Депутати Луцька підтримали шанобливе звернення «пан» та «пані»

Депутати Луцька підтримали шанобливе звернення «пан» та «пані»
Працівники виконавчих органів Луцька тепер будуть звертатись до людей «пан» та «пані».

Про це стало відомо під час пленарного засідання сесії луцької міської ради.

Депутат Аскольд Пекарський виступив з питанням «Про впровадження шанобливого звернення у місті Луцьку».

Він відзначив, що в Запорізькій області вже прийнято подібне рішення. Там сказано, що коли невідоме ім’я і прізвище, то варто звертатись «пан» чи «пані».

«Це вже впроваджене в інших районах. Я розумію, що для лучан це буде трохи незручно, але через це треба переступити», - сказав обранець.

Він також відзначив, що це питання стосується лише працівників виконавчих органів, ніхто нікого силувати не буде.

Депутат Сергій Сівак виступив з підтримкою цього питання. Він вважає, що якщо таке рішення прийнято на Запоріжжі, де значна частина людей русифікована, то буде дивно, якщо його не приймуть в Луцьку.

«Таке шанобливе ставлення є абсолютно доречним, тим більше на теренах західних земель України», - сказав він.

Зрештою, депутати проголосували схвально за це питання.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ахахахахаа
Відповісти
особливо до Бунди
Відповісти
Щось особисте?
Відповісти
Це правильно, бо тільки совкова свідомість не дає показати абсурдність звернення - "женщина", "мужчина",а ще цікавіше - "дєвушка". "Дєвушками", в магазинах, установах веселого і простого харчування називають усіх представниць жіночої статі незалежно від їх віку та їх життєвого досвіду. Вже б для гумору звертались - "девушка". Ще трохи і до офіціантів звертатимуться "дєвушка". Не так багато вже і лишилось. Наразі чимало чоловіків вважать за можливе звертатись до чоловіків – "мужчина". Тут явно чимось попахує. Вже б не соромились минувшини та до усіх, незалежно від статі і віку звертались «товарішч». Ей Товарішч!

Відповісти
Таке звертання у всіх нормальних народів ! А то - жіночко , мужчина ?!!!
Відповісти
Не мають чим занятися то займаються "чехнею", зарплати "дуля" в кишені "дирка" а до тебе "Пані" або "Пан" - приємно, при щому відчуваєш себе майже жебраком, абсурд. Є ще звернення "шановна, шановний" може б трішки український словник почитали.
Відповісти
добре що частини цих клоунів уже не буде у слідуючому складі.....теж рішають глобальне питання....
Відповісти
ото вже телепень ....думай шоб стир не розлився
Відповісти
нехай би сам аскольдповажав своїх сусідів-бабусь і дідусів-пообіцяв майданчик-і капут-приймає інше рішення-ви не пан пекарський-ви не чесна людина -вас-ненавидить весь двір-соборності14 і 14а-ганьба таким депутатам-а з рештою і виборцям -вибрали інфузорію туфельку-от так і живіть!!!!!!!!!
Відповісти
Ура-ура!!! тепер я пан
Відповісти
Неужто все товарищами были до сегодняшнего дня?
Відповісти
ти не пан а жебрак
Відповісти
шапку перед панами скидати змусять
Відповісти
Привітайте пана мера з 97-ою річницею від дня народження комсомолу !
Відповісти