З центра Луцька «прибрали» «брутальний секонд-хенд».ФОТО

З центра Луцька «прибрали» «брутальний секонд-хенд».ФОТО
Магазин секонд-хенду в центрі Луцька закрив свою вивіску чорним полотном.

Дев’ятого листопада на сайті Єдиної системи місцевих петицій Павло Іващенко оприлюднив ініціативу з назвою «Брутальний Секонд Хенд». У ній автор вимагає від власників магазину, що знаходиться вулиці Лесі Українки, 52 змінити вивіску.

«Зобов'язати власників магазину секонд хенду, який відкрився на вул. Л.Українки, 52 змінити вивіску на більш прийнятну до місця, де цей магазин знаходиться, а саме у центрі міста», - йдеться в петиції автора.

Своє звернення автор аргументує тим, що Луцьку потрібна чистка від візуального забруднення.

«Вона спотворює місто. Замість того, щоб створювати єдиний малюнок, який гармонійно поєднується з будівлями Луцька, вона покриває їх великими брудними плямами», - пояснює він.

Відтак, пообіді 11 листопада вивіску на магазині закрили темною тканиною. Слід зазначити, що це зробили, хоч петиції і не набрала потрібної кількості голосів.

Наразі за те, щоб «прибрати брутальний секонд-хенд» проголосувало 107 людей з необхідних 300.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
тепер треба їх зобов’язати торгувати виключно брендовими речами
Відповісти
А чи не забагато тих "секондів" у центрі міста? Хоча... Євроінтеграція в діі!
Відповісти
не в інтеграції справа
Відповісти
А та зелена угешечка збоку норм?
Відповісти
треба магаз убрати а не вивіску ...

ХТО НЕБУДЬ БАЧИВ ЦЕНТР НОРМАЛЬНОГО МІСТА З ПРОДАЮЩОЮ ГУМАНІТАРКОЮ?
Відповісти
Ну змінять вони вивіску, і що? Наявність у центрі міста, яке ура-патрійоти превозносять як "європейське" і "надцивілізоване" магазину секондхенду (навіть якщо там змінять вивіску) є свідченням, що наш Луцьк є скоріше не європейським, а якимось африканським містом. До речі, сьогдні вдень, 11 листопада, проходив повз, так вивіска була відкрита і висіла на своєму місці...
Відповісти
Та радіти треба що ті секонд Хенди є. Я при зарплаті 3000 грн. не можу дозволити собі нових речей. Адже самостійно визовую дитину. Тому краще їй щось нове куплю. А собі за залишковим принципом. Це треба владу спитати чому люди в секонді ходять. Рівень життя падає до найгіршого а ви такими дрібницями пепеймаєтесь
Відповісти
подякуйте цьому підприємцю за те о є такий магазин в місті, чи можливо ви всі так багато заробляєте? знаєте люди добрі якби у вас згорів будинок чи квартира я не думаю що ви підете одягатись у вороніна! а з назвою можливо попрацювати а не роздувати як....! все вирішуйте спокійно без зайвих рухів. багато порядку навели в місті? вже до секонд хенда добрались? всім все не так почніть кожен з себе!а журналісти це д і а г н о з!
Відповісти
Вас влаштувують ціни цього магазину? Кому тут дякувати? За що? Стартова ціна - біля 200 грн за кг. Шкарпетки виходять більш, ніж на базарі нові...
Відповісти
зе бест - 100% ! І хоча у статті йдеться про спотворення фасадів міста страшними вивісками, люди все одно скочуються до теми продажу вживаних речей! Ви праві - кому дякувати??? Тим, хто ношене барахло призначене на утилізацію, продає нам у тридорога? Звичайно, при нинішній ситуації для багатьох це чи не єдина можливість придбати необхідну річ (сама там іноді купую), але ж не за таку ціну! Та і не місце таким магазинам у центрі міста, де повинні розташовуватися дорогі фешенебельні фірмові магазини
Відповісти
якби не ті секонд хенди, то прийшлося б голими дупами світити.
Відповісти
А де там брутальність, що у вивісці не подобається??
Відповісти