У лучан за борги хочуть забрати житло. ВІДЕО

У лучан за борги хочуть забрати житло. ВІДЕО
До крайніх заходів у боротьбі з найбільшими боржниками за житлово-комунальні послуги вдалися у Луцьку.

Про це повідомляє ВОДТРК.

Є власники квартир, які мають заборгованість у десятки тисяч гривень, але нічого не роблять, аби її зменшити.

В одному з таких помешкань побували співробітники виконавчої служби, які й описали нерухомість.

Єдиний вихід для боржників — сплатити суму боргу протягом 10 днів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: борг, житло
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Велкам, до мене, якщо хочете потрапити до кримінальних новин. Чекаю виконавців))) Спіть і пісяйтесь...
Відповісти
Краще сплати комуналку і спи сухенький сам.
Відповісти
легко сказати сплати, ... ти думаєш її просто так не спрачують?
Відповісти
А яке вони мають право забирати квартиру, коли сума боргу 2000 грн? Це не є підставою, щоб зробити людей бомжами. А чому не показали, як прийшли до тої ,в якої 20 квартир і борг півмільйона гривень? Чому в неї квартири - 20 штук - не забирають. Отак працює наша виконавча служба. Бідних роблять ще біднішими,а багатих не чіпають.
Відповісти
Дебіли??? НОВА ВЛАГА ГОВНО СОБАЧЕ... я вже схиляюсь до думки що всетаки ми дарма яника скинули ...
Відповісти
таки дарма скинули, ну не підписав він угоду, так і зараз теж нічого не підписали, де обіцяний безвізовий режим? А крім того - війна,крим - просрали, та скільки вбитий і покалічених людей... От подумайте, побув би яник ще рік два, а потім - вибори, проголосували б за іншого (хай навіть за пороха), але не було б війни...
Відповісти
Навіть при злочинній панді такої херні не було
Відповісти
не було, от і задумайтесь за кого голосуванти - ні, я за минулу влад не агітую, але ці що "зараз" - це ті самі, тільки під іншим соусом.
Відповісти
Слава героям... Що хотіли те маете придурки...
Відповісти
Поскакали? Насолоджуйтесь.
Відповісти
це було за любої влади - борги не віддаєш, суд, виконавча, вилучення майна.
до чого тут влада, яник і скакали?
подивіться реєстр судових рішень з аналогічних позовів та заспокойтесь.
ті, хто реструкторизував свої борги і всеж по трохи платять в таку ситуацію не попадуть.
Відповісти
А та, в якої борг більше 500 тис. грн., реструкторизувала борг? Чого допустили такий борг? Чого не почали конфісковувати майно, коли борг був 20 тис. грн., як в цієї сім'ї? В результаті в Луцьу стане на два бомжа більше. А та собі буде жити в маєтку і борг буде рости. Нормально.
Відповісти
як може бути борг за квартиру 500 тис?
навіть якщо припустити, що комуналка 2000 грн за місяць - то це 20 років не платити!
щось ви гоните!
Відповісти
в неї 20 квартир по цілому Луцьку
Відповісти
можна жити бідно, але оселя має бути впорядкована, а там павутина і бруд....про що ми тут говоримо.....
Відповісти
Правильно роблять.Я останніми копійками плачуц, недоїдаю., аовни хочуть жити за наш рахунок.А роблять це тому,що х ніхто не карав.Вже таке було,то списали їм з книжок, а ми і тут остались з носом,бо справно платили.Забрати житло і хай іде на вулицю жити,там не потрібно платити.Користуєшся платити.Вали в Буцинь і там жий і не будеш ні за що платити
Відповісти
Ніколи не думала, що наші люди такі егоїстичні і холоднокровні!!! Ви добре слухали, що там говорили? В них 18000 грн, а в якоїсь тьотки 20 штук квартир і борг більше півмільйона гривень. Ви думаєте, вона бідує? Не доїдає? То вона не за наш рахунок живе??? І повірте, таких багато. А бідна пенсіонерка і її син пенсіонер залишаться на вулиці. І знову ж таких багато!! А ми кричимо, хай їх викидають на вулицю. Може через нашу холоднокровність ми маємо те, що маємо.
Відповісти