Священнослужителі пронесли через центр Луцька церковні святині. ФОТО

Священнослужителі пронесли через центр Луцька церковні святині. ФОТО
Церковники Української Православної Церкви пройшли хресною ходою від Свято-Покровського храму до храму Всіх святих землі Волинської.

Про це стало відомо у четвер, 22 жовтня.

З нагоди відзначення пам’яті святих землі Волинської представники обласної єпархії Української Православної Церкви пройшли урочистою ходою від Свято-Покровського храму до храму Всіх святих землі Волинської.

Волинське духовенство несло з собою найбільш шановані святині Луцька: копію чудотворної ікони божої матері «Пантанаса», ікону «Покрова святої Богородиці», ковчег з мощами святих угодників. Традиційно ці святині перебувають у храмі Всіх святих землі Волинської.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
гарно!
Відповісти
що там гарного? ідолопоклонники носяться з своїми ідолами і все! як язичниками були так ними і залишились, тільки тепер замість декількох богів один
Відповісти
Волиньпост! Ваші фото просто чудові. Свято молитви, священники, батьки, діти, атмосфера й настрій -все спіймали. Дуже радий такій професійній роботі. Дякую! Володимиру Пащенку і Дружині щирий привіт і найкращі побажання-з донечкою Вас! І...не зупинятись на досягнутому.
Відповісти
А на собор чому косяк кідають...неканонічно.....
Відповісти
Дуже приємно що всі люди йшли і молились. Дякуєм за молитви!
Відповісти
Для чого робити такі дійства? Заради чергового збору коштів для кіріла? Лучани опам'ятайтесь і відкрийте свої очі, почніть нарешті думати головою, а не тупо виконувати вказівки московських попів. Господь створив людину мислячою і думаючою, а не зомбованим стадом.
Відповісти
Шановна! На одній із фото є священник дочка якого понад року на сході безпосередньо в зоні ато! Мені цікаво а чи варто їй там бути і як лікарю рятувати життя можливо вашому чоловіку, брату, батьку, коли на її батька в мирному Луцьку "тикають" пальцем...
Відповісти
Шановний! А чи варто приплікати батька служителя культу до його дочки яка дійсно рятує життя??? Особисто знаю декілька прикладів коли батьки кончені алкоголіки, а діти не пють і досягли чогось в житті.
Відповісти
я теж припускаю, що ваші батьки достойні люди.
Відповісти
Раби, подножки, грязь Москви,
Варшавське сміття — ваші пани
Ясновельможнії гетьмани.
Чого ж ви чванитеся, ви!
Сини сердешної Украйни!
Що добре ходите в ярмі,
Ще лучше, як батьки ходили.
Відповісти
по фройду прямо. продовжуйте. а потім півніть таблєточку.
Відповісти
А я відчуваю духовний позитив і натхнення від подіі. Це те що нас може об'єднати-добрі стосунки до Всевишнього і до один одного.
Відповісти
Т. Г. Шевченка:..обнімітеся брати моі,молю вас, благаю.
Відповісти
Дуже гарно, святково!!! Спаси вас Господи!
Відповісти
Слава Богу! З святом Всіх святих землі Волинської!
Відповісти
Зі святом всіх віруючих Волинської єпархії!
Відповісти
Нехай милосердний Господь всіх сохранить і помилує!Зі святом всіх)))
Відповісти
Волиньпост молодці! Фото просто чудові. Дякую!
Відповісти