Волинські боксери серед кращих спортсменів України. ФОТО

6-11 жовтня у м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22-х років.

Збірну команду Волинської області на цих змаганнях представляли двоє лучан — вихованці КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”, учні обласної школи вищої спортивної майстерності, студенти інституту фізичної культури та здоров'я СНУ ім. Лесі Українки – Володимир Гінайло та Максим Бортник, - інформує комітет по фізичній культурі та спорту Луцької міської ради.

Перемігши у 3-х поєдинках представників Черкаської, Сумської та Миколаївської областей, наш боксер Володимир Гінайло у ваговій категорії до 75 кг здобув золоту нагороду.

Максим Бортнік у ваговій категорії до 81 кг посів 9 місце.

Готували боксерів до змагань тренерський дует у складі Артура Каменєва та Петра Боярчука.

Варто зауважити, що переможців молодіжного чемпіонату України з боксу серед чоловіків Волинська область не мала 20 років. Ще на початку 90-х років минулого століття молодіжний чемпіонат України виграв представник Волині - Валерій Малік.