Невідомі підпалили табір біженців на півночі Франції

Невідомі підпалили табір біженців на півночі Франції
Після терактів у Парижі у місті Кале на півночі Франції невідомі підпалили табір біженців.

Про це повідомляють користувачі Twitter.

За наявними даними, в таборі перебувають близько 6 тисяч біженців з країн Африки та Близького Сходу. Інформації про постраждалих місцеві ЗМІ наразі не мають.

Ça continue de flamber de plus belle à la jungle en ce moment !

Posted by Les Calaisiens en Colère on 13 листопада 2015 р.


У мережі висловлюють припущення, що це була помста французів за криваві теракти у Парижі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гнати всю саранчу копняками додому.
Відповісти
підтримую Вашу думку
Відповісти
Відчуваю що скоро і німці будуть цей бруд зі своєї країни випалювати. Інакше кінець Європі настання швидко
...
Відповісти
За 7 місяців до смерті,Кадафі казав,що Европа матиме величезні проблеми через біженців. Він їх стримував,але Америкою полювали на Европу
Відповісти
За 7 місяців до смерті,Кадафі казав,що Европа матиме величезні проблеми через біженців. Він їх стримував,але Америкою полювали на Европу
Відповісти
Сподіваюся Франція вчинить так, як радить нам: Ну там переговори з терористами почне (бажано десь в Британії), запропонує їм шматочок Альп, вибори, амністію... це було б так по-європейськи.

Я особисто засуджую будь-які прояви тероризму, екстремізму, застосування сили, матюки і гучне прослуховування музики Шнура.

Проте не можна робити різких рухів. Ігіл має бути почутий!

Я б запропонувала Оланду сісти за стіл переговорів з бойовиками, хоча етичніше називати їх ополченцями. Як третю сторону переговорів можна було б взяти Британію.

Не можна розпалювати конфлікт який назріває. Інакше відповідальність за подальші жертви може лягти саме на уряд Франції.

Ми не можемо стверджувати про якусь конкретну агресію зараз - швидше про громадянську війну на території міста Париж, де непочуті верстви населення намагаються достукатися до влади.

Думаю Парижу варто надати особливий статус та терміново провести там місцеві вибори.

Після цього можна буде вести перемовини про спрощений візовий режим для в'їзду французів в Карпати. У випадку загострення конфлікту Україна може гарантувати Франції допомогу у вигляді 200 гумострільних фортів і тренера з бойового гопака
Відповісти
путін, ти читаєш волиньпост?!
Відповісти
Він ще й українською пише. А може це Лавров?
Відповісти