Під стінами ВРУ - сутички. Є поранені серед правоохоронців. ФОТО. ВІДЕО

Під стінами ВРУ - сутички. Є поранені серед правоохоронців. ФОТО. ВІДЕО
Між мітингувальниками та силовиками під будівлею парламенту почалися сутички.

Про це повідомляє Громадське.

UPD 13:50

У правоохоронців кинули бойову гранату. Внаслідок цього поранені мінімум п'ять правоохоронців.

UPD 13:40

Демонстранти намагають прорватися до будівлі Верховної Ради.

«Мітингувальники намагаються прорватися до будівлі, кидають якісь предмети, правоохоронці посилюють заходи безпеки, підтягуються додаткові сили для того, щоб не допустити серйозних правопорушень», – прокоментували ситуацію в МВС.

UPD 13:25

Демонстранти почали закидати будівлю димовими шашками.

Як повідомляє кореспондент Громадського, з натовпу витягли вже декількох травмованих правоохоронців. Сутички почалися з того, що мітингувальники почали розгойдувати металеву огорожу навколо парламенту, на що і відрегували силовики. В бік правоохоронців час від час летять також пляшки з водою та інші предмети.

Сутички почалися відразу після голосування за зміни до Конституції в частині децентралізації.

Як повідомили у ГУМВС в Києві, вже затримано одного з найбільш активних учасників зіткнень.

Нагадаємо, сутички під стінами ВРУ розпочались після попереднього голосування за поправки до Конституції.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Третього Майдану.
Відповісти
і долара по 50грн.
Відповісти
А де ж нова поліція? Щось не видно гламура?
Відповісти
А ти що хотів щоб гранати летіли в поліцію? Не смішно!
Відповісти
Треба розігнати верховну раду.кабінет міністрів і набрати простих людей.шоб думали за народ а не за своі кишені
Відповісти
Ага будуть думати за народ.Підуть на митницю працювати чи бурштин копати.Вже ці прості люди себе показали.
Відповісти
Треба розігнати верховну раду.кабінет міністрів і набрати простих людей.шоб думали за народ а не за своі кишені
Відповісти
УКРОП Коломойського, Свобода... хочуть помститися за свої шкурні інтереси от і виробляють таке! То хто у такому випадку "Путінець", хто хоче продовження війни?
Відповісти
Стрибаєм далі...
Відповісти
Подивіться на прапори і відразу стане зрозуміло хто розхитує ситуацію в Україні і це вони робили ЗАВЖДИ!!!
Відповісти
Хто не скаче той москаль! От вони і далі скачуть щоб не бути москалями.Що там ще вони горлали Слава нації! смерть ворогам! От вони і укорінюються в нацизмі, а вороги - всі хто перешкоджають їм. З такими"....." нас жде велике " Європейське майбутнє".
Відповісти
Останне повідомлення-"У здания Верховной Рады Украины прогремел взрыв, около 30 правоохранителей получили ранения.Советник главы МВД Украины Антон Геращенко заявил, что в ходе столкновений у здания Рады было применена боевая граната. «Только что в военнослужащих, охраняющих Верховную раду, была брошена боевая граната», – сообщил Геращенко".
Відповісти
Батальйон Світязь вже работає, як в кращих традиціях беркутні.
Відповісти
А ти піди попрацюй в поліції, побудеш на їхньому місці, покажеш як треба діяти.
Відповісти
Таке враження що в свободівців всі вороги і міліція і нацгвардія.Самі ж цю владу обирали, а тепер далі скачуть.Нормальна влада з терористами перемовин не веде.
Відповісти
Потрібні нові вибори гідного призедента
Відповісти
А в кожної громадської організації свої амбіції! Кожен хоче бути біля корита.Ти думаєш що щось зміниться? Вже ж ви поставили свого президента!
Відповісти