Велосипедистка отримала медаль після того, як потрапила в аварію

Ольга Шекель стала другою у гонці з роздільним стартом, яка відбулася в рамках першості Старого Світу з велошосе у віці до 23 років, що проходить в Естонії.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

На дистанції 18,4 кілометра українська спортсменка поступилася переможниці німкені Мейке Крегер семи секундами.

Третьою до фінішу прийшла інша представниця Німеччини Корінна Лехнер, яка програла Шекель 11 секунд.

Ользі вдалося завоювати медаль через чотири дні після того, як під час тренування вона і її колега Христина Кондратенко стали жертвою аварії. Спортсменок збив джип, в результаті чого зламався велосипед для групової їзди.

"Від болю мучилася всю ніч, переживала, але головне, що я ціла. Сьогодні Бог винагородив мене за старання і за страждання. Я щаслива!", - цитує Шекель Racehorizonpark.com.