Хто з кандидатів у мери лідирує у Луцьку - ЗМІ

Хто з кандидатів у мери лідирує у Луцьку - ЗМІ
У підсумковому випуску "ТСН.Тиждень" оприлюднили попередні дані, щодо голосування за кандидатів на посаду Луцького міського голови.

15 листопада в підсумковому випуску новин "ТСН.Тиждень" стало відомо, що за результатами екзит-полу, який проводили ТСН, лідирує Микола Романюк, який за даними паралельного підрахунку голосів отримав 56,5% голосів, а Олександр Товстенюк - 43,5%.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: вибори
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 40
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дуже шкода(
В цій країні ще досі все купляється та продається(
Шкода хлопців, які загинули на Майдані і продовжують гинути досі.
Відповісти
Шановна, не беріть гріх на душу і не приписуйте хлопців які загинули!
Відповісти
Ми боролися колись за справедливість та нову державу...і що?
Вибрали хпбарника та алкаша, який двох слів сказати не може!!
Відповісти
А сектант.який без палиці нічого не може кращий?
Відповісти
Після цих виборів я Вас заповажав.Не дивлячись на свої дружні віжносини з Товстенюком та Торчинюком аи непродались і не опустились до рівня ВН та Під прицілом які влаштували цензуру в коментарях і постійно запускали чорнуху на Романюка вішаючи на нього вісх бліх
Відповісти
Сам його(пащенка)заповажав!!хто би що не говорив!!а справи роблять,,,,,і волиньпост красавци..!!¡!!!дійсно не продались!!!!повага!!!!!!!
Відповісти
що наші містяни настільки продаються за 500 грн правда сьогодні в 20 школі за давали чомусь 250 грн..питанння нехай вже Товстенюк задає своїм агітаторам...невже якщо написати що я спав з джолі люди повірять!!??Ви питайте Товсенюка що він зробив..бо пркривати дупу Новим луцьком це в стилі команди єврейської але вмійте перемагати чесно і тоді люди може вам повірять.але всеодно не проголосують бо наймитів Палиці в кріслі мера не треба.хоче Палиця впереед..але ж він чекає виборів у ВРУ там більші гроші ніж в місті..
Відповісти
А де горлопата "скандинавка" подівалась …? Горілку глушить, чи по підвалам від праведного гніву шефа переховується …? Чи захлинулась у ніч з п’ятниці на суботу власною жовччю настільки, що їй терміново досі шлунок промивають …? А така була галаслива жіночка …, чи можливо таки – псевдожіночка …? Все верещала та верещала …, не сухаючи мене, що якби Ігор Петрович висунув замість цього нервового хлопаки ту саму таки Костанкевич, то другого туру у Луцьку не було б … А так знову матимемо у якості мера – цього перефарбованого вірного "корчагінця" …! Тому наполегливо рекомендую Палиці ретельніше приглядатись до своїх кадрів і оцінювати їх не за їх солодкоголосість та прогинливість, а за тим чи мають вони достатню повагу у Лучан … Бо я відчуваю особистий дискомфорт від того, що Ви так багато робите для нашого міста, а його очільником і надалі залишатиметься хитрий та "полум′яний" комсомолець …!
Відповісти
Судячи із результатів: не все вирішують гроші і зомбування лучан. Здоровий глузд переміг. Пацан не пройшов.
Відповісти
Вітаєм Роман Ярославович! Добре що є така онкуренція, це буде стимолювати!!!
Відповісти
Ура !!!!!!
Відповісти
Дурні люди! Старий комсомолець далі буде пити
Відповісти
Романюк не п'є. Це брехня
Відповісти
на шару только язвенники и трезвенники)))
Відповісти
Ти якщо сам алкаш,не треба на когось наговорювати...
Краще вже романюк виграє ніж єврей-штунда(тим більше якого вигнали навіть звіти)
Відповісти
поздравляю,ждите новые дороги до следующих выборов,и не говорите,что у Вас все плохо,у Вас все хорошо
Відповісти
Переклад будь ласка)
Відповісти
Что-что??? Однако! Романюк первый мер с которым в городе появились нормальные дороги. Мне даже водилы из Ровно говорили, что всегда у них были лучше дороги - а теперь в Луцке.
Відповісти
те саме ...жопа!
Відповісти
Вітаю всіх !!! Це просто свято якесь !!! Біжу за шампанським !!!
Відповісти
мені цікаво а хто з попередніх мері шось робив?. от там то були пусті обіцянки і гроші в карман.а Романюк хоч шось почав робити.а товстенюку ще рано йти в мери як для мера ще зелений і тоже б гроші пакував би пачками в кармани.вони всі гребуть.но романюк хоч щось поробив.і нашо нам в мери людина євреє
Відповісти
хоч один написав - те що думає )) Я такої ж думки...От хай Товстенюк і Ко - не за рік до виборів починають, а за 3-4 роки, от тоді може щось і вийде. Міняти треба,але на цей раз - варіантів не було.
P.S. Тож ніби - успішні менеджери (Товстенюк і Ко),а так погано прорахували можливі варіанти... Хоча, ще ж ніхто не сказав про перемогу Романюка.
Відповісти
Вони хоч за рік зробили а він що зробив
Відповісти
ще хату добудує для сина!!!
Відповісти
Ваші колеги з ВН І ВП коментів у підтримку Романюка не пропустили б, там треба хвалити тільки Товстенюка. Вітаю Ваш сайт за те. що зберегли обличчя! Горджуся Вами за непідкупність
Відповісти
Дякуємо богу за Романюка!Вітаємо!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
ДО ВСІХ,ХТО ДОКЛАВСЯ ДО ОБГАДЖУВАННЯ лідера - ноги в руки ! Майстри квача і мазила - в біга, другі - на коліна, треті- до Сірка очі позичати !Правда, є ще четверта категорія - ті без зазрєнія совісті будуть слинявити варги .Історія буде мати продовження...
Відповісти
Знову вибір лучан - суцільна помилка. Вже раділи на минулих виборах за перемогу Ляпіна, хоч щось зробив?? Нічогісінько. Рак мозку в людей.
Відповісти
100 відсотків
Відповісти
якби не пенсіонери явка на вибори була ь 10 відсотків.ура пен
сіонери виьирають майюутнє-повний маразм
Відповісти
Насправді, ситуація патова - обирай між двох *крепких господарників*. Дежавю 2010.
Відповісти
250% .....!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Палиця пацана згноіть.
Відповісти
Ну цьому пацанчику варто було б самому давно вже зрозуміти, що його сильною стороною є лише лизоблюдство … А так провалити теледебати, на які він сам Романюка так грізно викликав, то треба було ще дуже добрих зусиль прикласти … А Палиця насправді ж не дракон якийсь …! Ну пошкодує, звичайно, що так цей пацанчик йому дорого став, але я впевнений, що жодного фізичного впливу не буде …
Відповісти
Дякувати Богу,треба за інше,а не за мера,яким би він не був
Відповісти
Не підписуйтесь так бо це кличка Лапіна...подумають що він інфу зливає..
Відповісти
Щиро хочу , щоб Палиця прикрив лавочку(Фонд) - і хай тоді всі смокчуть лапу в Романюка. Неблагодарні!!!!
Відповісти
О, перший пішов ! Читай- "Георгій". Його устами глаголить істина.
Відповісти
Ще живі люди,які пам'ятають часи, коли жодному не доводилося звертатися ні до яких фондів.
Відповісти