Як Микола Романюк відреагував на результати екзит-полів.ВІДЕО

Як Микола Романюк відреагував на результати екзит-полів.ВІДЕО
Вже відомі результати перших екзит-полів та майже відомо хто ж переміг у виборах міського голови Луцька.

Громадський діяч та керівник ВолиньРost Володимир Пащенко поспілкувався із кандидатом Миколою Романюком.

Своєю чергою Микола Романюк подякував своїм виборцям та тим, хто добрим словом вігукнувся про нього. Про що ще розповів Микола Романюк дивіться у нашому відео.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вітаю Миколу Романюка!
Відповісти
Екзитполи не бувають попередніми. Є просто результати екзитполів.
Відповісти
цікавіше, Товстенюк сьогодні застрілиться вночі, чи зранку. Чи буде чекати Палицю з Женеви.
Відповісти
Не велика біда для Палиці, ''Укроп'' все одно займає більшість у міськраді і облраді
Відповісти
Пащенку і виданню респект, не продались як Волинські новини та Волинська правда
Відповісти
а може це Пащенко продався хабарнику Романюку?
Відповісти
Звичайно, Романюк не є найкращим зразком мера, але за такого вибору, що мав місце бути, це в кожному разі краще, ніж клан Коломойського - Палиці при владі. Тепер справа за громадкістю, щоб слідкувати за Романюком, за міськрадою, за використанням бюджету тощо.
Відповісти
А хто такий романюк,ніхто не забув ким і де він працював .... приватбанк ... коломойський люди ви самі собе послухайте
Відповісти
Волинські новини- це помийна яма, як видання, так і "журналісти"
Відповісти
Після цих виборів принципово не заходитиму на сайт "Волинських новин" за їх цинізм, безпринципність, грубе і тотальне ігнорування думки виборців, які підтримували інших кандидатів. Не знаю, як люди, які працюють на "ВН" тепер дивитимуться в очі лучанам.
Відповісти
Пробував декілька разів на сайті Волинські новини висловити свою підтримку Романюку - жодного разу не надрукували, викидали. Є позиція тільки їх що ТоВстенюк найкращий, а хто так не думає - геть. Ото продались, дійсно як будуть дивитись людям в очі,теж не читатиму цей сайт, як і Волинську правду, там ще результатів виборів немає, все Романюка будуть садити
Відповісти
Да я вже не статтю на ВН коментував а зразу передавав теплі слова редактору і колективу..як можна бути представником такої професії і випускати або чорнуху або вихваляння Толтого з Лисим..
Відповісти
Тепер чекаем коли і як григоренко буде вигризати посаду з романюка
Відповісти
Ну і ще є керівник штабу)))))
Відповісти
у мене теж уривався терпець- писала цим продажним гнидам(ВН тобто) усе,що про них думаю. йіхня діяльність-це відверта зневага до читачів і лучан!!
Відповісти