Лучанам включать гарячу воду

Лучанам включать гарячу воду
Від сьогодні у Луцьку буде гаряча вода.

Про це інформує відділ інформаційної роботи міської ради.

Як повідомив міський голова Микола Романюк, у п'ятницю, 2 жовтня, розпочнеться відновлення подачі гарячої води у місті Луцьку.

У першу чергу, її отримають заклади охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери.

У помешканнях лучан, у зв'язку з технологічним процесом, гаряча вода з'явиться протягом тижня.
 

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вибори-вибори
кандидати воду дали...
Відповісти
та скільки вже можна, місяць обіцяють, що скоро буде вода
Відповісти
На початку тижня в Луцьктепло про подачу гарячої води були не в курсі.
Відповісти
ой яка біда.гарячої водички нема. як же жити.ойойойой
Відповісти
до чого тут вибори і хто що кому обіцяв місяць тому??? ви про що.
Відповісти
Черговий фейк нашого поки що "лигітивного"...
Ти вже жителів міста гарячою водою 2 місяць кормиш морда брехлива. Та щоб тобі так жінка давала як ти обіцянки свої виконуєш... Помивбися півроку в тазіку, а тоді на своїй шкурі відчувби всі прелесті такого життя. Сам не бійсь в джакузі через день варишся....
Відповісти
люди, воводі гарячій бути.. радійте. не плутайте грішне з правидним. вибори виборами, але крім виборів про людей думати треба. дякую міському голові.
Відповісти
За що дякуєш, ти воду бачив гарячу в себе в дома? Може то сам МЕР сюди пожалував і собі оди співає..... :))))
Відповісти
Знов дурять людей
Відповісти
...и помоются ГОИ перед выборами,моиша разрешил нищебродам помыть свою требуху.помолимся за моишу.
Відповісти
всім не догодиш. не було гарячої води- всі скиглили, що влада погана, включать воду- теж недобре.влада працює. люди, отямтесь. як самі з собою дозволимо- так з нами і будуть поводитись. порівнювати ЛУЧАН з "нищебродами"- низько і зухвало.
Відповісти
дають воду - радійте і дякуйте. а якщо ви "нещеброд". то не розписуйтесь за всіх.
Відповісти
дають воду - радійте і дякуйте. а якщо ви "нещеброд". то не розписуйтесь за всіх.
Відповісти
І де ж та вода?
Відповісти
Романюк знай народ все памьятає. І ці твої обіцянки на рахунок води теж!!!
Відповісти