Аварія на Грушевського, у якій постраждав волинський бізнесмен. ВІДЕО

Аварія на Грушевського, у якій постраждав волинський бізнесмен. ВІДЕО
Опублікували відео аварії, яка сталася 5 вересня на проспекті Грушевського у Луцьку.

Про це повідомляє "Волинське агенство розслідувань".

Нагадаємо, на Привокзальній площі водії іномарок влаштували змагання з автодрифту. Водій однієї з них не впорався з керуванням і в'їхав у припаркований позашляховик.

“Щойно на залізничному драгрейсери вдарили авто, в якому була сім’я з двома малими дітьми, інші учасники одразу втекли. Всі без номерів”, – повідомив очевидець події.

Також повідомлялося, що в аварії постраждав власник торгово-офісного центру "Гранд Волинь" Олег Нежур.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вар"ят безголовий
Відповісти
Який номер в БМВ та хто власник?
Відповісти
А навіщо Вам така інфоормація? Ви, регулятор!? Чого? Холостого ходу!?
Відповісти
Для того щоб таким як Ви і Вони налаштувати, як Ви виразились, холостий хід.
Відповісти
"дітки" розважаються... Радуйтеся, що не повипадали гранати.
Відповісти
А де ж самооборона Волині, автомайдан, їм це не цікаво?
Відповісти
там були всі і самообороні і гаї
Відповісти
Автомайдан п"є! А самооборона стоїть на аварійці біля Шайби і Майдану!
Відповісти
Самооборона першою прибула
Відповісти
або в ато тилькі не в готель а в окоп
Відповісти
Самооборона не тількі стоїть на аварійці а і ловлять всякіх мажорних ублюдків по ночах які їздять пяні...
А в день сплять тому і не було....
Відповісти
Багато хто цікавиться нашою службою, це радує. Тому напишу кілька слів про подію.
На місце події ми були, прибули та обстежили прилеглу територію, виявили ще одне авто яке, за інформацією очевидців приймало участь в події, яка закінчилась для одного з учасників аварією. Вказали на нього працівникам ДАІ і Нацгвардійцям. Також знайшли людину, яка знімала відео події, відео дівчина передала патрульним.
Дивує інше. Люди, які стояли на зупинці і жваво обговорювали цей "бєспрєдєл", кричавли де міліція, де патруль, що вони тут "вже пів години ганяють" і нікому до цього нема діла. Почав спілкуватися, виявилося, що жоден з них не записав номера, не викликав міліцію, не хоче писати заяви. Зголосився тільки один чоловік і то знайомий самооборонівця. Аналогічно, якби не підійшли і не запитали, дівчина не надала б сама відео.
Шановні земляки!!! Проявляйте свою громанську позицію перешкоджаючи правопорушенню, фіксуючи його на відео і будьте готові давати свідчення проти вибл...ків, які його здійснюють.
З.І. Повертаючись вчора з чергування десь біля 9-ї години ми отримали виклик про те, що в квартирі старенького поселилась особа жіночої статі, привела собі співмешканця і вже кілька тижнів вони там ведуть асоціальний спосіб життя і ніхто їм не може дати раду. По рибутті на місце застали в пяному угарі парочку, сусідів, які вже були готові вчинити самосуд і напівглухого дідуся. Сморід з квартири був такий, що тут не описати. Результат - каретою швидкої "тіла" доправлені в Наркодиспансер на витверезення, самосуд сусідами відкладається на невизначений термін, дідусь задоволений пішов з сусідами прибирати в квартирі. Наряд потрапив додому біля 11-ї години, хоча "здався" о 8:00.
Дякуєм за активну позицію, без ваших дзвінків і повідомлень наша допога вам не була б надана по одній простій причині, а саме інформація про це нам була б невідома. Тому, що обійти кожну квартиру, будинок чи двір, ми не в змозі.
Відповісти
Помітили, як весело людям, що знімають відео? Очевидці в європейських країнах і штатах, вже б давно викликали поліцію.
Відповісти