вхід реєстрація

ДТП у Луцьку: на Набережній зіткнулися дві автівки. ФОТО

ДТП у Луцьку: на Набережній зіткнулися дві автівки. ФОТО
Сьогодні, 6 серпня, у Луцьку трапилася ДТП.

На перехресті вулиць Набережна і Яровиця зіткнулися два авто.

Очевидно, автомобіль «Audi» не розминувся із «Chevrolet», коли збирався зробити поворот.

Постраждалих немає, на місце події викликали ДАІшників. Обставини ДТП з'ясовуються.

Теги: ДТП, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 20
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це як якась частина формули1.йолупи на корчах влаштовують перегони.немае переходів в достатній кількості.гаішніків також.а там летають 90-140.не знаете як міській бюджет поповнити то встановить там на допомогу бідним даішникам ще декілька відеореестраторів від якіх мажори не відкуплятся
Відповісти
от і мене вчора барига на Vivaro на Набережній обганяв по правій стороні, хоча я 80 їхав, все б нічого, тільки от камінь з-під його коліс по моєму лобовому склі коцнув(((...
Відповісти
Це називається не обгін а випередження. А те що ви їхали вісімдесят (чим порушили пдр), не дає вам права їхати в лівій смузі. Якщо ви купили права, то хоть не афішуйте так цього.
Відповісти
Там розмітки немає взагалі то!!! я не збираюся на око міряти ширину дороги, можу й посередині їхати!!! і не думаю що Ви шановний їздите не більше 60!!! а говорив я про "шахматиста" і конкретно цю "швидкісну" дорогу...
Відповісти
Ну взагалі то ПДР пише що якщо розмітки немає - то треба максимально близько триматися правої сторони....
Відповісти
от і їдь сам по ямах і кривій дорозі, перед кільцем на Набережній вони присутні!!! те що пише я й без тебе знаю...не збираюся як лох плентатися 30 за год., а мене буде кожен барига обганяти на 110 щей моргати, бо я 80 їду, а воно 90 хоче))) не пропускаю по можливості таких в місті, бо на нормальній машині і нормальній дорозі вважаю це безпечною швидкістю, всерівно ніколи не будуть їхати як святі наші люди...
Відповісти
Те що хтось порушую правила, або дорога в ямах не дає вам права теж порушувати. Ви і є одним з тих бариг. +правил не знаєте.
Відповісти
шановний водій велосипеда, я ще раз кажу що не вірю у вашу святість, і те що ви такі правильні!!! правила я знаю, випередженням по правій стороні буде вважатися дія на нормальній дорозі з розміткою, а то обочиною чи тротуаром обжене і скаже що то випередження було!!! а на рахунок швидкості то я ж не казав що я по правилах їхав!!!
Відповісти
Ніхто не святий. Але порушуючи правила повчати тих хто порушив менше за вас (водій що випередив вас порушив лише обмеження швидкості, а ви крім швидкості, рухались не в тій смузі що мали) це треба бути самовпевненим ідіотом. Почніть з себе.
Відповісти
я писав що той водій "шахматист"))) ми ж не одні на дорозі були, він порушив так само!!! там немає смуг!!!
Відповісти
і знаєш є поняття таке коли порушуєш безпечно, а не коли здуру наражаєш на небезпеку не тільки себе, а й інших, от що я й хотів сказати...
Відповісти
Якщо немає смуг ви повинні рухатись максимально праворуч. Шахматист не є порушенням. Він тому і шахматист бо такі як ви їдуть не там де потрібно. Немає такого поняття безпечно порушувати. Ти або порушуєш або ні. Якщо кожен буде таким розумним і сам вирішуватиме як це безпечно порушити чи ні, у нас на дорогах буде як в Каїрі.
Сперечатись з вами сенсу більше не бачу. Купіть собі ПДР і ретельно перечитайте. Нова література йде всім на користь.
Відповісти
ну то й рухайся праворуч зі швидкістю велосипедиста якого наздоженеш, або того й гірше п"яного пішохода вночі посадиш на капот, коли будеш засліплений зустрічною авто, а не порушувати в нас не можливо!!! так тільки праведник переляк ,який по святах на дорогу виїзджає, і вважає себе еталоном праведності може говорити як ти!
Відповісти
вивчи сам правила і хто кого має пропустити перед виконанням маневру зі зміни полоси, а "шахматист" це той що "підрізає" тим самим створюючи аварійну ситуацію!
Відповісти
Особо твердолобим.

11.2 На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об’їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.

випередженням є рух транспортного засобу зі швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі.

Випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху, називається обгоном.

Всі хто порушує ПДР створюють аварійну ситуацію. Включаючи тебе.
Відповісти
Добре що не в лоб)
Відповісти
лет 10 назад уродов ездящих по сплошной я всречал только в житомире теперь эта болезнь купивших права за сало перешла и к нам.оправдание что на крайней правой полосе ямы чушь.оторви дебилку от черепного отсека держи руль двумя руками и все буде гарно
Відповісти
мова йде про широку Набережну, а не про виїзд на зустрічну!!!
Відповісти
А де власне автори посту побачили Ауді участником ДТП?
Відповісти