Вибух бойової гранати біля ВРУ, є загиблі. ФОТО. ОНОВЛЕНО

Вибух бойової гранати біля ВРУ, є загиблі. ФОТО. ОНОВЛЕНО
Між мітингувальниками та силовиками під будівлею парламенту тривають сутички.

Як повідомляє прес-служба Нацгвардії України, 31 серпня 2015 року станом на 14:40 у ході несення служби по охороні громадського порядку, під час сутичок під Верховною Радою України, було поранено близько п’яти десятків військовослужбовців Національної гвардії України.

Четверо з них - у важкому стані.

Військовослужбовці проходять службу у військових частинах Київського гарнізону.

Серед постраждалих є учасники АТО.

Наразі всім надається медична допомога.

Як повідомляє Громадське ТБ із посиланням на голову КМДА Віталія Кличка, станом на 15:00 один із правоохоронців помер.

Як стверджує джерело Громадського в МВС з місця подій, на місці вибухнуло дві гранати. За інформацією співрозмовника, гранати кинули протестувальники від «Свободи». Двоє правоохоронців у критичному стані.

Нагадаємо, сутички під стінами ВРУ розпочались після попереднього голосування за поправки до Конституції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 43
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Схаменіться всі і всюди !!!
Відповісти
Не вірю що в Україні буде порядок. Впевнений-все закінчиться введенням миротворчих сил. В західні регіони увійдуть війскові НАТО, на сході-Россійська 58 армія. Короче, піпец незалежності.
Відповісти
навіщо придуркам незалежність..якщо вони незнають що з нею робити
Відповісти
Немає там кого захищати. Хай міліція з нацгвардією відійдуть від будівлі, знімуть свої кордони. Люди мають право на спілкування з своїми "слугами народу".
Відповісти
Ви ж самі цю владу привели, навіщо в солдат і в міліцію гранатами швиряти.Розплата за сльози їхніх матерів ляжуть на Вас і Ваших нащадків.Що ви робите????
Відповісти
"дякуємо" во"свободі" за черговий бардак в країні
Відповісти
Одне слово" руска осінь" під проводом свободи почалась. Путлєр аплодує.
Відповісти
один ховався за спинами наших дітей, а тепер інший те саме робить.Не свобода цей бардак робить. Коли влада не виконує свої обов"язки в країні завжди буде бардак
Відповісти
А гранати в людей хто кидав??? Це не активісти, а терористи!!!! Скачіть далі!!! Вас Європа жде!!!!
Відповісти
От і в мене питання хто? Ще граната не "зірвалася"а винний вже є, і уявляєте який збіг "свобода",а може потім ПС?
Відповісти
От бачиш, а виявилось що кидав свободівець, а ти сумнівалась. Вас там всіх треба чистити.Думаю що не в одного граната в кишені була.А за незаконну зброю треба за грати садити і надовго.
Відповісти
Влада стане владою коли почне захищати простих людей від кидачів гранат.
Відповісти
Це не активісти, а терористи! Вони так діють тому що знають що державні «керовники» яких вони ж і поставили їх бояться. А людьми ці створіння вважають лише себе. Ну пустили б їх в приміщення, і що далі???? Сумніваюсь що влада порядок наведе, це видно по подіях в Мукачево. Зараз знову почнуть домовлятись, а ті «патріоти» далі будуть гранатами в людей швиряти.
Відповісти
Срочно АТО в Киеве!!!
Відповісти
Люди, якщо Ви люди, бійтеся гріха ! Все минає, гріх зостається !!! Нам всім дадуть на цвинтарі 1,5 м на 2,2 м !!! Старайтеся не грішити, нехай діти і внуки за наші гріхи не страдають !!! Босі народилися і босих поховають !!! Труни кишень не мають !!!
Відповісти
Я не прихильник "свободи", але Авакову потрібно трохи думати, що говорить.він не суд
Відповісти
Не треба у всьому звинувачувати "свободу"все одно не вдасться заплямувати репутацію єдиної партії яка вболіває за простих людей.припині писати маячню...Ми - народ зробили висновки про теперішню владу.соромно кого обирали
Відповісти
Пишіть що хочете а репутацію вони собі самі заробили.На прапорах пише "свобода" .Вони акцію проводили, треба було проводити цивілізовано, без гранат!Народ теж зробив свої висновки! Скачіть далі! Доскачетесь!
Відповісти
Порошенко і Ко переграли самі себе.Вони так нічого і не зрозуміли.Ганьба!!!!
Відповісти
А на майдані разом стояли!Разом співали, йшли в "Європу", априйшли.....! Отака вона "влада"- на крові!
Відповісти
Вкрай небезпечно випускати джина з горщика...
Відповісти
а де полiцiя ? Хай наведуть порядок,а не ховаються!
Відповісти
А ти піди в поліцію, послужи. Відчуєш як воно коли такі "патріоти" в тебе швирятимуть гранати.
Відповісти
відповісти повинні і ті хто кидав гранати і ті клоуни у ВР прдажни
Відповісти
В ПОЛІЦІЇ ПОВНІ ШТАНІ
Відповісти
Все вернеться вам бумерангом.
Відповісти
на смерті дитини вже почали піаритись прошенки, яценюки, авакови.Комісії вони будуть створювати.Непотріб
Відповісти
Я б дуже хотіла,щоби наші недоторкані депутати і Порошенко опинились на місці простого українця.Щоби цих ... забрали в АТО видали їм форму, яка непригодна експлуатації,погодували їжею яку собаки їсти не хочуть напоїли ржавою водою і сожна багато перераховувать.Все в них за планом,нема такого депутата щоб пішов в АТо чи відмовився від своєї шикової буденності.Зажрались.Народ щей має за свій рахунок утримувати бідолашних солдат,відновлювати збитки що завдали сплановані теракти та взагалі все на наших шиях і ми невсилах це виправити.Вибачте, але все описати не витримає серце.
Відповісти
Все так, але швиряти в солдат ганатою! Нема кого виправдовувати. Я розумію що важко признати що ті сили які вам подобались виявились мерзотниками, але так воно є.
Відповісти
Думка така. Партію "Свобода" український народ у парламент не обрав. Вибори показали що люди їм не довіряють. Питання чому партія яка є політичним банкрутом сміє заявляти що вона виражає інтереси народу. Сьогодні я побачив зграю бандитів, вбивць і розбійників, вони або відверто на Путлєра працюють, або повні бовдури. А скоріш і одне і друге.
Відповісти
Пiдтримую. На фото видно як екс-депутати свободiвцi б'ють кийками нацгвардiйцiв а тягнибок каже що то не вони.
Відповісти
Це провокація на цю політичну силу бо вона їм заважає красти і здавати територію україни.цього не бачить тільки сліпий і не чує глухий
Відповісти
А де були очі і вуха у вашої політичної сили коли ви разом з теперішньою владою на майдані скакали? Думали в долі будете? Не вийшло? А народ із за таких як ви тепер свою кров проливає.
Відповісти
Пропоную наступні вибори провести тільки після розстрілу всієї ВР.
Відповісти
Поліція десь фотографувалася, їм не до того.
Відповісти
І знову Терещук на арені розслідувань...
Відповісти
Я думаю це спецслужби росії здійснили цей теракт за вказівки путлера більше просто нема кому. Моя версія диверсанти путлера переодяглися в гражданку і кинули гранати. Це не чепе це такий самий теракт як у Бостоні. Знайти й в Асфальт закатати тих ****** треба. Негайно
Відповісти
Звичайно по вказівці, а що ви ще можете придумати.
Відповісти
Це тільки початок новітьньої громадянської війни. Це Переяславсяька рада, а не голосування. Ганьба!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Уважаемий брат Кримчанин пойми ви кримчани лиш шахи в игре и ваша партия сограна (ви проиграли лишившись с росией я так думаю но может я ошибаюсь брат.)
Відповісти
Не брат ты мне. И никогда не будешь. Кончено. Я долго прожил на западной Украине. Знаю регион. Одно правило без исключений-поможешь западенцу-наживешь врага.
Відповісти
а може то тільки реакція на вас?
Відповісти
таки да, а поможешь путину - наживешь смерть, разруху и войну, чем ты, не брат совсем, якобы крымчанин, и занимаешься.
ты троль, не жил ты никогда на западной Украине.
Відповісти