Яким чином буде зростати зарплата українців

Яким чином буде зростати зарплата українців
Міністерство фінансів планує підвищити мінімальну зарплату з 1 січня 2016 року до 1378 гривень, а прожитковий мінімум — до 1330 гривень.

Про це сказано в листі Мінфіну головним розпорядникам бюджетних коштів, передає "Економічна правда".

У листі також зазначено, що з 1 грудня 2016 року планується ще збільшити мінімальну зарплату — з 1378 до 1543 гривень. Загалом уряд планує до кінця 2018 року встановити розмір мінімальної заробітної платні на рівні 1760 гривень.

Нагадаємо, зараз мінімальна зарплата в Україні становить 1218 гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Щоб вони жили на одну зарплату )))
Відповісти
на одну зарплату. Жиденюкам це не загрожує...
Відповісти
сміх викликають такі реформи, спрямовані на покращення життя українців. Собі нехай піднімуть зарплату на сотню гривень.
Відповісти
Шалені гроші)...і дітей вдягнеш, і комунальні заплатиш, і їжу купиш...((( і як нам виживати з такими цінами і з такою зарплатою.! Знущання!

Відповісти
а ніхто не обіцяє виживання, завдання яйценюхів звільнити територію від українців, правда вони намагаються вижити. Але жидо-хохли не дарма ж мільярди отримують- придумають ще щось
Відповісти
Не забывайте, что "ассоциация" с ЕС, майдан, переворот и т.д. это всё не европейский проект, а американская спецоперация, где европейцы - такие же исполнители, как и "свидомые", только выше по "званиям".
Тупость и жадность ни при чём, ибо 1) они всё понимали с самого начала и потому 2) знали, что ничего кроме убытков на Украине им не светит.
Вы спросите: "А зачем тогда ввязались?"
Ответ: штатники вывернули руки и пинком под зад - делайте, что скажем.
Не понимаете и задаёте наивный вопрос: "А почему не отказались?"
Ответ не прост, а очень прост. Буквально в двух словах: Ассанж, Сноуден.
Если не въехали - поясняю: эти двое вскрыли тотальную слежку АНБ США за всеми(!) руководящими лицами Европы. Выложили и выкладывают в доступ документы, из которых ясно, что "компетентные" ребята за океаном знают всю подноготную частной, деловой и политической жизни каждого(!) из "объектов" и в случае его неповиновения организуют утечку самых неприглядных деталей. Тем самым спустив его навсегда в унитаз истории.
Об этом практически прямым текстом на днях сказал Ассанж в своём интервью Шпигелю.
Мораль сей грустной притчи такова:
Не могут двадцать зайцев положить на Льва!
Відповісти
іди до путлєра получи премію))
Відповісти