У Луцьку шукають жінку, яка вкрала золото з вітрини магазину. ВІДЕО

У Луцьку шукають жінку, яка вкрала золото з вітрини магазину. ВІДЕО
Крадіжка сталася в одному із ювелірних магазинів Луцька 26 серпня.

Жінка, вибираючи золотий ланцюжок з-поміж запропонованих продавцем, непомітно сховала одного в долоню.

Злодійка не врахувала того, що за її діями пильно стежить встановлена відеокамера.

Відео, на якому зафіксований інцидент, у Мережу виклав користувач Олександр Матвіюк.

Він просить тих, хто впізнав злочинницю, повідомити за телефоном (0332) 71-45-06.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А з дівчат тепер будуть вираховувати,і відеоспостереження їм не поможе і хазяїн теж.Напевно бігом дав підписати договір про матеріальну відповідальність.
Відповісти
Зловити і забити собаку. Але за дії працівниці(чорнявої) потрібно по вухам надавати.
Відповісти
на ганьку герман подібна
Відповісти
найдуть , навіть елементарно по часу вхідного їй дзвінка, дурепа
Відповісти
От кончіти дві....одна відволікала....поки та корова підбирала момент красти. Але дєвачка темненька-продавець буде мати урок на майбутнє.....чому залишила ту жирну саму з цепочками в руках. Надіюсь це відео хоча б допоможе в інших магазинах бути уважними продавцям....бо не факт, що ці злодюги понесуть відповідальнісь за те, що вони крадуть і вже не перший раз напевне.
Відповісти
так хто з них і на якій хвилині краде?
Відповісти
явно вона робить це не вперше баба бита не один магазин обчистила веде себе спокійно дуже гарно ЗЛОДЮГА!!!
Відповісти
Дрібна злодійка. Люди! А як обікрали державу Україна? Непомітно, у нас перед очима. Олігархи їх партії та прислужники різні пустомелі-пустовіти, хабарники та любителі теплих крісел. Там теж були "маневри", тільки на наших телеекранах. А тут на відеофіксації з 1хв.50сек простіше. Ця вгодована курва ховає ланцюжок в свою долоню, а довірлива продавець постраждала.
Відповісти
В 2007 році 27 вересня,памятаю цей щасливий день завжди, ця дама вкрала сережки з діамантами і аметистами, які коштували 800 доларів. Це сталося в Караті в Там Тамі, ми довго шукали цю жіночку, все впусту. Вона, як то кажуть тьотя "зальотна" гастрольорша.
Відповісти
Їх там працювало не одна, а троє, 2-з них відволікали продавчинь, щоб та могла сховати.
Відповісти
Вона могла і нікому не дзвонти, просто робила вигляд, що ніби з кимось говорить. Видно, що шулерша ще та.
Відповісти
Міліція, агов!!!де ви є??? Нас бережете чи злодюг захищаєте?! Тьотя з 2007 р.гуляє по прилавках а ви все шукаєте? Яка різниця чи гастролерів чи ні? В коментарях на Facebook вони на другий день по універмагу гуляли...
Відповісти
Чого ви так паритесь. Вкрала,добре зробила. Невже зьідніє цей власник-ворюга. Ми живемо за копійки такі ж власники нам платять копійки.Але ж всі не стануть власниками і красти всі ті,що плипли до корит. Нас обікрали.Кого жілієте.Ви,що пишете коменти всі чинуші і можновладці.Всі крадете, а ми рабами на вас пашемо. Нас маєте не за людей.Собі мільйон, а нам грн.
Відповісти
Добре зробила? Для кого?Напевно, ви не знаєте, що власники перестраховуються і у таких випадках відшкодування збитків лягає на плечі продавців, з якими складається трудова угода, де чітко вказано, що всю відповідальність за майно під час роботи несе працівник.То кому зробила добре ця ворюга??Тепер з дівчат будуть вираховувати, через їхню неуважність. А власники, як жили, так і житимуть...
Відповісти
Та що ви до бабки причепилися..
Ну підмутила трохи рижика..)
Ви думаєте власник збідніє? Не зрозуміло ще на які кошти він магаз відкрив!
Відповісти