Волиняни масово ухиляються від мобілізації

Волиняни масово ухиляються від мобілізації
На Волині завдання чергової хвилі мобілізації не виконали навіть на половину.

Про це розповів виконувач обов'язків військового комісара обласного військового комісаріату Геннадій Лічман.

За його словами, завдання шостої хвилі мобілізації виконали лишень на 40%, а до її завершення залишився всього тиждень. Що ж стосується постачання автомобілів, то відсоток поставки техніки -13% від запланованого. Окрім того, план оповіщення виконали на 60%.

Військовий комісар відмітив, що найкращі результати по виконанню шостої хвилі мобілізації – у Маневицькому, Горохівському, Локачинському районах та Нововолинську.

Гірша ж ситуація у Луцьку, Володимирі-Волинському, Ковелі, та Ратнівському районі.

Геннадій Лічман також зазначив, що основна причина невиконання мобілізаційних завдань – це переховування волинян, масова міграція чоловіків, свідоме ухилення, відмова в отриманні повісток, не прибуття на медогляд.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 47
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Основна причина невиконання мобілЯційних завдань-нарешті люди почали думати головою,і в іграх еврееїв участвувати ніхто не збирається.
Відповісти
розпеченим залізом поженемо в пекло війни!
Відповісти
лишилися одні мажори, але вини всі хворі, і тепер відпочивають на морях-океанах.
Відповісти
Сьому хвилю мобілізації проводити немає ніякого сенсу.
Людям вже надоїли вашi хвилi-так нiякого океану не вистачить
Відповісти
Буде війна - будемо воювати. А так нехай клани купують собі найманців і вперед один на одного, а то попривикали на халяву життя забирати
Відповісти
У Гунчика як в голови ОДА - головне завдання - мобілізація. Більше ніочго йому немає роботи. О то вже губернатора Бог послав.Але, на якого заслужили, такого маємо, = не дарма ж скакали на майдані, як то там: Хто не скаче, той москаль.Брррррррр
Відповісти
клав я на донецьк з луганськом
Відповісти
Дурних нема життя вiддавати за порошка
Відповісти
вже надоїло все це скільки можна
Відповісти
Батькiвщину треба захищати.
Хто не хоче служити у власнiй армii буде змушений служити в окупацiйнiй.
Відповісти
Вiк мобiлiзацiйний треба опускати до 23 рокiв.
Відповісти
то чого ще сидиш? - вперед із музикою!
Відповісти
Я роблю. Дома сiдало в жiнки пiд спiдницею не грiю.
Відповісти
Чому ще не в ЗСУ?
Відповісти
Повiстку не приносили. Менi за 45 р.
Може купити квиток на лiтак i самому пiти у военкомат напроситись?
Бо ж на Волинi чоловiкiв вже не лишилось.
Не лишилось для армii.
Відповісти
З-за Бугу легко бути патріотом! Так бери квиток і на Батьківщину - або захищати її, або піднімати економіку, а вік 45 це ще нічого, добровольцями беруть будь якого віку
Відповісти
До...бався )
Ти не переживай i не вчи життя тих, хто роботу знаходить й за тисячi кiлометрiв вiд дому.
Ти скiлькох знайомих переконав пiти добровольцями? )
Відповісти
то чого ти заробітчанин
їздиш до кацапа гастрабайтером
іди воюй
Відповісти
Гастарбайтером людину назве хiба лихий чоловiк.
Гастарбайтер працюе за копiйки.
Відповісти
Ти мені пропонуєш кинути роботу, яка годує сім`ю і приїхати за тебе воювати?
Попереду ще не одна хвиля мобілізації. Настане і мій час.
А зараз твій.
Відповісти
А хто ти такий щоб визначати коли і кого час настав???!!!
Повістку йому не приносили.... А як тобі її принести коли ти "працюєш за кордоном"???
Гарно бути "патріотом" за "нацять" км від України
Відповісти
А ти хочешь з жiнкою спати щоночi вдома, а на фронт хай гастарбайтер з-за кордону за тисячi кiлометрiв повертаеться твое подружне ложе захищати?
Відповісти
Я вже рік відслужив!
Відповісти
Коли приносять повiстки, то попередньо не цiкавляться де людина знаходиться.
Раз кажу, що менi не приносили, то за слова вiдповiдаю.
Краще подивись оприлюдненi списки "ухилянтiв" - люди вдома живуть i працюють.
Відповісти
І ще одне: як жеш ти так працюєш за кордоном, що цілий щень (в робочий час) строчиш отут коменти?
Відповісти
Головою, а не руками )
Відповісти
Смердить слухати...ти нас не захищай, а захисти свою родину! Хоча про що я,....вже мабуть і Патріотична твоя родинонька по трохи чумайдани пакує....бидло, хоч сиди там і мовчи
Відповісти
Пiди сусiда баригу базарного переконай йти в армiю.
Не хочеш? )
Відповісти
Береш повістку, рік на війні захищаєш свою державу,приходиш додому і місяцями по кабінетах добиваєшся довідку і доводиш, що був учасником АТО. А ставлення в цих кабінетах - як до тряпки. Особливо в райдержадміністраціі - не дай Боже, якщо зайшов і перебив тітонці кавування... Захищаємо державу, а державні органи потім з болотом змішують... Отака реальність... Тепер питання - чого ж всі ховаються від моболізаціі?????
Відповісти
Теперішніх вояк забудуть так само як і ветеранів Великої Вітчизняної війни.
Відповісти
робить він, Батьківщина в небезпеці, а воно прикрилось роботою, там в армії наробишся, шо мама не горюй. А за твою сім"ю подбає Батьківщина, за яку ти так переживаєш.
Відповісти
Я роблю за кордоном не з 2014-го року, а бiльше 6 рокiв.
Відповісти
Тож не дарма військові скаржаться на масову міграцію чоловіків...
Відповісти
1/3 працездатного населення працюе за кордоном. Не з 2014 року.
Держава наша файна.
Живемо i працюемо за кордоном, бо вдома солодке життя, роботи валом...
Відповісти
Не треба хаватися просто нашу власть посилайте на 3 букви!
Відповісти
Це правильно евреям є що втрачити що накрали то нехай звіздують і захищають. Я за все життя в тій сраній державі чесно відслужив 23 роки незаробив навіть житла пішли вони н-хр. Хто накрав хай захищає.

Відповісти
армія чекає патріотів. В армії роботи море
Відповісти
Вас, забужано-поліщуцьке гівно, - назад в Польщу до пана.
Відповісти
Ідіот.
Відповісти
7-8-9-10-та хвилі мобілізації, в сраці мали ваші хвилі. Скільки близьких і ріднихз полягло, а толку ніякого, ціни вверх, властям "ярди", а людям дулю!\
Відповісти
в стойло. Худобі слова не давали.
Відповісти
Не відволікайся від корита. Помиї стигнуть.
Відповісти
Якби було нормальне керівництво,то люди ішли б. А так іди сиди-мерзни-печися в окопах,дадуть тобі ржаву вінтовку і поламаного уаза та жди - попадуть по тобі з града чи пронесе. Бо ж в нашого президента на першому місці мінські домовленості,а не людські життя!
Відповісти
мініські домовленості, дерьмократія- бабло не може чекати, поки подохнуть українці
Відповісти
Правильно не треба туди йти.Нема кого захищати і що. По нас луплять, а ми сидимо і ховаємось.Це вже абсурд,нас вбивають, а ми чкаємо.Люди,доки не будуть брати їх синочків,які купаються у вині, сидять Гаваях,доки буде тривати війна.Слідуюча хвиля могилізації-це синочки олігархів,
нашого вищого ешелону влади,всіх районних і обласних чинуш.Вперед, хай захищають накредене бабло у яких його мільярди.Забирають,щоб вбити, а ми ще все купи собі, а не мало не багато тисяч 20,де ми візьмемо такі гроші.На смерть ще й за свої грошів.Цевже,як у фільмах ужасів.
Відповісти
Смерть російським окупантам!
Відповісти