того, щоб зрозуміти свої промахи чи сильні сторони, особисто мені допомагають фоторесурси, де колеги, оцінюючи і критикуючи надихать робити фото краще і краще
Відповісти
Костянтин, ми усі вчимося на власних помилках. Тому перший крок треба обов'язково робити, щоб у подальшому знати абсолютно усі нюанси. Думаю, що Юлія прочитає коментарі до своїх фото і зробить належні висновки, щоб у майбутньому уникнути помилок! Хочеть побажати Юлії натхнення, творчості та успіху. Впевнена, що вона себе обов'язково реалізує у цій цікавій галузі мистецтва. А при можливості Ви Костянтин, як старший наставник могли би дати поради для покращення її робіт! Тому і Вам натхнення для нових цікавих знімків, надіюсь що матиму змогу ознайомитись і з Вашою творчістю
Відповісти
Дякую Катя.
я допомагаю усім, хто звертається за допомогою.
мої фотороботи доступні в інтернеті на різних ресурасах. їх дуже легко знайти.
буде бажання - звертайтесь, поспілкуємось
Відповісти
Гарні і якісні фото, особливо маленька дівчинка-Мрія !!!!! Люди, не заздріть!!!!!!
Відповісти
Юля, молодець! Ти стаєш на ноги! Якби ти ще покинула свої цигарки і подумала про сім"ю і дітей...
Відповісти
мистецтво не має ніякого відношення до її особистого життя. такшо ти не зовсім правий
Відповісти
Ще й яке має відношення! Так само як Катя говорять відомі рокери приймаючи чергову дозу героїну!
Треба трошки підрости Вам, Катю, щоб оцінити різницю , коли митецтво роблять чистими, а не смердючими від никотину руками.
Відповісти
Як мЕтці люблять казати :"Я так бачу!!!" Так вона, напевне, бачить, своє життя... без дітей і з сигаретою в руці)))
Відповісти
Я бачу що Ви великі пошановувачі мистецтва дуже ознайомлені з особистим життям ))
Відповісти
Чуже особисте життя мене абсолютно не цікавить... Просто дратує те, що кожен хто купив "крутий фотік" - фотограф... Таких як Юля, "фотографів" в Луцьку добрих 500 людей... А на рахунок робіт... Роботи як роботи...
Відповісти
Бачу велике майбутнє, але діти повинні бути дітьми!!!
Відповісти
хм, а для чого тоді організовують оті стилізовані конкурси для дітей? як на мене то суперські фоти дітОЧОк. подивіться фільм "Моя маленькая принцесса"... Вас точно здивує)
Відповісти
Мені подобається фото з дівчинкою, де пес на задньому фоні. Класне фото.
Відповісти
Я уявлення не маю шо таке "завалені горизонти", але скажу шо фотограф ще явно не бачить шо фоткає, можливо ще навчиться. Та навряд, навіщо дурити людину.позавалювати такі горизонти! Чим думала?
Відповісти
Ваша думка не зрозуміла! Написали, аби написати...То ви розумієте Що таке "завалені горизонти", то не розумієте. Я не знаю про горизонти, мені цікаві люди і настрій яким вони діляться. Але про смаки не сперечаються, мені подобаються роботи Юлі.


Відповісти
Вельми шановна, то Ви написали, аби написати. А я всю душу вклав, щоб Ви нічого не зрозуміли. Дякую. Низький уклін.
Відповісти
Тоді для чого писати,якщо Вас шановний, не зрозуміти? Та чужа душа, як кажуть ...
Відповісти
Та забудьте вже про ті коментарі, і сходіть краще на вулицю погуляйте. Пофоткайте шо небудь. Вдруг бліснете на волинь пості. А там гляди і весілля, бенкети, непофоткані діти, п'янки різні, будете фотографувати. Карочє як тут часто пишуть -займіться ділом.)
Відповісти
Фотовиставка на той виставка, щоб відповідати певним критеріям.
Відповісти
приємні фото особливо з ангєлочком і дітьми
Відповісти
Нестандартні фото,дякую,Юля. Фото Хоми Брута і Панночки дійсно моторошне, поки не прочитала коментар,що так і має бути, то була "в нєдоумєніі".Старший чоловік в білій футболці-дуже класно
Відповісти
Багато гарних робіт. Приємний стоковий формат...
Є дісно провальні.
Подобається найбільше дівчина яка дує кульбабу на фоні старих дошок.
Дівчинка зірочка дівчинка кораблик і дівчинка снігов королева... теж ктуо щось індивідуальне. Хоч і не топ світу проте спроба постановки.
Вцілому якщо закрити очі на композиційні провали та не самий кращий пост то дуже навіть нічого.
В цій рубриці багато хто і такого б не зробив...
Відповісти
Щоб фоткати - треба бачити. Юль- Ти бачиш ) Митець одним словом )
Відповісти
Молодець,Юлю!У тебе багато здібностей,які ти можеш розвинути до високого рівня,а до фотомистецтва ти маєш справжній талант!Я не знаю тонкощів цього фаху і сприйняла цю виставку на рівні відчуттів і емоцій!А вони - дуже гарні і яскраві!Є настрій,є думка,образ і естетика!Так тримати і не зупинятися в розвитку щиро Тобі бажаю,Юлечко!
Відповісти