Динамо очолило турнірну таблицю, перемігши Дніпро

Футболісти київського "Динамо" обіграли у Дніпропетровську "Дніпро" (2:1) у 4-му турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Пише Укрінфор.

На 25-й хвилині власні ворота вразив захисник "Дніпра" Дуглас, на 40-й рахунок подвоїв динамівець Велозу, на 50-й дніпропетровець Валерій Федорчук забив м'яч престижу.

А ось ще один лідер - донецький "Шахтар" втратив очки у Полтаві у матчі з "Ворсклою" - 2:2. У полтавчан авторами голів стали Олег Бараннік (45-я хвилина) і Олександр Ковпак (90+2), у донеччан - Марлос (39) та Едуардо (65).

Луганська "Зоря" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі розгромила донецький "Олімпік - 4:0 . Голи: Джаба Ліпартія (43), Іван Петряк (62), Пилип Будківський (82, 85).

Результати решти матчів 4-го туру, що відбулися 7-8 серпня:
"Волинь" (Луцьк) - "Металіст" (Харків) - 2:2
Голи: Флорентин Матей (3-я хвилина, з пенальті), Анатолій Діденко (34) - Артем Путівцев (33) та В'ячеслав Чурко (79)
Вилучення: Олексій Довгий ("Металіст", 65)

"Говерла" (Ужгород) - "Металург" (Запоріжжя) - 1:1
Андрій Цуріков (80, з пенальті) - Олександр Каплієнко (89)
Вилучення: Олексій Савченко (77) - Сергій Кулинич (79)

"Олександрія" - "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 0:1
Антон Кравченко (22)

"Карпати" (Львів) - "Чорноморець" (Одеса) - 4:0
Артур Карноза (5), Олег Голодюк (19), Вадим Страшкевич (75), Муртаз Даушвілі (90+1, з пенальті).
Вилучення: Євген Боровик ("Чорноморець", 90).

Становище команд після 4-х турів: "Динамо" - 12 очок, "Шахтар" - 10, "Карпати" - 9, "Зоря" - 7, "Металіст" - 6, "Сталь" - 6, "Дніпро" - 5, "Волинь" - 5, "Ворскла" - 4," Олександрія " - 4, "Говерла" - 3, "Олімпік" - 1, "Чорноморець" - 1, "Металург" - 1.