Коли лучанам подадуть тепло

Коли лучанам подадуть тепло
У Луцьку з понеділка, 12 жовтня розпочнеться опалювальний сезон.

За словами міського голови Луцька Миколи Романюка опалювальний сезон в місті розпочнуть уже скоро. Про це очільник повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Опалювальний сезон в місті розпочнеться з понеділка 12 жовтня. В першу чергу тепло подаватиметься в заклади охорони здоров'я, освіти та соціального захист» - йдеться у дописі Миколи Романюка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А коли подадуть гарячу воду?!
Відповісти
вже тиждень як є гаряча вода, кран відкрутіть
Відповісти
Була вода 3 дні і знов 5 днів немає, скільки той кран не крути..
Відповісти
5 днів як почали подавати, звідки вже 8 взялося? брехун
Відповісти
На Кравука, в районі варшавки, не включали взагалі, там в них бачишно трубу прорвало, вони вже тиждень її роблять, УРОДИ. Що пів року робили питається ????? Зараз будуть вибори і воздасться всім по повній!!!!
Відповісти
мене поклали в 1980 році...я вже стара, тому не винувата.
Відповісти
та в Стиру вода круглорічно...
Відповісти
У Ковелі ще 8 жовтня ввімкнули опалення. На Соорності скільки крани не крути, гарячоі води немає..
Відповісти
Вода по 45 гривень.Нехай син Ярослава сам миється.Думаючі люди давно з бойлерами.Ось тільки теплова розводка вертикальна,тут совет нас звязам міцно.
Відповісти
От і чудово, і гаряча вода тепер і опалення буде. пане Миколо так тримати
Відповісти
оо.. нарешті теплі батареї будуть.. дякую меру за турботу
Відповісти
тож є гаряча вода... тепер ще батарейки теплі будуть. спасибі Миколі Ярослаовичу, що дбає про жителів міста. навіть отоплювальний сезон перенесли ближче.
Відповісти
оце розумію мер- пустих обіцянок не дає. і про людей дбає. голосуватиму за Романюка.
Відповісти
Романюк дбає про лучан. гідний і надалі дбати про місто. голосуватиму за Миколу Ярославовича.
Відповісти
Це що сторінка прихильників мера?
Відповісти
вибори, не вибори.. головне, що тепло буде, бо в квартирі без гаряячого чаю не можливо знаходитись. спасибі міському голові.
Відповісти
Без гарячого чаю ???? Мої вам співчуття ! Не знала,що, щоб запарити чай треба гаряча вода з крана...Чайником не пробували користуватись ? там газовий чи електричний ? Спробуйте, це порлегшить вам життя )))))
Відповісти
Це не меру подяка, а його обов'язок при такій низькій середньодобовій температурі ввімкнути опалення...Опалення мало з'явитися ще 8 жовтня, як у Ковелі і Львові, а не 12.....
Відповісти
Якби прихвостень коломойського, який пхає маріонетку в мери не гальмував навмисно це питання в Києві, з метою нагнати негативу на Романюка, вже все давно було б.
Пару разів Романюк їздив в Київ вирішувати, але вертався з нічим, бо вожді партії рослини, яка ніби дбає за народ, все робили, щоб цей народ постраждав, а Романюк опинився крайнім.
Також не бачів бордів Романюка, бо про нього замість бордів говорять його справи.
А от "тато" і "синчок" в зеленому забарвленні по всьому місту красуються, підїзди вже загадили своїм друкованим лайном - добродії, щоб добро робити, не треба про себе в своїй же газеті писати, бо це не добро, а чистої води піар та підкуп.
Відповісти
Вибори, вибори... жалко, що так рідко

Якби в січні голосувати йшли - то б опалення тільки в грудні подали.
Відповісти
Не скажу що Романюк найкращий, але явно він краща кандидатура серед всіх які є! І явно кращий ніж новоспеченні "укропці". Немаю нічого проти самої партії, але кандидат не дуже подобається, як він керуватиме якщо ніякого досвіду в менеджменті міста немає.
Відповісти