У штабі Романюка – піднесений настрій через результати екзит-полу

У штабі Романюка – піднесений настрій через результати екзит-полу
Прихильники Романюка радіють результатам паралельного підрахунку голосів, у штабі «УКРОПу» поки не коментують ситуацію.

Про це стало відомо у неділю, 15 листопада.

Керівник штабу кандидата на пост мера Луцька Миколи Романюка Богдан Гончарук повідомив, що на штабі піднесений настрій через результати екзит-полу.

Нагадаємо, за результатами паралельного підрахунку голосів Романюк перемагає Олександра Товстенюка - 56,5% проти 43,5% голосів.

«Робота триває. Ми ведемо також свій паралельний підрахунок голосів», - розповів Гончарук.

За його словами, такі дані ще не привід вважати себе переможцями, але на штабі чекають результатів своїх підрахунків голосів.

«Тоді й буде причина радіти», - сказав він.

Стосовно його суперника, то у штабі «УКРОПу» поки не коментують результати екзит-полу.

«Наразі триває паралельний підрахунок голосів. Всі коментарі будуть надані пізніше», - повідомила прес-служба Волинського УКРОПу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
до останнього надіюсь, що підрахунки помилкові. P.S : Пащенко вдало зробив свою роботу - дядя Коля подякує добре.
Відповісти
завжди.
Відповісти
Певно це товстенюк написав. Його стиль
Відповісти
ОБІСРАЛИСЯ УКРОПИ ТО МОВЧІТЬ! НЕ ПОМОГЛИ ГРОШІ НЕ ВСІ В ЛУЦЬКУ ПРОДАЖНІ!
Відповісти
Укропівцям тільки і залишається - нерви МЯ мотати на сесіях. Хоча і серед них є люди із здоровим глуздом.
Відповісти
дуже гарно висловлюєтеся.....(ОБІСРАЛИСЯ УКРОПИ), культура, аж пре...це такі будуть при владі???? бідні наші діти.
Відповісти
Дивуюсь, коли читаю коментарі, чому ви радієте, завтра вже відключить воду ваш хвалений мер на два роки - до слідуючих виборів, йому веодно - у нього є все, а що буде у вас - відомо всім - НІЧОГО.. РАДІЙТЕ , ідіть його поцілуйте, такий він хороший, ЖАХ
Відповісти
Згідна з Вами на всі 100%
Відповісти
Ви троль, і ваші гів...ні коментарі нікого не цікавлять.
Відповісти
Сидите тут у Луцьку за 1000 км від війни і "гоните" на Укроп....Якби Лццьк, не дай Бог, як мій рідний Дніпро був поряд з Донбасом і його врятував той же Укроп від нашестя нечисті, то ви би тут не так говорили.....
Відповісти
У вас щось зпамятю, коли укроп був створений, і при чому тут укроп до порятунку дніпра, а також ви мабуть такий же дніпропетровець як і я.
Відповісти
Поки в Романюка радiють, укропiвцi розумiть, що на всiх зарплати вже не вистачить:)
Відповісти
Я всетаки надіялась, що наш люд розумніший,але.... Скільки вовка не корми всеодно в ліс дивиться. Скільки добра не роби, всеодно мало....Батраки. Заслуговуєте на те що маєте,сидіть без води, хай Буратіно ще не одне перед вашими вікнами вилазить...., лише шкода дійсно тих людей які дійсно хочуть змін і щось роблять для цього.
Відповісти
А окрім Буратіно немає чим дорікнути? Слабо з такими "досягненнями" кудись рватись! :)
Відповісти
по чому продалась?
Відповісти
Хе-хе!!! А екзит-пол 1+1 проводив і у штабі Романюка про це перші знають :) Ще "наука" для Товстенюка і Ко. Понабирали до себе в штаб всяку ... от і результат!:)
Відповісти
Жаль що наших людей нічого не вчить. Ще вора виходили на майдан і молились на допомогу Коломойського, а вже сьогодні готові голосувати за опоблок. Невже ніхто не бачить що з нас робить влада, що грабунок став більшим в рази. Да Романюк нічого поганого не зробив для міста, але і нічого доброго. Наші люди заслуговують того що мають, і це аксіома. Щож давайте будемо вічно терпіти. Ми ж самі за це голосуємо. Може колись прозріємо, але буде вже пізно...
Відповісти
Шок.А киваємо на росіян.А самі ж такі самі.Не можемо відірватися від минулого.Ну тепер щоб не нили.
Відповісти