В Україні скасують допомогу при народженні дитини?

В Україні скасують допомогу при народженні дитини?
Екс-нардеп Андрій Павловський оприлюднив деякі пропозиції Міністерства фінансів України до держбюджету на 2016 рік.

Про це пише Обозреватель із посиланням на сторінку Павловського у Facebook.

Так, серед них - заморозити соціальні стандарти, скасувати пенсії працюючим пенсіонерам і скасувати виплати допомоги по народженню дитини.

"Скасування виплати допомоги по народженню дитини - тут все зрозуміло. Проблему народжуваності влада вже вирішила", - підкреслив він на своїй сторінці в Facebook.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Потім через 18 років, як принесуть повістку в армію "віддати борг державі", то нехай влада сама йде служити, тому що діти нічого не винні.Посилати ***
Відповісти
До 18 ще дожити якось потрібно, при такі владі
Відповісти
Таких 'царів' український народ ще не мав
Відповісти
Народжувати за гроші. За доглядом за дитиною кошти скасують. Щоб в садочок плпасти - плати (ніби на ліжечка діткам). В школі на ремонт здавай, на премію вчителям ьа на подрунки дай. Освіта - платна. На роботу хочеш влаштуватись? Плати, шановний.

Люди, що ж це робиться? Всі умови для нещадного ВИЖИВАННЯ. Боріться ж спочатку з тією корупцією, ато останні копійки забирають. Ціни КОСМОС, грошей нема. Яка Європа? Нам не світить вона з такими умовами життя та економікою ще років з 20. В Європі вже ж для людей, для їхнього комфортного життя. В нас все щоб вмерти. Так і, перепрошую, вмирати не дешево нині.
Відповісти
колись єгиптяни кидали ізраїльських дітей в ніл щоб не розмножувались. скоро і наша влада те саме робити буде. напевне прийдеться просити пробачення в яника

Відповісти
Та не все так страшно. Наш народ вже не раз викидав селфі-палку, і брав в руки бруківку.
Відповісти
перемога за перемогою. слава мнайданчику!
Відповісти
При теперішніх цінах на одні памперси виробити це щось... Я вже мовчу про ліки, одежу які доречи далеко не дешеві...
Відповісти
Голосуйте за БПП Солідарність.
Відповісти