Ще одна релігійна громада Луцька отримала землю на будівництво храму

Ще одна релігійна громада Луцька отримала землю на будівництво храму
Депутати Луцької міської ради схвально проголосували про надання релігійній громаді земельної ділянки в постійне користування.

Про це стало відомо під час сесії Луцької міськради.

Під час пленарного засідання депутати проголосували про надання релігійній громаді преподобного Іова Почаївського православної церкви Київського патріархату в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування храму.

Зазначено, що мова йде про землю, яка знаходиться на бульварі Дружби Народів, 16.

Обранці громади підтримали це питання.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
У всех жителей Луцка тупо украли кусок дорогой земли!
Відповісти
Попи продолжают наступление под шумок. Повезло жителям - будет ещё одна точка продажи магических услуг без кассовых аппаратов и уплаты налогов
Відповісти
Все закономірно. Мешканці Луцька, в своїй переважної більшості, є тупим стадом, що і спонсорує це мракобісся.
Чомусь в цивілізованому світі церкви не ростуть як гриби.
Відповісти
Бо попи там не займаються незаконною комерційною діяльністю. А наші розсікають на мерсах і носять Брегети, а щоб їх міняти треба торгувати, тому і будують на кожному перехресті свічні магазинчіки
Відповісти
так і у нас не займаються. Все законно. Просто в людей православіє головного мозку. Їсти нема що але на церквочку завжди знайдеться. Клініка.
Відповісти
Це точно - ПГМ зашкалює!
Відповісти
А совісті в попів немає ну на грош, як і в політиків
Відповісти
"Шо, апять?"
Вискажу свою особисту думку, чим убогіша держава, тим більше в ній церков. Є попит, буде і пропозиція, ніхто в "мінус" будувати не буде, тим більше за свої особисті(поповські) гроші. Я не є атеїстом, але на кожному кроці приход, це вже занадто. Хіба віруючим людям потрібно стільки посередників?
Відповісти
Людям (навіть віруючим) взагалі не потрібна церква. Вона потрібна лише бездумним рабам.
Відповісти
питання щодо кількості церков. Забите село де 50 хат має свою церкву, в місті одна церква будується ледь не на 1000 як мінімум сімей. от вам і відповідь.
і ще одне, церкву ж будує громада, то чому подив. віруючі хочуть мати церкву хай будують. Не за ваш кошт же будується...
чи краще хай черговий бар стоїть? отото користі буде...
Відповісти
Классно быть атеистом, видя это мракобесие уважаешь себя
Відповісти
«И взял Авраам Измаила, сына своего, и всех рожденных в доме своем и всех купленных за серебро свое, весь мужеский пол людей дома Авраамова; и обрезал крайнюю плоть их в тот самый день, как сказал ему бог. Авраам был девяноста девяти лет, когда была обрезана крайняя плоть его. А Измаил, сын его, был тринадцати лет, когда была обрезана крайняя плоть его. В тот же самый день обрезаны были Авраам и Измаил, сын его, и с ним обрезан был весь мужеский пол дома его, рожденные в доме и купленные за серебро у иноплеменников» (Быт., гл. 17, ст. 23-27).
А чому в нас попи не обрізані?
Відповісти
Я декілька років тому це пиання на радіо попу задав. У відповідь не роздільне мямляння.
Відповісти
Как же теперь христиане могут утверждать, что их религия основана на религии еврейского народа, если они не исполняют всех божественных предписаний этой религии? Даже Христос подвергся обрезанию. Крайняя плоть его является предметом поклонения и одной из наиболее драгоценных реликвий в церкви святого Иоанна Латеранского в Риме. Эта крайняя плоть даже размножилась путем какого-то в высшей степени загадочного, но тем самым еще более изумительного «чуда»: ныне та же реликвия имеется в Шарру (возле Пуатье), в Пюи-ан-Веле, в Куломбе (возле Шартра), в Шалоне-на-Марне, в Антверпене и Гильдесгейме; кроме того, день «обрезания господня» отмечается церковью в первый день года – 1 января.
Відповісти
Християни, в переважній своїй більшості, навіть біблії не читали. Вони і уяви не мають який це мрак і ужас.
Відповісти
А ти типу перечитав всю Біблії повністю і тільки тоді став атеїстом???
як казав один дядько, якщо я вірю, що мій пра-пра-пра....дід людина створена самим Богом, а твій предок...шимпанзе, горила,на крайняк австралопітек (потрібне підкреслити), то це багато про що свідчить.

Так і виростає біомаса!
Відповісти
Щоб бути атеїстом не обовязково біблію читати. Досить критично мислити. А біблію читаю так, з вашої релігії посміятись.
Я абсолютно не цураюсь того що в нас з шимпанзе чи горилою був спільний предок. Ще НІХТО не спростував теорію еволюції.
А якщо ви вірите в своє божественне походження, в потойбічний світ, ангелів, бісів, святих духів.... то це теж багато про що свідчить.
Відповісти
А нічого, що сам Дарвін від неї відцурався в кінці свого життя?...
Відповісти
може збрєдив на старості? І до речі він був дуже набожним. Ця хрестанута муть довго не давала його мозку запрацювати на повну.
Відповісти
Баба Нюра на базарі розказала??? Чи Свідки Єгови-сумочка через плече?

Христос був народжений в єврейському суспільстві і щоб мати право проповідувати серед них він мусив пройти обряд обрізання. Обрізання по суті те саме сучасне хрещення, тільки про нього чітко в Біблії сказано, що нове хрещення буде "водою і духом".

Відповісти
Питання до атеїстів!
Якщо ви так на ліво на право розказуєте, що ви в Бога не вірите, то чого у всі труби наїжджати на віруючих?
Хай він хоч золотому тушканчику поклоняється. Тобі що до того???

так хочеш бути атеїстом, будь ласка постав собі храм атеїзму і ходи в нього, попивай там пивко, деградуй, зігнивай свою плоть, (тобі ж всеодно, що за гробом(в який ти всеодно попадеш і хрест на могилі всеодно ж стоятиме))

а можете порухати звивинами трішки і докумекати, що щось вище в цьому світі все так впорядкувало!
Відповісти
Якби ви не лізли з своїм бубонінням і пєснопеніями за межі своїх церков, на вас би ніхто не наїзджав.
А так ви в політиці, в школи лизіте, влаштовуєте ваші хресні ходи по місту, на північному кожну неділю пєсєнкі крутите на повну.
Не поширюйте вашу заразу за межі церкви і до вас діла ніхто мати не буде.
Відповісти
Заважають в неділю спати??
а як же ви можете спати, а не комунізм будувати??
не порядок, політику партії нарушаєм
Відповісти
По вашому всі атеїсти це комуністи? Я совок і камуняк презираю так само як і церкву і поголівя яке в неї ходить.
Я розумію що церква не порушує закон включаючи свої брєдові пєснопєнія, але це показує її бидлячість. Памятаєте як модно колись було висунути патіфон з вікна і робити дискотеку бажають люди того чи ні. Таке саме бидло і в церкві діджействує.
Відповісти
Мене кремують. І ніяких попів, молитв і хрестів.
Відповісти
Он родился в вонючем хлеву
Среди грязных коров и овец,
Нет, не в сказке, увы, наяву -
На погибель Арийских сердец.
Нестерпимо пропахший дерьмом
От мычащих и блеющих туш,
Он прилепится мутным бельмом
К ясным взорам Нордических душ.
Усмехаясь, скользят по пескам,
Равнодушные Ангелы Сил,
Возвещая тупым пастухам,
Что сам Яхве им Сына явил!
И дремучий пастушеский сброд,
Ощутив суеверный испуг,
Точно скот, в этот хлев побредет
Поклониться младенцу Христу.
Обоссавшись, в говне и в соплях,
Черноват, кареглаз и убог,
Он их ждал в полусгнивших яслях
Новой, гнусной религии - бог...
Відповісти
жесть! коли вже набудуються.. нев1гласи!
Відповісти