«Цукерки або смерть»: як лучани сприймають свято Хеловін. ВІДЕО

«Цукерки або смерть»: як лучани сприймають свято Хеловін. ВІДЕО
Хеловін – свято не українське. Про його походження ось вже багато років сперечаються науковці.

Однак це не завадило йому прижитися у народі та перемандрувати через океан на Україну.

Традиційно, це ніч перед Днем всіх святих, коли діти переодягаються у негативних персонажів фільмів, казок, фольклору, лякають дорослих, які «відкуповуються» від них цукерками.

«Цукерки або смерть» – кажуть сьогодні у Америці. А що сказали лучани, дивіться у сюжеті Громадського.Волинь.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"...неначе люди подуріли "
Відповісти
А воно нам потрібне ????
Відповісти
До авторів статті:
А де думка священиків на цей дурдом?
Запитайте компетентно компетентинх.
Відповісти
Холуин
Відповісти
Попепереду Миколай! Хтось отримає цукерки без нападу на перехожих а декому і під подушечку різочка буде покладена. Тільки хто отримає різку будуть і самі на себе бідкатись. Тепер подумайте, той Хелоін вам треба?
Відповісти
Боже, боже, вступайте в атеістичні групи в контакті, поржіть,наберіться мізків, еволюціонуйте, і заспокоїте свою уяву.
Відповісти
(Вступайте в ті групи, бо один фіг, розумних (великих, нудних) книг не будете читати. То так хоч вк)
Відповісти
А хто переклав "Trick or treat" як "Цукерки або смерть, га? Хто тут англійську недовчив, я питаю?
Бо взагалі то це перекладається "жарт або гостинець".
Відповісти
А мені подобається) вчора ввечері по місту гуляли лучани в капелюхах чаклунів і з чарівними палочками))) Настрій підняли)
Відповісти
А я вчора їхав містом Львів і одного з цих придурків чуть не збив машиною.. Навдівав на себе всякіх черепів і на дорогу не дивився. Явно ходів відправитись до хозяїна цього св'ята!
Відповісти
Як своїх мізків немає то святкуйте! Як би ми шанували свою державу то на огидні "свята" з Гевропи не велись.Яка ідея цього свята? Це "свято" суперечить православному світогляду. Хтось хоче змінити наш духовний світ.
Відповісти