ДТП у Луцьку: на Набережній зіткнулися дві автівки. ФОТО

ДТП у Луцьку: на Набережній зіткнулися дві автівки. ФОТО
Сьогодні, 6 серпня, у Луцьку трапилася ДТП.

На перехресті вулиць Набережна і Яровиця зіткнулися два авто.

Очевидно, автомобіль «Audi» не розминувся із «Chevrolet», коли збирався зробити поворот.

Постраждалих немає, на місце події викликали ДАІшників. Обставини ДТП з'ясовуються.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це як якась частина формули1.йолупи на корчах влаштовують перегони.немае переходів в достатній кількості.гаішніків також.а там летають 90-140.не знаете як міській бюджет поповнити то встановить там на допомогу бідним даішникам ще декілька відеореестраторів від якіх мажори не відкуплятся
Відповісти
от і мене вчора барига на Vivaro на Набережній обганяв по правій стороні, хоча я 80 їхав, все б нічого, тільки от камінь з-під його коліс по моєму лобовому склі коцнув(((...
Відповісти
Це називається не обгін а випередження. А те що ви їхали вісімдесят (чим порушили пдр), не дає вам права їхати в лівій смузі. Якщо ви купили права, то хоть не афішуйте так цього.
Відповісти
Там розмітки немає взагалі то!!! я не збираюся на око міряти ширину дороги, можу й посередині їхати!!! і не думаю що Ви шановний їздите не більше 60!!! а говорив я про "шахматиста" і конкретно цю "швидкісну" дорогу...
Відповісти
Ну взагалі то ПДР пише що якщо розмітки немає - то треба максимально близько триматися правої сторони....
Відповісти
от і їдь сам по ямах і кривій дорозі, перед кільцем на Набережній вони присутні!!! те що пише я й без тебе знаю...не збираюся як лох плентатися 30 за год., а мене буде кожен барига обганяти на 110 щей моргати, бо я 80 їду, а воно 90 хоче))) не пропускаю по можливості таких в місті, бо на нормальній машині і нормальній дорозі вважаю це безпечною швидкістю, всерівно ніколи не будуть їхати як святі наші люди...
Відповісти
Те що хтось порушую правила, або дорога в ямах не дає вам права теж порушувати. Ви і є одним з тих бариг. +правил не знаєте.
Відповісти
шановний водій велосипеда, я ще раз кажу що не вірю у вашу святість, і те що ви такі правильні!!! правила я знаю, випередженням по правій стороні буде вважатися дія на нормальній дорозі з розміткою, а то обочиною чи тротуаром обжене і скаже що то випередження було!!! а на рахунок швидкості то я ж не казав що я по правилах їхав!!!
Відповісти
Ніхто не святий. Але порушуючи правила повчати тих хто порушив менше за вас (водій що випередив вас порушив лише обмеження швидкості, а ви крім швидкості, рухались не в тій смузі що мали) це треба бути самовпевненим ідіотом. Почніть з себе.
Відповісти
я писав що той водій "шахматист"))) ми ж не одні на дорозі були, він порушив так само!!! там немає смуг!!!
Відповісти
і знаєш є поняття таке коли порушуєш безпечно, а не коли здуру наражаєш на небезпеку не тільки себе, а й інших, от що я й хотів сказати...
Відповісти
Якщо немає смуг ви повинні рухатись максимально праворуч. Шахматист не є порушенням. Він тому і шахматист бо такі як ви їдуть не там де потрібно. Немає такого поняття безпечно порушувати. Ти або порушуєш або ні. Якщо кожен буде таким розумним і сам вирішуватиме як це безпечно порушити чи ні, у нас на дорогах буде як в Каїрі.
Сперечатись з вами сенсу більше не бачу. Купіть собі ПДР і ретельно перечитайте. Нова література йде всім на користь.
Відповісти
ну то й рухайся праворуч зі швидкістю велосипедиста якого наздоженеш, або того й гірше п"яного пішохода вночі посадиш на капот, коли будеш засліплений зустрічною авто, а не порушувати в нас не можливо!!! так тільки праведник переляк ,який по святах на дорогу виїзджає, і вважає себе еталоном праведності може говорити як ти!
Відповісти
вивчи сам правила і хто кого має пропустити перед виконанням маневру зі зміни полоси, а "шахматист" це той що "підрізає" тим самим створюючи аварійну ситуацію!
Відповісти
Особо твердолобим.

11.2 На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об’їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.

випередженням є рух транспортного засобу зі швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі.

Випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху, називається обгоном.

Всі хто порушує ПДР створюють аварійну ситуацію. Включаючи тебе.
Відповісти
Добре що не в лоб)
Відповісти
лет 10 назад уродов ездящих по сплошной я всречал только в житомире теперь эта болезнь купивших права за сало перешла и к нам.оправдание что на крайней правой полосе ямы чушь.оторви дебилку от черепного отсека держи руль двумя руками и все буде гарно
Відповісти
мова йде про широку Набережну, а не про виїзд на зустрічну!!!
Відповісти
А де власне автори посту побачили Ауді участником ДТП?
Відповісти