Лучанам пропонують побачити віртуально побудову підземного переходу. ВІДЕО

Лучанам пропонують побачити віртуально побудову підземного переходу. ВІДЕО
Архітектурне бюро у мережі Facebook пропонує лучанам на власні очі побачити процес побудови підземного переходу від Театрального майдану до ЦУМу та бічних вулиць.

Самі автори проекту не коментують відео. Однак у соціальних мережах з'явились відомості, що цьому проектові щонайменше півроку.

Відео з розробленою концепцією побудови переходу архітектори виклали на Youtube.



Підземний перехід. Коцепція. Луцьк 2012р.Відео-анімація за цим посиланням:http://youtu.be/T2LPDfywxEQ

Posted by Архітектурне бюро "Формат" on 10 березня 2015 р.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Підземка портить вигляд центральної площі
Відповісти
Не псуйте затишний вигляд центру міста
Відповісти
Архітектурний бред
Відповісти
Ця стаття є прихованою агітацією
Відповісти
перехід є підземним...навіщо будувати таку громіздку наземну споруду...вона дійсно буде закривати вигляд на центральну площу міста...та і самий дизайн переходу бажає бути кращим, не дуже пасує до місцевої архітектури
Відповісти
абсолютно вірно, це як шрам на обличчі нашого міста!
просто жахливо! невеличка стіночка 1 м висотою у місці виходу сходів на поверхню, навіть дах робити не варто, у рівному в центрі подивіться, акуратно і в очі не кидається.
та й потреби в тому переході жодної не має, тому що на виїзді з паркової світлофор все рівно буде зупиняти рух і буде перехід.
також наліво повернути з вінниченка на волі буде проблемою - щільний рух, а світлофор відсутній.
Відповісти
Навіщо заганяти людей під землю. Краще зробити підзену розвязку для машин, а центральну площу збільшити, прикрасити. Чим хваститись перед туристами, підземним переходом?????
Відповісти
я теж, щоб машини їздили під землею, а люди ходили зовні!
Відповісти
там головне не перехід, а гроші за оренду торгових площ, тому "машини під землю" їм не цікаво)
Відповісти
від площі Воз"єднання до Авангарду зробити пішоходну зону без автомобілів, і копати нечого не потрібно
Відповісти
Отличный проект.Пора начинать строить.
Відповісти
Жах. Буде Варшавка-Шанхай стайл.Бариги бачать тільки де будок наставити.
Відповісти
Що ж це автори скромно не пишуть своїх прізвищ?
Відповісти
слово концепція грамотно написати не можуть то про які призвища ви говорите
Відповісти
а як зробити в стилі нашого Замку Любарта?)2 вежі ітипу вїздна брама?)
Відповісти
Ну, то ніякий не підземний перехід, а чергова піцерія, яка нічим не передбачена.А перехід- то як і громадський туалет на другому кінці площі, тільки привід збудувати ще одну забігайлівку . Поява ж статті сьогодні не випадкова. Коло причетних: потенційпі і поки що, до присяги- кандидати в депутати, теперішні депутати, міська рада, продажний і безталанний автор проекту і... редакція "Волинських повин" із хресними батьками. !Не перестаю дивуватися із цинізму і махабенства. Видно і через то треба пройти. А мудрі лучани поставлять крапку.Прислувшись до них, вартувало би міській раді самій збудувати підземний перехід, а "Магніт" нехай будує торговий підземний комплекс. І зразу стане ясно все і зрозуміло.Бо не буде кафе над переходом- не буде і переходу. P.S.До завершення голосування ще пів дня.
Відповісти
А для чого ще один торговий центр? Їх і так предостатньо.
Краще б відремонтували тротуар на пр. Волі.
Відповісти
Цеж буда собача на площі.
Зверху ніяких будівель не повинно бути!!! Поїдьте в Київ і подивіться нічого зверху не будуять на переходах. Женіть ту усю архітектуру хабарників, скільки вони будуть знущатися
Відповісти
Коли весь світ відмовляється від підземних переходів, в Луцьку будують те, що застаріло років на 50 з єдиною метою - накосити бабла на оренді. Сумно це все.
Відповісти
в Рівному є багато підземних переходів, і підземні комплекси в центрі. Це аж ніяк не портить місто. Портить сраний ринок який над землею.
Відповісти
Рівне - еталон досконалості????
Відповісти
Нехай оті розумники сядуть в інвалідний візок і спробують спуститись, а потім піднятись із того переходу! Або дитячу коляску випхати вверх по сходах!!! А люди похилого віку? Як їм оце по сходах ходити? В жодному місті Європи ви не знайдете підземних переходів!
Відповісти
ти що вживаєш? "В жодному місті Європи ви не знайдете підземних переходів!" іди провірься в лікаря, або виїдь за межі Ківерець.
Відповісти
Буде зручно і перебігти і проїхати авто . Лише плюси. І робочі місця під землею. Люди, потрібно розвиватися. Нехай роблять. Ясно що то вони в першу чергу не для нас, простих людей але ж буде користь.
Відповісти
Але краще б в першу чергу зайнялися базаром біля замку, позорищем тим
Відповісти
Если где и строить подземный переход, так это от ПортСити до Варшавки.
Відповісти
Порт Сіті, Лучеськ, центр, Ювілейне... мінімум!!!
Відповісти
А то нічого, що після "підвищення" ЦУМу почав просідати фундамент сусіднього будинку, що між ЦУМом і стоматологічною поліклінікою? (Частина офісів була "переселена" на інше крило будинку). Ще під землею хай нариють ям і буде зовсім класно. Особисто мені приємніше іти по землі і дивитися на небо, аніж на рівні каналізації "втикати" на бетонну стелю (хай навіть з лампочками - все-одно до лампочки!).
Відповісти
Який ще перехід? Навіщо взагалі він там? Все гарно функціонує і без нього.

Взагалі спитали б думку лучан перед тим як будувати не зрозуміло що на головній площі міста.
Відповісти
А мені подобається. дуже зручно буде!
Відповісти