У керівника ВолиньPost народилася донька

У керівника ВолиньPost народилася донька
У четвер, 22 жовтня, у керівника ВолиньPost Володимира Пащенка народилася донька.

Для кожної людини народження дитини - найбільше в житті щастя, тож колектив видання вітає Володимира Митрофановича та його родину із народженням доньки!

Бажаємо донечці міцного здоров'я, рости слухняною, розумною, талановитою! А батькам - терпіння та натхнення!

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вітаю!
Відповісти
Щиро Вітаю!
Відповісти
Вітаю.Хай росте здоровенька і щаслива.
Відповісти
Нехай росте здоровою
Відповісти
Вітаю! Хай росте батькам на радість!
Відповісти
Дякую вам всім друзі
Я дуже щасливий
Незабаром зберемося всі в одному затишному ресторанчику і піднімемо келихи))
Відповісти
Вітаю!!!!!! )
Відповісти
Щиро вітаю!!!
Відповісти
Володя! Щиро вітаю!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
батькам - на радість, бабам з дідами - на потіху, людям - на добро!
Відповісти
Вітаю ,нехай здорова росте на радість батькам .
Відповісти
Вітаємо тата,вітаємо маму Лєну.Лєна ти молодчина !!!Нехай щасливою буде доля в вашої дівчинки!!!
Відповісти
Безумовно зичу від щирої душі здоров'я, щастя і удачі новонародженій і її родині, але вибачте я "циннік" і вважаю що таке дійство мало би пройти без піар-реклами.
Відповісти
Вітаю! Це буде улюблена "татова доця"!
Відповісти
вітаю!
Відповісти
Вітаємо з чудовою подією у Вашій родіні! Нехай малеча росте здоровенькою!
Відповісти
вітаю! донечці смачного молочка і спокійних ночей! батькам терпіння і мудрості!
Відповісти
Я щиро вітаю Вас Володимире з народженням донечки! Бажаю щастя усій Вашій родині! Нехай донечка росте радісною і здоровенькою!) Мамі дитинки - особливе привітання! І хай Бог оберігає її від бід! Ім'я вже обрали?
З повагою. free of tolerance
Відповісти
Щиро вітаю! Щастя усій великій родині!
Відповісти
Вітаю, хоч трохи з запізненням (робота!). Нехай росте здоровою маленька громадянка нової України, яка має усі шанси вступити в 22-ге століття. В період навчання у вузі викладач політичної економії (був тоді такий карломарксівський предмет), не забував нагадувати молодим студентським сім’ям, що двоє дітей у сім’ї - це "простоє воспроізводство" (відтворення), а троє - "расшірєнноє". Дай, Боже, щоб у сім’ю Пащенків прийшло розширене відтворення, чим ми частково вирішимо демографічну проблему неньки-України.
Відповісти