Чоловік, якого побили, помер, не приходячи до тями

Чоловік, якого побили, помер, не приходячи до тями
Чоловік, якого 31-го липня мало не до смерті побили при 6-річному синові, помер.

Потерпілий Андрій Яворський шість днів знаходився у глибокій комі, після чого помер, не приходячи до тями.

За словами лікарів, наразі він знаходиться в паталогоанатомічному відділенні міської лікарні, після чого його тіло відправлять на судово-медичну експертизу.

Нагадаємо, в останні дні життя чоловіка підтримували за допомогою медичної апаратури, лікарі робили все від них залежне.

Як відомо, народний депутат Ігор Лапін склав звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, в якому просив взяти справу під особистий контроль та взяти під варту чоловіків, які вчинили напад.

Дружина загиблого Ірина Науменко у відчаї - грошей на похорон немає, а також вона не знає, як має повідомити шестирічному Максимку про смерть його батька.

Колектив редакції ВолиньPost висловлює глибокі співчуття сім'ї померлого.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 59
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А тих двох,що відпустили- знайдуть? А ця жінка,що найняла вбивць повинна відповісти.
Відповісти
Ну тепер ту мадаму і тих "героїв" за грати і надовго, щоб запам'ятали варвари!!!
Відповісти
Кажуть, що не все так просто законних підстав немає
Відповісти
Її за що
Відповісти
за те що своє самолюбство ставить вище людського життя,а п"яне бидло і далі ходитиме і чіплятиметься до дітей...
Відповісти
мої співчуття близьким...а чому ні слова, хто побив, де, коли??
Відповісти
Як ці тва..ки можуть ходити вулицями міста?
Відповісти
Мені цікаво, невже менти, судмедексперти, следаки, які відмазували гопників які побили хлопця, не задумувались, що ті гопники через місяць можуть побити їхніх синів, батьків, та і їх самих?
Відповісти
А ти впевнений, що це були прості "гопники", а не "мусорки" в цивільному, а?
Відповісти
Мусоркі в цивільному знать що і як робити втаких ситуаціях...
Відповісти
Шо ти мелеш
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
Будь ласка прізвища тих , хто бив і привселюдний суд . А ще коментар начальника міліції з приводу смерті - може він дасть гроші на похорон , і може він розкаже маленькому хлопчику, чому таке робиться у місті , і пояснить коли буде порядок.
Відповісти
Висловлюю співчуття для сімї. Сподіваюсь винні у його смерті понесуть сурове покарання.
Відповісти
Можливо хлопця ще й винним зроблять
З неофіційних джерел в опитуванні свідків він був п'яний сам поліз битися
Потім наштовхнувся на чиїсь кулак впав вдарився головою і все ніхто його не бив
Тільки лікар в коментарі Волинь Пост сказав що на хлопчині живого місця не було
Експерти побачимо що напишуть
Громадськість має тримати це на контролі
На місці Андрія міг бути кожен з нас
Відповісти
це наша людяність.... нажаль...
один катається на машинах (збиваючи при цьому людей )і йому нічого.. а другий заступився за дітей і на тобі " сам виноватий",
Відповісти
Співчуття родині. Незнаю як дитинка сприйме те, що в нього яксь ДИБІЛИ забрали тата
Відповісти
В дитини й так, мабуть, від побаченого психологічна травма тепер на все життя.
Відповісти
В цьому випадку хлопчика саме найбільше шкода,хороша дитинка з порушеною психікою...коли дитина сама мені казала,що мій тато лежить в лікарні його дядьки дуже побили а останій удар був дуже гучний бо вони зі всієї сили вдарили його в асфальт головою,а зараз в нього кров набирається в голові....для мене це був жах,що дитя в 6 років говорить такі речі!!!

Андрію,Царство тобі Небесне, спочивай спокійно,вічна і світла пам'ять!!!
Відповісти
Що за гаврики таке вчверили? Хто їх знає?
Відповісти
Хто знає тих гавриків які побили?
Відповісти
Жесть! На що перетворилося колись культурне місто Луцьк?Злобні, тупорилі, дикі хамли.
Відповісти
Прізвища тих морд і самосуд!!! А ту шльо... шо навела їх - до терористів, хай їх розважає. Луцьк цього не потерпить.
Відповісти
Підтримую-якщо "міліція" не знає за що притягнути до відповідальності,тоді Суд Лінча-самий справедливий суд! Прикопати убивць в найближчому ліску і поготів.Ну й зафільмувати їхнє останнє слово на цьому світі,для прокуратури.
Відповісти
До чого вже дійшло!
А прізвище замовниці замовчується? Чому міліція відпустила кіллерів? Говорили в пресі, що шпига, муковоз такі принципові, але видно тільки до грошей принципові.
Рідним - терпіння, правосуддя.
Відповісти
хто знає тих добродіїв, дайте прізвища, адреси й місцеперебування знайдемо самі
Відповісти
Хто відпустив бандитів на волю7
Відповісти
Усій родині глибокі співчуття... Дитинку варто до професійного психолога відвести. Іринці бажаю сили духу це все пережити і морально триматись. Весь Луцьк з Вами, Ірина, всі підтримують і розділяють Ваш біль. Тримайтесь! а тих вишкребків на самосуд родині і всім бажаючим. Тюрма для таких як бомбоубежище..
Відповісти
Боже, Боже...із-за якіхось "модних" пяних мудаків ( які напевно вже проспалися і дійшли до тями ) рідні втратили свого чоловіка і батька.. для дитини це взагалі тяжка втрата і травма на все життя...
співчуваю рідним..
Відповісти
Жінка яка привела вбивць покаранною не буде
Міліція в неофіційній розмові
Немає юридичних підстав
Відповісти
а хіба не має статті щоб притягнути людину (так сказати ) "за наводку".....
Відповісти
А те, що жінка привела вбивць і вони за її наводкою побили чоловіка - це не юридична підстава? А те, що вона одного з них переховувала - це не юридична підстава? Вона не може виступати замовником вбивства або співучасником?
Відповісти
І це правильно, чи ви наполягаєте щоб міліція вийшла за свої повноваження і їх за це судили
Відповісти
давайте адрес піду сама ту заразу задушу....навіть не хочу писати-жінку. як вже треба образити щоб аж шість хлопаків на підмогу кликати?
люди...що ж то таке робиться?
Відповісти
Дайте інформацію по цій жінці. Народ хто шо знає. Луцьк має знати цю НЕПОТРІБ, яка лишила батька дитину!
Відповісти
За годину буде
Відповісти
Пане Романюк, на що ви дивитесь? Безлад в місті, страшно ходити вулицями нашого Луцька. Коли винні будуть покарані???
Відповісти
в деяких випадках має працювати закон бумерангу, а не України...прочив..сумно....жалко..
Відповісти
БОГ найближчим часом розсудить все САМ!
Відповісти
Менты работают "на зароботок"...........отмажутся те сволочи что избили хлопця
Відповісти
дайте будь ласка контакт жінки яка навела хлопаків на цього хлопця
Відповісти
Адреса проживания цієї тварюки. Вул. Дубнівська буд.29а. Кв.8 чи 9 другий підїзд від входу із двору. Звати Наташа Михайлова,алкоголічка. Але вона тут вже не з'являється,сам її чекаю.
Відповісти
висновків ніхто не робить - сходите піною "дайте ареси, підем задушим, уб"єм, загризем", ну підете загризете, прийдуть такі ж скаженні і погризуть вас і безкінечне замкнене коло. А вгамувати свою, блін "крутизну" і згуртуватись громадою для того щоб проконтролювати цю справу, щоб винні отримали справедливе покарання, але щоб цивілізовано і без дикості "ніззя нікак"?! І на майбутнє вчитись домовлятись одне з одним в спірних ситуаціях, а не випендрюватись "хто круче" теж не можна? Якби вміли слухати одне одного, і запихавши в ср..ки свої "панти" йти на компроміси, то і цієї трагедії можна булоб уникнути і багатьох інших. Стадо!!!
Відповісти
Дуже приємно, що хтось пише нормальні речі, а то я задовбався цим нерозуміючим пояснювати щось
Відповісти
Яке стадо? Що ти верзеш? Люди справедливо обурені.Про який суд ти говориш? Скільки випадків було, коли катюга не отримував по заслузі? Перерахувати? Ти впевнений що вину жінкИ доведуть? Ти знаєш що покарають усіх? Чи не буде так щось на кшталт: я там не був, потім був, але не бив, ще через трохи - бив але не сильно і, як наслідок, 3 роки умовно? Гуманіст, блін.
Відповісти
Та певно то сусідка їхня раз до дитини чіплялась і швидше за все або алкашка або сама втіхаря продае водку наркоту ... там такі кадри є на Дубенській!! Участковий перший має всіх подібних в морду знати хто чим дихає. Участкового за горло і трусанути як грушу.
Відповісти
Тебе трусанутт як грушу
Відповісти
Біда мозгам!!
Відповісти
На слідчо-оперативну групу нацгвардійці, які приїхали на виклик в день побиття, довелось чекати дві години.
Відповісти
..мова в нас гарна.,,та
Відповісти
Міліція на виклик в день побиття не приїхала, а послали нацгвардійців. Слідчо-оперативна група разом з САМООБОРОНОЮ приїхали лише через дві години. На слідчо-оперативну групу чекали всі жителі будинку. Оперативники навіть не спромоглися обстежити місце побиття та опитати свідків, хоча знали що Яворського забрала швидка в край важкому стані
Відповісти
Багато чого цікавого дізнаюся в коментарях
Відповісти
лучанин ти в своєму стилі
Відповісти
Найбільше вражае бездіяльність тих хто найперший по гарячих слідах мав би цих виродків за горлянку і камеру... Органи блін..
Відповісти
http://www.volynpost.com/news/55045-volynpost-ta-fond-igoria-palyci-vyrishyly-dopomogty-koshtamy-druzhyni-pomerlogo-andriia-yavorskogo
Відповісти
Бог усіх розсудить. Кара їхня - жити з цим, їхні діти будуть знати, що їх батьки вбивці, їх родичі будуть знати, що вони вбивці.
Мусорів - на публічний позор.
А стволи треба легалізовувати...
Відповісти
судити наташу-алкоголічку треба, закон містить норми, це можливо:
Види співучасників

1. Співучасниками злочину, поряд із виконавцем, є організатор, підбурювач та пособник.

2. Виконавцем (співвиконавцем) є особа, яка у співучасті з іншими суб'єктами злочину безпосередньо чи шляхом використання інших осіб, що відповідно до закону не підлягають кримінальній відповідальності за скоєне, вчинила злочин, передбачений цим Кодексом.

3. Організатором є особа, яка організувала вчинення злочину (злочинів) або керувала його (їх) підготовкою чи вчиненням. Організатором також є особа, яка утворила організовану групу чи злочинну організацію або керувала нею, а також особа, яка забезпечувала фінансування чи організовувала приховування злочинної діяльності організованої групи або злочинної організації.

4. Підбурювачем є особа, яка умовлянням, підкупом, погрозою, примусом або іншим чином схилила іншого співучасника до вчинення злочину.

5. Пособником є особа, яка порадами, вказівками, наданням засобів чи знарядь або усуненням перешкод сприяла вчиненню злочину іншими співучасниками, а також тасоба, яка заздалегідь обіцяла переховати злочинця, знаряддя чи засоби вчинення злочину, сліди злочину чи предмети, здобуті злочинним шляхом, придбати чи збути Такі предмети, або іншим чином сприяти приховуванню злочину.
Відповісти