У «Волині» – розгромна перемога

У «Волині»  – розгромна перемога
У передостанньому спарингу на завершальному навчально-тренувальному зборі в Словенії «Волинь» перемогла місцевий клуб другої словенської ліги – «Шмартно» з містечка Шмартно об Пакі – із рахунком 5:0.

Матч відбувся у п’ятницю, 6 липня, повідомили у прес-службі ФК «Волинь».

Гра пройшла за відчутної переваги луцької команди.

У першому таймі лучани двічі розпечатали ворота словенців. Спочатку Ян Масло із 25 метрів обвів стінку суперника, виконуючи штрафний удар. А згодом Шумахер відзначився вже сьомим голом на літніх зборах – він влучно замкнув простріл із правого флангу.

Після перерви словенський захисник «Волині» Ян Масло знову перебрав на себе функції нападника і після відскоку головою добив м’яча у ворота.

А затим Віталій Приндета і Євген Павлов відзначилися після швидких контратак.