У Луцьку Ігор Палиця розповів про свої плани. ВІДЕО

У Луцьку Ігор Палиця розповів про свої плани. ВІДЕО
1 вересня у приміщенні «Директорія» відбулась зустріч з засновником Фонду «Новий Луцьк» Ігорем Палицею.

Під час прес-конференції Ігор Палиця разом з керівником фонду Олександом Товстенюком розповів про роботу фонду та відповів на запитання журналістів.






Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Шановні виборці ви як проголосуєте за таких реформаторів і мерів які зробили майданчики за ваші ж гроші потім будь ласка не жалійтеся,що все погано, бо у вас не було часу розібратися хто є хто
Відповісти
З'явився. Вибори ж скоро. Перед минулими виборами наобіцяв і зник. Так буде і зараз.
Відповісти
І що , люди змінились , змінились їх погляди ? Сумніваюсь !
Відповісти
Ці хоть щось роблять бо інші лише базікають
Відповісти
коли вже у владу прийдуть молоді ?
Відповісти
Чому б пану Палиці не нагадати виборцям, скільки разів він ігнорував засідання Верховної ради, пояснити декотрі зі своїх алогічних голосувань?
Відповісти
Нормальна людина. Принаймні шось хоче зробити
Відповісти
Все вірно! Ми зараз можемо пишатися "хмарочосом" біля Залєскі! А які сучасні лабораторії та гуртожитки пан Палиця подарував СНУ! Обіцяв перед виборами і зробив. Конкретні справи конкретного депутата та губернатора! Не словом, а ділом! А який молодий мер зріс на плечах пана Палиці! Справжній хазяїн, що заробив на народний автомобіль гелендваген власною щоденною працею. Свій, не те що орендований в Контініуму. Сам заробив і нам дозволить! Виправдимо надії молодої перспективної команди, лучани!
Відповісти
Янукович також обіцяв почути кожного?
Відповісти
дуже сподобалось,як сказав Товстенюк:Хочу стати сином міста!!!!Все вірно треба молодих до влади.а то вже наші старі вже свій час вичерпали.
Відповісти
Це все масовий не прямий підкуп виборців, за чий кошт це все робитимуть? ви дусаєте це все так просто, безкорисливо?
Відповісти
за наші кошти нам же ш подарунки роблять, та нашо таке треба?!
Відповісти