З'явилося відео аварії, у якій насмерть збили двох жінок. ВІДЕО

З'явилося відео аварії, у якій насмерть збили двох жінок. ВІДЕО
Як повідомлялося раніше, 44-річний водій, мешканець селища Рожище, керуючи автомобілем «Мазда ЛВ», рухаючись по вулиці Авторемонтній у напрямку вулиці Рівненської, не вибрав безпечної швидкості руху, вчасно не загальмував та виїхав на тротуар, де скоїв наїзд на двох жінок.

Пішоходи рухались у зустрічному напрямку, інформує прес-служба УДАІ у Волинській області.

Після цього водій допустив наїзд на бетонну огорожу, в подальшому виїхав на проїжджу частину та зупинився на тротуарі з протилежної частини дороги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подробиці жахливої ДТП, у якій загинули дві лучанки.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
крім водія, треба ще завалити того імбічила який пішов собі далі
Відповісти
Ага, а потім впродовж року совайся в якості свідка по судах.
Відповісти
Що ти за людина лучанин.
Відповісти
І тих водіїв , які проїжджали повз. Призупинялись, для того, лише щоб подивитись і їхали далі. Де ваші людські якості? Ганьба!
Відповісти
ти сам імбічил. цікаво як би ти поступив. Зразу побіг би допомогу надавати? Шок у людини.
Відповісти
Це що за такий людський по..їзм тупо піти собі далі??????????????
Відповісти
а ти що б зробив????Побіг дивитися на кроваві трупи?
Відповісти
я б так.
Відповісти
Коли перед твоїми очима летять трупи і ти сам бу за волосок від смерті, я думаю людина впадає в шоковий стан і їй самій ще треба надавати допомогу психіатра...коментатори хрєнові
Відповісти
Жінок жалко, водія віддати на самосуд, так буде справедливо. Два парня реально в рубашках родилися, що пішли обходити стовп з іншої сторони....
Відповісти
того, що пішов мабуть шок.....вони могли бути тоже там....
Відповісти
хлопці в шоковому стані...він як зомбі пішов далі...навіть не усвідомлюючи що сталося.
Відповісти
А у водіїв, які бачили це і поїхали далі, у них теж шок?
Відповісти
водія дійсно треба на самосуд...спалити разом з автівкою на місці ДТП. Тоді би інші виродки які нетверезі за кермом задумалися б...
Відповісти
Мда.,це саме страшне.. Обернувся й пішов собі далі., ось вам наша украінська, людьска солідарність
Відповісти
який в нього шок, він не через дорогу стояв...
Відповісти
а через дорогу не може бути шоку?
Відповісти
Згідний з тобою Дорин,коли стосується особисто і нема допомоги,тоді дивуються чому так стаєтся.А в житті все відносно.
Відповісти
хлопці родились в сорочках
Відповісти
В першу чергу суворо покарати злочинця. Висвітлювати хід справи та довести її до логічного кінця. Злочинець повинен отримати справедливе покарання. Шановні співтобітники ДАІ дуже Вас прошу не доводити до трагедії і відповідально ставитись до своїх обовязків. Приношу співчуття родичам загиблих.
Відповісти
дааа тим хлопцям повезло родилися в сорочц!!!!!!!
Відповісти
всі ми правильні коментувати
Відповісти
до поки пяничку за кермом, що покалічив чи вбив людину, не прирівняють до вбивці за Кримінальним кодексом - будуть пити і людей давити.
Відповісти