Міносвіти першочерговим завданням вважає позбутись 20% вчителів

Міносвіти першочерговим завданням вважає позбутись 20% вчителів
З учителями пенсійного віку укладатимуть однорічні контракти та продовжуватимуть їх у разі необхідності.

Про це сказала на брифінгу в Укрінформі перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун.

"На сьогодні найважливішим завданням, що перед нами стоїть і передбачається пакетом змін до законодавства, першим етапом переведення на контракт буде переведення на однорічний контракт осіб пенсійного віку", - сказала Совсун.

На практиці, за її словами, це означатиме, що перевага надаватиметься вчителям непенсійного віку.

"Якщо залишатимуться години, вільна ставка, потреба в додаткових викладачах, то щороку буде поновлюватися контракт з учителем пенсійного віку", - зазначила Совсун.

Перший заступник міністра наголосила, що питання оновлення вчительського складу стоїть гостро, адже 20% викладачів у системі шкільної освіти - пенсійного віку.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ой! яка "розумна" в нас влада :)) в яких хоч позах мають народ
P.S. краще депутатів скоротіть, реальна користь для країни була би
Відповісти
з учителями однорічні, а з депутатами.....??????
Відповісти
Треба депутатам щороку робити вибори, вони передними особливо старанно працюють
Відповісти
Люди роблять на роботі до складу рук бо жити на щось треба.Але з іншого боку всьому є край. Зі мною на роблті роблять бабці під 70. Колись були працівники на всі 100. А тепер ледь трухкають. Вік бере своє. Але не йдуть. Кажуть що внукам ще треба помогти, памятник чоловікові померллому поставити... А діти їх називають бабцями. А бабці від компютера на стіну лізуть... Аякість освіти трета...
Відповісти
Компютер ще нікому розуму не додав. Рівно стільки ж, як мобіла, а мобіла є й в дебіла.
Відповісти
Воно то так . Але сучасні діти хочуть сучаснних методів викладання. Компютер це не тільки стрілялки . Інтернет- джерело інформації і часто корисної.Серед пенсіонерів є багато прекрасних працівників. Але час бере своє.Я розумію , що вижити на пенсію важко. Але діти то майбутнє... І серед молодих вчителів є багато толкових людей..
Відповісти
У школах щорічно усі !!! вчителі проходять типу "комп*ютерну грамотність".
Просто, на жаль, пенсіонери тримаються місця роботи, щоб жити на щось. Але для молодого педагога вони найкраща допомога у питаннях навчального процесу та ведення документації.
Відповісти
Освіті каюк. В нас стільки й залишилося вчителів, що підготовлених при совєтах. А ті, які приторговували під час пар у 90-х, чогось можуть навчити? Я сумніваюсь. Віддам онуків у приватну школу, яку зорганізують пенсіонери.
Відповісти
Мені 26. Моя учениця їздила цього року на ІV етап Всеукраїнської олімпіади. Питання є?
Відповісти
А ви спитайте у ваших внуків кого вони хочуть бачити своїм вчителем . Того що критикує все сучасне , чи молоду , ерудовану людину.
Відповісти
Є різні вчителі-пенсіонери та молоді вчителі. Усіх не треба рівняти під одну лінію.
Відповісти
Цілком з вами згідна. Я не стверджую що всі пенсіонери погано працюють.
Відповісти
Давно пора це зробити!! Матиму гроші поставлю Яйцинюку за це памятник!!
Відповісти
підніміть зарплати вчителям і пенсії щоб пенсіонери не займали місця молоді і все буде добре. Хай ідуть спокійно няньки ти онуків
Відповісти
Приїхали. Ото буде якість освіти з молодими вчителями, які вчилися на платній формі.Вже маємо зараз від них результати.
Відповісти
Все правильно.Допрацював до пенвії і щасливо відпочивай.А то сидять поки під руки не виведуть.І не тільки вчителі,а і працівники райвіддлів освіти.
Відповісти