Романюк VS Товстенюк: дебати кандидатів на пост мера Луцька - у прямому ефірі

Романюк VS Товстенюк: дебати кандидатів на пост мера Луцька - у прямому ефірі
У прямому ефірі на телеканалі «Аверс» розпочинаються дебати між двома кандидатами на посаду Луцького міського голови.

Прямий ефір на телеканалі «Аверс» можна переглянути тут.

Нагадаємо, у другий тур виборів міського голови Луцька вийшли чинний мер, представник БПП «Солідарність» Микола Романюк та представник УКРОПу Олександр Товстенюк. Голосуватимуть лучани у неділю, 15 листопада.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 173
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Це якийсь КВН
Відповісти
Трансляція погана
Відповісти
Ну як немає що скпзати то всяку маччню пишетеи, ави щось корисне зробили?
Відповісти
Ведучому ганьба!хай навчиться читати!і полікує нерви!видно було,що шоу було постановочне на користь Романюка!Романюк не дав жодної конкретної відповіді!Ведучий не компетентний,він повинен був тримати нейтралітет!!Хай звернеться до логопеда!
Відповісти
А ви вперше бачите Величка як ведучого? :)))
Відповісти
ведучий прогинався перед романюком .нація рабів не переведеться...
Відповісти
А ви - студент, частіше дивіться передачі з цим ведучим, то будете бачити його компетентність. Бо бачу ваші висновки не просто хибні, вони - смішні !!!
Відповісти
Укрои ідіть на свій пархатий сайт Волинські Новини і там доїдайте залишки укропу. Там усіх неугодних до укропу витирають а тут ви можете смердіти, то де демократія і свобода слова? ось вам живий приклад.
Відповісти
це ви будете говорити про демократію зв стррони Романюка?яка демократія???школи директорів бояться Романюка і Гребенюка.бо вони залякують .як от заборонили приймати участь у спорт.змаганнях ,бо це організовував фонд Палиці
Відповісти
докази де? укропорослі - вам два дні для брехні залишилось...
Відповісти
переможе укроп...а докази в Климчука на тому світі --хто для Пуцка старався.
Відповісти
докази в прокуратурі
Відповісти
при романюкові корупція в школах...заведена справа на нач.міськ.освіти --откати.
Відповісти
Пані скандинавко а ви знаєте скільки трупів на рахунку Палиці і Коломойського?Невже ви хочете їм продатись?Чого жтшановний втік якщо такий чесний?
Відповісти
Повністю Вас підтримую!Купувати підручники або планшети!!!

Відповісти
Ооо... ВН - такої ганьби світ мас-медіа Волині ще не бачив!:)
А чого лише вартують "новини" які вони самі замовляють, разом зі штабом зеленої порослі, а потім відео викладають :) Ганьба Волинським новинам!!! Там не напишеш - не пропустять :)
Відповісти
доцент потише катайся бо ти сам пархатий забув?
Відповісти
Романюк чесна і порядна людина??пхахахахах не смішіть мене.хай розкаже про своїх синочьків і як він їм земельні участкі за копійки продає.а гроші він має ще з комуністичних часів коли був " у руля"
Відповісти
Що укропи, є де висратися, давайте скоріше ще маєте 2 години. Не забувайте осану співати на Волиських новинах
Відповісти
Факти
1. Всі знають про гральний бізнес сина Романюка, а потім після заробітку побудувався Карабас Барабас.
2. Склади за Окко по Конякіна кому належать дійсності Романюку М. Я.
3. Магазинчик по Ківерцівській
Відповісти
готелі в Криму..подруга з Ківерець відпочивала00це романюка чесного..який в держави на роботі...
Відповісти
Треба дати час новому прийди до влади!Побачити ,що зміниться!А не знов вибирати те саме 10 раз підряд.А то обсираєте Товстенюка як він вже був мером і зробив,щось смертельне!
Відповісти
Не говори маячні
Відповісти
Оце директор? Ото ж позорище!. Доручив би розумному молодому журналісту, і ніхто б не знав. який "професіонал" на Аверсі!!!
Відповісти
Я за романюка і впевнений що його піддержують білшість!
Відповісти
Пожили під керівництвом банкіра,попробуємо і бізнесмена!
Відповісти
100% написала два коментарі на Волинських новинах про теледебати - немає жодного. І вони кричать про справедливість і європейські принципи.До мера Товстенюку ще рости і рости - договорився до того, що бюджет міста став путати з бюджетом фонду Палиці.хоча, так воно, напевно, і буде в разі перемоги Укропу.
Відповісти
це точно
Відповісти
Дебати підтвердили,що наш мер Романюк взагалі нічого про те,що відбувається в місті !!!
Відповісти
Дебати, на жаль, підтвердили лише те, що як цей молодий та зухвалий хам так і той старий хитрющий лис хочуть одноосібно усіх вас і далі дибати по повній програмі ...
Відповісти
Волинські новини це сайт палиці)там романюк навіть жінок бьє)
Відповісти
Ну так не одним ВН брехню і ганебний піар писати, вже бридко навіть той сайт відкривати!!!
Відповісти
А ЩО ВИ ХОЧЕТЕ ВІД ШІСТКИ
Відповісти
шістка як відомо інколи б,е туза....скільки зараз ви прете на Товстенюка.азавтра будете лизати руки..коли стане мером...так є і буде во веки веков
Відповісти
Вітору: Ти не гони на укропів ...! Вони реально рятували країну коли було дуже спекотно ...! А не так як наші "нові" владці лише язиком своїм липки ляпали щось про патріотизм, хоча ще вчора гнули свою спинку перед Януковичем з Азаровим ...!!!! Дивує інше ..., як міг цей справжній патріот Волині - Палиця, так легковажно зробити свій вибір на користь цього недолугого та хамовитого хлопчика ...? Запропонуй він будь-яку іншу кандидатуру у мери Луцька і ми вже у першому турі мали б нового мера, а не перефарбованого вічного ленінця Романюка ...
Відповісти
Укропи може й рятували.. Але точно не товстенюк
Відповісти
То ж я й кажу, що нажаль так дуже сильно помилився Ігор Петрович з цим нестримано-амбіційним хлопакою … Як би було добре, щоб ми в неділю обрали Товстенюка, а Ігор Петрович за який тиждень-другий поміняв би його на когось іншого … Такого, що не так широко любить розтуляти свою хамовиту пащеку … Впевнений, що лучани дозволили б Палиці зробити такий, незвичайний крок … Тай варто сказати, що він уже давно заслужив на такий дозвіл …
Відповісти
В них був норм кандидат. Констанкевич. Якого дідька цього придурка вибрали хз
Відповісти
а ти знаеш?..чи попав пальцем в небо скільки матеріальної допомоги в АТО
Відповісти
чого хамовитого і недолугого ...ви ж з ним не працювали ..як бистро людині повісили ярлик...просто його дістали напади брехні з і сторони. Мені шкода ,що Товстенюк хоче старатися за Луцк...а крила вже ріжуть...
Відповісти
Таке враження , що всіх жаба давить, а чому Палиця вибрав його?, напевне кожен би хотів бути на його місці...можливо тому що він розумний, сильний, не перед ким не прогинається і жопу не лиже, так як остальні..., а правду в лоб говорить і не думає,а що ж про нього подумають....
Відповісти
Ти теж закрийся! В луцьку є крутіші чуваки ніж твій товстенюк. Попробуйте тільки купити вибори то буде майдан на 1 день. Поїдете на заробітки в америку знову. Так як це зробив ваш кореш в 90х.
Відповісти
голову перевір .який майдан за романюка..НЕ СМЕШНО..
Відповісти
а я вийду і знаю що багаьо людей теж йог вийдуть підтримати.Лучани не зрадьте себе.Не допустіть Товстенюка
Відповісти
а я вийду і знаю що багаьо людей теж йог вийдуть підтримати.Лучани не зрадьте себе.Не допустіть Товстенюка
Відповісти
Тише, тише. Вытри слюни с клавы и выпей валерьянки может попустит...
Відповісти
Напевно у фонді грошей на хату забракло
Відповісти
Згадайте скільки часу під міською радою були протести Луцьких перевізників,
тому що Романюк не виконував рішення суду і маршрути віддавав тільки "своїм " тим хто дав хабара
Відповісти
Проїдся по місту і побачиш шо за романюка реклами майже нема! А в перший тур взагалі не було! А пики того пацана блатного всюди. Так шо не обсирай романюка. Він ще нормальний мер.
Відповісти
романюк нормальний але не для Луцка..для себе нормальний ..для своеї сім,ї..для Київа підходящий...болото розвів застійне в Луцку..
Відповісти
Це ви тільки думаєте,що за Сашка,насправді ж за жида Коломойського....
Відповісти
Це точно, гляньте на логотип партії, думаєте це укроп? Фіг там, це ханука- єврейський символічний підсвічник. Жиди відверто ідуть до влади, а дурні українці їх обирають, з думкою, що жиди подумають про благополуччя украіїнців. З них такі патріоти як з мене патріот Зімбабве
Відповісти
Респект) ну ти загнув про підсвічник))) я плачу
Відповісти
так тож так і є, загугли малюнки та порівняй)
Відповісти
навіть кількість свічок на хануці співпадає з кількістю квіточок на емблемі укропської партії.
СОВПАДЕНИЕ?!
відповідь ви знаєте.
Відповісти
Запамятайте на усе життя прізвища усіх причетних до Укропу. це продажні люди!!!!!!
Відповісти
Я задав Товстенюку питання : Ви єврей? Якщо так - то чи сповідуєте ви Тору? Відповіді я не почув... Людина яка не має Бога в душі не варта нашої уваги, шановні мої лучани !!!
Відповісти
Бійтесь Бога, і за душу чужу не говоріть... в своїй краще розберіться...
Відповісти
Відкривайте роти,Палиця маною небесною сипати буде
Відповісти
Та ведучий Величко це клоун! Аверс його власність то він вирішив що він крутий ведучий
Хай краще навчиться з вагітними поводитись тільки дівчина завагітняє на Аверсі створюється такі умови щоб вона звільнилась щоб неплатити допомогу
Відповісти
аверс належить Палиці
Відповісти
Брехня!
Відповісти
Романюк опозорився як мер, Величко - як журналіст,а Товстенюк ...
Відповісти
Саня, перестань коменти строчити)))
Відповісти
Саня, в неділю автобазар! Приганяй геліка свого) може заберу за хорошу знижку
Відповісти
І нікому не розказуй про кубіка і скільки він коштує для своїх продажних виборців я нищий..жити навіть не маю де не то що двигун кубіка заправляти
Відповісти
Ви що його особисто знаєте, що так звертаєтесь...Саня, чи в колхозі виросли?
Відповісти
Питання на засипку - що слідуюче горітиме після ЦУМу? Агов, знатоки, укропівських вакханалій !!!

Відповісти
А скільки Буратін під вікнами людей побудують, так що потім ні квартири продати, ні жити нормально, з стінами перед вікном,хтось хоче, то за Романюка і дозвіл одразу на будівництво, щоб потім без притензій.
Відповісти
Ігор Петрович, ну чому саме Товсенюк ...?!!! Адже - будь-хто інший і вже у першому турі в Луцьку був би новий мер ...!
Відповісти
Саня, ну ти ж знаєш шо це не компетенція мера) скільки раз тобі говорити)
Відповісти
Палиця бере з карману який набив людськими грішми і не треба тут розказувати
Відповісти
Привет журналісти вн! Як воно?) певно сьодня спати не буде коли) будете в неті коменти строчити шоб вибілити товстенюка хоч трохі! Попростіть главреда вн трохимчук) вона досвідчена)
Відповісти
як на мене,то Романюк вів себе достойно
Відповісти
Дуня є Дуня і крапка.
Відповісти
Українською будь ласка! Ви на території західної України
Відповісти
Комплексы? Или боишься?
Відповісти
Люди! Лучани! В нас чудовий мер! Не голосуйте за того придурка! Я з ним вчився. То баран ше той. Воно хамло. Продажний. Буде горіти не тільки базар а й квартири в центрі. Бо ті п..ри захочуть ще одну директорію вліпити. Сподіваюсь що колись таки та директорія горітиме
Відповісти
НІКУ вчився ти в спецшколі типу ВЕЧІРНЯ, його не БУЛО і близько,а згорить твоя хата а не директорія ,,проспись- ЧУДОВИЙ МЕР
Відповісти
Володимире, Окреме вам дякую за правду! За чудове інтернет видання на якому мона і висловитись і почитати думки інших і журналістам вашим! Так тримати!
Відповісти
Далі читати вже зовсім не цікаво ... Одна трійка дописувачів намагається вибілити одного, інша - іншого ... І роблять це настільки недолуго та нездарно ніби то ті "гримери" які так незграбно розмальовували "ніби то побиту" вчительку цього хлопчика товстенюка ... Адже це малятко могло б хоча б особисто прослідкувати за їх роботою. Бо дуже смішно виглядає - "лише вчора вчора жорстоко побита" - око та губу замастили у радикальний чорний колір ...!!!! А набряк приклеїти забули ....!!!!!!!!! Могли б хоча б за губу їй вати трохи напхати ...!!! Видно, що цей товтенючок, як і його горе гримери - а по сумісництву його дорогі гламурні стилісти-візажисти та майстри педикюру ніколи в своєму житті не бачили як саме мала б виглядати людина, яку щойно так жорстоко відгамселили ... Не кажучи про те, що їх самих у цьому житті ніхто і ніколи пальцем не торкнувся …
Відповісти
ну ти точно по ФРЕЙДУ ПРАВДОЛЮБЕ СТРАХ ПОТЕРЯВ-жінка побита ,а якби твоя мати ,сестра.І перестань мене сашком називати,АБО ТИ МАРИШ ХЛОПЧИКОМ..Я ЖІНКА
Відповісти
Саня) хоть вже не пиши своє імя) який бєлий?) після сьодняшнього ти вже явно не бєлий))))))
Відповісти
краще така етика чим прилизана брехня комунистичного прошлого.хватить говорити завуальовано.треба в очі рубати...
Відповісти
Орест, не розказуй) ти теж нічого в житті не зробив. Боїшся шо випруть тебе разом з товстенюком з фонду то так і скажи
Відповісти
мені ніхто копійки не давав і не дась--укроп--тобі привидилось хУрург
Відповісти
батько бабтист з Кірхи ..ніколи не був свідком Егови..що ти брешеш ...про невиїзд з країни.Тільки но відпочивав на курорті..за межами Европи..яка виписка? кого маемо?
Відповісти
тільки що відпочивав у європі, якщо за рік заробив згідно декларації 30 тис грн?! Це 2,5 тис грн на місяц! О це то брехло!
Відповісти
.........?????????????
Відповісти
по-перше чогоперейшов на фізіологічні потреби як на зоні...по-друге НЕ СМЕШНО ..вас ніхто не слухае...пишуть про дебати..а не про туалети..ПРАВДОЛЮБЕ..тримйте себе в руках...
Відповісти
живе навпроти 4 гімназії..в своїй квартирі
Відповісти
а в декларації немає
Відповісти
Некомпетентні Ви.... Якщо щось чули, але не дочули у споченому телефоні, краще б не писали. Про віросповідання він своє все правильно сказав.
Відповісти
ОРЕСТ дякую за підтримку за Олександра...скільки гадості на Янека не виливали як ці правдолюби на Тостенюка....Богу душу винний..а я ПРАВДОЛЮБЕ була справедливим споглядачем грязі людскої..тепер почитала і бачу немічні мозочки....не грішить брехнею...нічого у вас не вийде ..вкусіться за..
Відповісти
Істерика доходить іноді своєї межі ... І в неспроможності на жодний самостійний вчинок, хлопчик Сашко пропонує усім незгідним вкуситись за ...!!!!! Але за що саме, я перепрошую, теж не знаю ..., видать таки віра йому не дозволяє сказати уголос ... Що ж то за віра така …, якщо стільки жовчі не самій поверхні …?
Відповісти
Така істерика може бути лише у того хто хоче свого порятунку … Саша, не ховайся …, адже як казали класики – порятунок потопаючих – справа лише тільки рук та ніг самих потопаючих …!
Відповісти
Інтелект.....????
Відповісти
ФОТІН повага ...це і в міліції знають..а не Товстенюка мішають
Відповісти
Одні все життя на хату гроші шкрябають, а інші свої гроші в бізнес вкладають, кожен робить свій вибір...в мене теж така ситуація, маю бізнес, але живу на зйомній, нічого дивного, кожен вибирає кому куди кошти вкладати рентабельніше...
Відповісти
Да? Треба було мямлити як Романюк і ведучий, який навіть питання прочитати не міг нормально, бо Романюк вже питання знав.? Таке враження що їм двом і треба було спілкуватись, двом сонним тетеревам...
Відповісти
Респект!!!!ви як Хемінгуей- ВЛУЧНО ЛАКОНІЧНО .ПО темі
Відповісти
А таке враження, що Вам тут оплачують тролити УКРОП...
Відповісти
Це точно на всі 100%, я просто дуже бажаю щоб виграв Товстенюк, тоді всім хана, ось тоді б почались цікаві моменти.
Відповісти
Це називається толерантність, та Ви в переписці хам-хамом...
Відповісти
Тому у кого в голові є те що допомагає думати, а не просто "нагрівач" проміжку між його вухами, нав’язливо раджу перечитати усі ці ідеотичні коментарі, які поновлюються майже кожну хвилину, безпосередньо, від цих ідіотичних претендентів на посаду мера … Хоча ідіотами в усіх випадках будемо ми з вами …, і це без варіантів – бо їх залишилось лише два. Тому продовжу нав’язливо рекомендувати перед тим, як відчути себе повним йолопом після оголошення результатів виборів мера Луцька, пропоную, хоча б, досхочу насолодитись усіма тими "перлами", які ці агітатори намагаються завістити нам на вуха … За себе скажу відразу – вуха маленькі і не витримають … Так, що за потреби – користайтеся послугами наших місцевих віслюків … В них дуже здоровенні та витривалі вуха … Можете хоч дріт мідний на них вішати … ВИТРИМАЮТЬ …
Відповісти
99 відсотків коментарів це те саме те гівно, яким намагаються оперувати обидва, так звані, кандидати ...
Відповісти
Батьки Товстенюка баптисти 100%
Особисто знаю
Відповісти
дякую за підтримку Товстенюка,тільки факти допоможуть заткнути коменти ПРАВДОЛЮБІВ КГБістів...
Відповісти
Як Вам всім хочеться бути на місті Товстенюка, як давить жаба, от поки з українця не виведеться ця погань, толку не буде....
Відповісти
Лєна, я насправді просто у захваті від Вашого коменту …, бо він є нейтральним і не таким придуркуватим як ці Товстенюківці та Романюківці … Різниці жодної, хіба, що Палицю поважаю …, але ж кандидат його – дебіл (коректор намагався переправити дебіл на на кретин – але правду не заховати) ...
Відповісти
Повнісьтю Вас підтримую, тут напевно строчать всі родичі Романюка і його підлеглі, бо як Товстенюк пройде то буде їм хана за таку предвиборчу компанію, і кучу бруду яку вилили на нормальну, порядну людину.
Відповісти
Товстенюк, на дебатах сказав, що в нього є підприємство? Яке підприємство? Він же заробив лише 30000грн. за рік, бред, а саме смішно, що волинські новини не друкують цей коментар)))
Відповісти
виборець ТО ВИ хвалите Товстенюка,ШАНС ДАЕТЕ.а ТЕПЕР товчете проТИ НЬОГО.НАДОБРАНІЧ ВСІМ..перемоги ОЛЕКСАНДРУ ВИТАЛИЕВИЧУ..Іяке щастя,що нормальні лучани спли і не читали коменти ПРАВДОЛЮБІВ І РОМАНОЛЮБІВ....ЗНАЧИТЬ ВИБЕРУТЬ ПО СЕРЦЮ..
Відповісти
Тобі скількі кіло гречки дали, що ти тут смердиш своїми коментами троль?
Відповісти
трооль виборець .......гречку не їм з дитинства...я за нормальне житття ....а ти ВИБОРЕЦЬсмердиш.....Товстенюк переможе...а ви потім не гоніться у фонд про допомогу сволочні людишки..
Відповісти
я не їм гречки
Відповісти
На мою думку обісрались Романюк і Величко, для тверезомислящих людей це видно і зрозуміло, моя баба в 78 яка з наушниками біля телика сидить і то сказала, Романюк обламався.
Відповісти


Я дуже перепрошую бо з цього поносу видно, що влучив у саму 10-ку …!!!! Бо, я дкже перепрошую, дуже, сі, те звірятко сильно заскавчало …, немов той пес якого на крадіжці піймали (що для собак не характерно …!) … Хоча скоріше пацюк … Тому, Сашко, не залишайся повним бидлом і назвися сам собою …, хоча це одне і теж … А також називай до кінця слова якими ти хотів мене образити …! Чи твоя "віра" не дозволяє їх навіть вимовляти …? Бо у мене є дуже багато тих кому ти так завинив, що вони тобі ці слова скажуть до кінця …, а можливо ще й матимуть бажання смачно плюнути у твою гламурну пику …
Відповісти
СОБІ НА ХВІСТ І ВКУСИСЯ....А лице у нього красиве І ДУША красива....як великий Чехов і сказав.Олександр перемоги і підтримки БожоЇ.А там дивись і ПРАВДОЛЮБІВ ПОМЕНШАЕ
Відповісти
читаю коментарі, соромно за наших лучан, тому і живемо так (((
Відповісти
Мені теж шкода наших людей, тому що злоба,заздрість затуманює очі. Прийшла молода,перспективна людина з гарною підтримкою,явно Палиця не тупий що вибрав його. А людям подавай старих комсомолців, яким на пенсію пора. Які прикривають всі тіньові схеми,заробляє континіум і 10 людей. А Ви тут гризетесь ніби Вам оплачують, може і платять? Бо далекоглядна людина не вибере те що вже було і позитиву не принесло.
Відповісти
Палиця - ТАК ... Товстенюк - НІ
Відповісти
Я перепрошую, але ти не даєш мені навіть натяку на те, що ти хотіла сказати про якийсь твій особистий русизм ... А за твою придуркувату фізіоманію, пропоную тобі просто подивитись фільм ДМБ ----- Можливо попустить ...!!!!!!!!!!!!!



Відповісти
я медик і біолог...Бачу тебе так...як бачу
Відповісти
Всі такі розумні тут! Розкажіть мені будь ласка, як Романюк працював в Приватбанку (Коломойський), а зараз проПорошенковчьки кандидат?
Відповісти
Можливо зрадник? Так ось буває в житті! Став на ноги, а пам'яті бракує кому дякувати!
Відповісти
Палиця-найбільший прогульник ВР минулого скликання,голосував в унісон з ригами,ніколи не виступав проти бандюковича,до 21 лютого 2014 жодного разу не виступив на підтримку Майдану,ні в Києві,ні в Луцьку.Тепер "хероєм" став? І учня свого тепер хоче просунути.А хамство Саші,то в них "сімейне" (маю на увазі топ-менеджерів групи "Приват").
Відповісти
А ви колись пробували пвдійти до Палиці ?А до Романюка?То в першого охорона яка і труси зніме і офім за 7 замками.А в директорії це взагалі...А Романюк мені спас дитину.Поміг з лікарями лише одним дзвінком.Тому молю Бога за нього,щоб він пройшов.Бо це людина з великої літери.
Відповісти
Коли людина рятує життя одним лише дзвінком без доказів заяв записів на прийом це багато чого варте.людині в якої не має серця не зрозуміти
Відповісти
А для інших дітей навіть пальцем не поворушив. Хай помирають! На прийом за місяць треба записатись! СМЕРТЬ ПОЧЕКАЄ! Зате про своїми дітьми гордиться!
Відповісти
Величко справді працює не професійно: ні зовнішності, ні знання мови, але бабло клепає. Це з категорії тих, хто й з лайна вміє зробити гроші. "Заслужений" (як і подобає), журналіст України. Але, повірте, Товстенюк на цьому шоу виглядав, як півень на купі гною. Особливо - наприкінці шоу (я вживаю слово без лапок, бо це справді шоу). Він сам напросився на передачу і розраховував на останній реванш. Насправді, все трапилось навпаки. Крім усього, він двічі забрехався про свої доходи, чим зняв собі бали. Впав в істерику - теж зняв бали. Ставив на пікову даму, а зіграв бубенного туза. Цікаво, чи був у памперсі? Наскільки мені відомо, представники протестантської віри не брешуть. Це можна тільки православним. А цей бреше і оком не мигне. Товстенюк - самозакоханий нарцис, властолюбець, небезпечний маленький наполеончик, щоправда - з курячими мізками. Таких у владу пускати досить небезпечно. Потім люди будуть мати велику біду. Тим паче, що пов’язаний з жидівським проклятим кодлом.
Відповісти
Рекордна, як для цього видання, кількість переглядів і коментарів - понад 200, хоч Товстенюку їх пишуть 3-4 тролі типу "скандинавка" (полішка чи жидівка). Стільки коментарів було тоді, коли Московку і Циплюк хотіли скормити собакам на Хрінниківському водосховищі.
Відповісти
я рідко пишу в соц.мережах..але тут сам Бог велів захистити хорошого хлопця ...я не полішка і не жидівка..корінна запекла бандерівка .прадід віддав землю і дерево під Церкву в нашому містечку. ненавижу комуняк з піонерських часів які знищили Зах.Україну мою родину.Добре знала історію України в ВДУ.А в соц.мережах не виступаю повторюю....не путай мене з тролями -це проплачені уроди...ПЕРЕМОГИ ТОВСТЕНЮКУ...!!!
Відповісти
Ліпич, то ви?
Відповісти
я бандерівка а( не полішка і жидівка)WAS IS DAS тролль???
Відповісти
А-а-у-у, СКАНДИНАВКА!От читаю твої коментарі, і думаю : Ти з планети ЗЕМЛЯ чи звідки? Хоч наприклад, про корупцію в школах - ти що дівчинка, тільки проснулась? Ти де була ДО РОМАНЮКА? СМІШНА, не пиши більше нічого, ВЕРТАЙСЯ НА МАРС !!!
Відповісти
На цьому сайті можна хоч коментарі залишати. Попробуйте написати на Volynnews критику в адресу Товстенюка, Палиці чи Укропа. Модератори таке не допускають
Відповісти
Це правда ,волинські новини заказний сайт)там укроп рулить
Відповісти
Вчора під вечір на виборчу дільницю СНУ ім. Палиці-Укропа завезли "зайві" бюлетні. Правда - 100%! Це ще одна чесність баптиста Товстенюка, якого хвалив за "духовність" такий же баптист апостольської церкви Ведмеденко.
Відповісти
а ти стояла зі свічкою там?
Відповісти
Я в цьому не сумніваюсь,після прямого ефіру,як Товстенюк себе показав щеням,яке гавкає,а життєвої мудрості ще не набралося.Молюся,щоб Бог не допустив таку зіпсовану людину в мери Луцька.Якщо буде фальсифікація виборів,бо у 1 турі переміг Романюк,то піду на майдан,бо мені не байдуже доля рідного міста!!!!
Відповісти
переміг Романюк? з чого це ви таке взяли? в них різниця пару відсотків! Про яку перемогу Романюка можна говорити?
Відповісти
На сайті volynnews нічого не можна написати проти укропу чи проти Товстенюка,інформація стирається модератором.Оце банда,все за гроші думають куплять!!!
Відповісти
та що ти кажеш, а ну давай напиши щось, зроби скрін, і покажи що і де стерли
Відповісти
Цей ваш Романюк не дав жодної конкретної відповіді на жодне запитання! А якщо і відповідав - то не казав жодного правдивого слова! Одні відмазки і вода... Сідай, 2!
Відповісти
Шановна пані! на рахунок волиньнювз, це правда і не треба саму себе обманювати! А що стосується дебатів, то зрозуміло, що якщо Ви підтримуєте Товстенюка, то Ви закриваєте очі на його ляпи, на його нездержаність і некомпитентність і будете писати що він молодець! Я не можу кретикувати Товстенюка, бо він вжитті нічого не зробив. Він і сам це говорить, прикриваючись Палицею! І веде себе як 6-ка. Я не хочу нікого ображати. Це просто моя думка!
Відповісти
Товстенюк взагалі не має свого слова,і ми всі про знаємо,навіть укропівці про це знають!люди невже ви цього не бачите товстенюк говорить як зомбі,в нього не мае своєї думки
Відповісти
Романюк втре носа цій купці олігахів
Відповісти
Чим? П'ять років треба було втирати....
Відповісти
Всі ми знаємо що товстенюк немає своєї думки)за нього говорять олігархи
Відповісти
шо за хрєнь було 227 коментарів а лишилось 136.
Відповісти
Товстенюк готуй шнурок і мило на понеділок. або тікай вночі в Ростов
Відповісти
Ведучий явний псіхопат, жертва персонажа"Жорік Вартанов" із Наша Russia
Відповісти
Цікаво,а чому половину написів проти Романюка під різними ніками робить одна людина з одного IP адреса?
Відповісти
БО МИ УКРОП
Відповісти
наш мер товстенюк.зробить розумне ришення.луцьк буде кращим мистом в украини.
Відповісти
волинські новини смердючий інтернет-сайт на чолі з редактором яручиком який продається за гроші.пише анонімки .використовє матеріали трирічної давності.і .бидло Бога. не боїться.сам особисто строчить за всіх і витерає те .що ріже очі.Невже Палиця і Товстенюк цього не знають? Отакі вони ділки!Ганьба!
Відповісти
Мда... Що можу сказати на це. Зібралось дві команди "тролів" і кожен тягне на свого власника. Молодці, гроші свої відпрацювали на всі 101%.
Я нейтралітет... Но мене цікавить одне питання: Що пан Олександр зробив для міста як підприємець? Чи потрібно вважати пророблене "ним" (точніше Палицею (за нього я проти нічого не маю)) за місяць до виборів?
Відповісти
Звертаюся до тих, хто формує свій завтрашній вибір частково опираючись на те що робить висновки з коментарів і дивиться що за Романюка так багато, а за Товстенюка так мало - виходить що більшість за Романюка.

Ви ж зрозумійте хто їх тут пише: не тільки "романюки", але й всі ті чиї прізвища були згадані вчора в ефірі (і ті чиї не були згадані, але які пов'язані з нинішнім мером). Тут пише той хто боїться аудиту, перевірок, кримінальних справ, той чия робота і заробіток залежить від нинішнього мера (а таких багато, особливо комунальна сфера, державні установи). (Знайомий розповідав, що теплотраси розкопуються і закопуються назад ті ж самі труби. Це ж кримінал. Ви уявіть скільки голів полетить коли це вспливе.)В людей рушиться світ, земля втікає з-під ніг! Сьогодні все є (або при попередніх мерах було) - а завтра не буде! От вони і рвуть кігті, пишуть коменти не те що сім'ями, - цілими родинами! Люди розуміють що пакет Товстенюку не занесеш, парєшать не получиться! Вирішити питання на вищому рівні – теж не вийде, бо там Палиця.

Якщо програє Товстенюк, - то просто не отримає те що хотів (він і Палиця). Але залишиться тим ким був, буде робити те що робив, заробляти так як і заробляв.

А якщо програє Романюк? О-о, тут ситуація набагато гірша - він втратить те що мав останні 5 років, те – ким був, те де заробляв. Що він буде робити далі, ким буде, де буде заробляти? Керуючим Приватбанком його вже не візьмуть (ха-ха-ха).

Але цікаво те що Товстенюка не мають за що вкусити. А Романюка не мають за що похвалити ! (ха-ха-ха). Якби Товстенюк не зірвався вкінці через те що ведучий дістав його тупими запитаннями і явним підлабузництвом, - то взагалі не мали б що писати. А про старий ринок, про землю з якої не платиться оренда, про нові будинки яких десятки, а нової школи і садочка ні одного, як то навіть і не чули!

В першому турі я голосував не за Товстенюка, але зараз буду голосувати проти існуючого стану речей. Невже комусь подобається те в нас зараз є, той бардак який нас оточує скрізь!
Відповісти
а я не йду на вибори......не хочу
Відповісти
цікаво було б побач
Відповісти
Якби мені хотілося побачити, хоча би одненького "сміливого" критика на дебатах у прямому ефірі на місці Товстенюка, Романюка або Величка. Що, дорогенькі, висвітлити свої прізвища зась?
Відповісти
це правда..я теж ніде не пишу прізвища ...я одна ,,на этом празднике жизни,,а заступитися за Олександра совість велить.Бо з,їдять і не подавляться...бардак розвели ,як останній день живуть..А що залишиться нашим дітям внукам-ні чистої води ні лісу ні тварин...ПУСТЕЛЯ Сахара
Відповісти
якась мразь-ровокаторська шле 6 ранку15 листопада смс ЩОБ прислали після голосування номер бюлетня Ще такого не було...перевертні провладні ...будете посилати за матер.допомогою людей з нещастями до Фонду Палиці ...совбези і всі ,,народні,,слуги...а тут се...те на Товстенюка...на голову не насадиш такий цинізм...
Відповісти
Романюк шахрай-брехун, Товстенюк-дибіл, ведучий-паморок...
Відповісти
відмінність кандидатів в головному: Романюк самостійна фігура, яка приймає рішення та відповідає за них, навіть якщо вони неприавильні, Товстенюк - керований Палицею, такий собі "Фунт", як у відомому творі Ільфа і Петрова.
Палиця хитрий, сам не пішов у мери, підсунів "фунта", звісно, в Швейцарії жити і Луцьком керувати - зручніше.
Не обманюйте себе, не ведіться на подачки від "благодійників", бо благодійні справи роблять тихо, від душі, а не для піару і омани.
Відповісти
Романюк наш мер!
Відповісти
Таки Ви праві!
Він мер!
Відповісти
Таке враження, що СКАНДИНАВКА - засланий козачок. Прочитала її всі коментарі - ну точно людина з МАРСА!!! Смішно читати весь її брєд. Проблеми або з логікою, або просто людина далека від реальності. Чесно кажучи шкода таких.
Відповісти
Дорогі луцькі щурі,хто вибрав Романюка,тепер ідіть з протянутою рукою не в Фонд а до міської ради.
Відповісти