«Шановні вчителі, перестаньте займатись політикою», - Гунчик

«Шановні вчителі, перестаньте займатись політикою», - Гунчик
Губернатор Волині закликав вчителів не агітувати на виборах, а займатись освітою.

Про це стало відомо під час зустрічі голови Волинської ОДА Володимира Гунчика з освітянами краю у середу, 4-го листопада.

Губернатор області обурився з приводу того, що вчителі займаються політичною агітацією під час виборів.

«Шановні вчителі, перестаньте займатись політикою, займайтесь освітою, а інакше – йдіть у політику», - сказав він.

«Хто найавторитетніший в селі. Батюшка, директор школи і людина, яка має два-три магазини. Виходить, батюшка і освітянин можуть сказати, за кого варто голосувати. Я б не хотів, аби вас використовували в якихось одноденних цілях», - додав він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А Укроп вчителів ой як використовує...
Відповісти
дуже мудро і правильно!кожен повинен займатися своєю справою
Відповісти
в цих діях немає криміналу!
Відповісти
геть старих пердунів і махінаторів з влади!
Відповісти
Дайте відповідну заробітну плату і вчителі не будуть підробляти не всі як ви заробили нелегким трудом на автозаводі
Відповісти
В селі ще поштарка авторитет :) свіжа преса і плітки

Що ще робити тим бідним людям, хоч під час виборів якусь копійчину підзароблять, а хто має голову на плечах той проголосує за того кого хоче.
Відповісти
Пане, губернаторе, займіться своєю роботою і не дратуйте людей!
Відповісти
Почисть зуби а то з рота смердить!!!
Відповісти
шановний пАлІтик... перестань вчити вчителів
Відповісти
Клімчук Б.П. гордився, що Войтович освітянин, а цей кнур ще паскудить, жах, іди геть сам з поітики і взагалі з Волині
Відповісти
у кожного свій рівень і у губернатора теж,переживає, думає про наслідки, залякує вчителів...............
Відповісти
Чим мені подобається волинь пост що тут кожен може всиловити свою думку.наприклад волинські новини це заказний сайт там постійно рекламують укроп ,я пропоную ігнорувати цей сайт всім!
В
Відповісти
троль детектед.
Відповісти
Ти б краще начальника обласного управління освіти призначило за півроку уже, і забралося б з Волині, та й плахотну свою безтолкову за собою забрало б.
Відповісти
Де цей клоун був до виборів, коли його шістки з держадміністрацій заставляли вчителів іти в депутати від Солідарності?
Відповісти
тільки авторитарних методів управління після державного перевороту.
Відповісти