Гунчик розповів, як платити вдвічі менше за газ

Гунчик розповів, як платити вдвічі менше за газ
Губернатор Волинської ОДА Володимир Гунчик поділився рецептом, як волинянам платити на 50% менше за спожитий газ.

Про це стало відомо під час засідання антикризового штабу Волинської області.

За словами Гунчика, наразі Держава пропонує, окрім субсидій, ще й інші способи зекономити на газі.

Губернатор проінформував, що коли волиняни будуть споживати до 200 кубів газу в місяць, ціна за газ падатиме на 50%.

«Мало людей ще знають про це. На наступний тиждень ми готуємо два інформаційних повідомлення на телебаченні», - сказав він.

Проте, ця знижка не буде діяти, якщо у споживача існують борги з оплати за газ.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а ще хліба їжте у три рази менше і по хаті ходіть у валянках як чукчі дуже важлива порада
Відповісти
А як можна в зимовий період використати 200 кубів це не реально, 350-400 кубів люди використовують це при тому, що економлять. Дебільний уряд. Але ж в нас з революцією гідності все для людей.
Відповісти
Скакали - скакали і вискакали.
Відповісти
Гунчик-капітан очевидність.
Відповісти
гунчик, іди в ж... з такою порадою
Відповісти
цікаво скількир він вимкористовує в місяць взмику, не менше 1000 кубів... і субсидія йому виходить, і пільги він має.. а прості санітари і сварщии, пенсілонера та інваліди, за таких як він "інвалідів", платять повну вартість((
Відповісти
Страшно навіть думати про наше зубожіння!ми біжимо в европа ,проте чомусь ціни біжать попереду нас! Тільки влада може так загнати власний народ!гунчик,Яценюк, решта подібних,,це все просто так не пройде! Т
Відповісти
"Белая гарячка,совсем горячий..."Цьому ідіотизму комсомольців немає меж.Або вони дурні...
Відповісти
поясніть за що скакали.за війну розвязану олигархами за іх мільони та за зубожіння людей.якщо було погано платити злодію по гривні то вбивцям віддавати сім це палата номер шість
Відповісти
Бажаю нашому губернатору, обігрівати свою дружину не більше ніж на 200 м3 газу на місяць, використовуючи при цьому свою офіційну заробітну плату.
Відповісти
Додам до попереднього: за тих же умов без використання альтернативних джерел обігріву (дрова, електрика, сауна спорт і тп)
Відповісти
200 кубів!.Ха-ха-ха!!! Цікава чи сам гуньчик економить так як нам рекомендує? А ще якщо неїсти , ходити голим , не митись і т.д. і т.п. , то буде геть економно...
Відповісти
летит вперед европа остановка
Відповісти
Потрібно перейняти досвід Болівійців - "Стовби Президентів" - Якщо незадовільняє можновладець - в зашморг.
Відповісти