вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти

Молодіжка «Волині» перемогла «Карпати»

Молодіжний склад луцької «Волині» на один день став лідером першості після вольової перемоги 13 липня підопічних Анатолія Пісковця у матчі проти однолітків із «Карпат».

Про це повідомляє офіційна прес-служба клубу.

Перебіг подій на полі відкоригувала погода, адже напередодні матчу у Луцьку лив дощ, який зіпсував зазвичай ідеальний газон «Підшипника».

На 24-й хвилині Літовченко відбив хороший удар Страшкевича із 30 метрів, але через чотири хвилини Сергій був безсилий, адже після прострілу з правого флангу оборони лучан у виконанні Костевича Страшкевич таки досяг свого – ударом в дотик спрямував кулю під поперечину – 0:1.
На 57-й хвилині інший Сашко Марковець красивим ударом головою після вивіреного пасу Луценка зрівняв рахунок – 1:1.
За мить до фінального свистка Олександр Насонов за неймовірною траєкторією закрутив м’яча із штрафного з лівого флангу у дальню дев’ятку, за комірець кіперу.