Бурштинові «війни» на Волині продовжуються: на Маневиччину заїхало більше п'яти тисяч копачів

Бурштинові «війни» на Волині продовжуються: на Маневиччину заїхало більше п'яти тисяч копачів
У Маневицькому районі правоохоронці та представники органів місцевої влади намагаються не допустити силового протистояння.

24 жовтня, о 9:40 до правоохоронців маневицького райвідділу міліції надійшло повідомлення, що на дорозі поблизу села Лісове зібралися близько п'ятисот осіб із лопатами. Чоловіки йшли в напрямку лісового масиву з наміром здійснювати незаконний видобуток бурштину-сирцю, повідомляє прес-служба волинської міліції.

На місце події виїхали заступник начальника управління полковник міліції Анатолій Шумик, працівники районного відділу міліції, співробітники спецпідрозділів УМВС.

Керівництво УМВС та представники Маневицької районної державної адміністрації намагаються вирішити ситуацію, спілкуючись із чоловіками.

Станом на 12:00 кількість копачів збільшилася до 5 тисяч осіб.
Правоохоронці намагаються вирішити конфлікт, аби не допустити дестабілізації ситуації в регіоні.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Облити кругом соляркою й підпалити. І хай собі копаають. А там - лісова пожежа. Необережно викинутий недопалок. Інакше нема ради.
Відповісти
до чого тут цар?
Відповісти
Ty kak durnoj tak za wsech.
Відповісти
і ви думаєте що сама багатша на волині людина, така як ігор палиці ніяк не причетний до цих бурштинових, справ, він навмисне все провокує, щоб менше міліції було в місті під час виборів!
Відповісти
Валіть на свою рівненщину
Відповісти
Підходить час майданів ,бо той що був ні до чого не привів .
Відповісти
ви чмошніки вас самих треба спалити хай заробляють люди на хліб.Бо жиди кончані все беруть собі!!!!
Відповісти
То нехай відразу і ліс вирізають і заганяють... Потім хату твою чи квартиру прийдуть і ограблять, щоб кусок хліба було за що купити... Тож треба на хліб заробляти. Так чи ні?
Відповісти
також хочуть істи.а добробати які так неройські розпочали війну за шахти донбасу та получили в нюх вже воюють зі своіми батьками солдатів ЗСУ які не можуть втекти зі сходу та змушені захіщати Украіну від тих нетверезих шахтарів.
Відповісти
Я так бачу все всім по фіг
Відповісти
Міліція разом із добровольчими батальонами самі копають.Всі знали що 24 будуть люди пробувати копати, яки міліція зранку виставила додаткові пости то нічого і небулоб, а так є на кого списати. Чому чиновникі мовчать що там бурштина є три пласта, лопатою можна докопитися тільки до першого. Перший це поверхняк в ньому саме менше залягає бурштина. Якщо вони дійсно хочуть добувати бурштин прийдеться не тільки вирізати ліс ай розібрати залізничну колію.
Відповісти
продажну владу геть власть народу
Відповісти
нада рити пока є можливість
Відповісти
А солдати вчора добре камінців взяли, після того як прогнали людей.
Відповісти