Романюк став мером Луцька

Романюк став мером Луцька
Микола Романюк продовжить були Луцьким міським головою.

Про це стало відомо з результатів підрахунку голосів у Луцькій ТВК.

Луцька ТВК опрацювала 100% протоколів. У другому тур виборів на посаду очільника міста переміг Микола Романюк. За нього проголосували 57% виборців.

Його суперника Олександра Товстенюка підтримали 43%.

За Романюка проголосували 37 575 лучан, за Товстенюка – 28 346. Загалом проголосували 65 921 громадян.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
чи не єдиний випадок, коли здоровий глузд переміг гроші.
Відповісти
Хоча до перемоги грошей залишилось зовсім небагато
Відповісти
...лучвни раді що і надалі містом керуватиме господарник...
Відповісти
всеї УКраїни обєднались.під крилом нового ..
Відповісти
Тепер у Романюка новий луцьк
Відповісти
Проголосували за менше зло.
Правда, якщо порівнювати з усіма разом взятими попередниками (шиби і Ко), включно з поточним конкурентом-кандидатом, то це вже велике благо.

Романюку 58 років, допрацює другу каденцію до законної пенсії.
Цікаво, чи буде достойна конкуренція на наступних виборах? Бо на фоні підставної "шістки" Палиці перемогти неважко.
Відповісти
Як не робив не чого Романюк так i не чого не буде робити. Знову без гар. води залишемося.
Відповісти
нагріете собі в кастрюльці
Відповісти
У Романюка нічого недопросишся,у нього ніколи нічого немає учасникам АТО виділив тільки 13 ділянок ,більше землі у Луцьку немає.
Відповісти
І то, як мені відомо ,своїм людям.Він краще продасть ,а гроші у кишеню положить.
Відповісти
Совкова пенсія вибрала того Романюка,як би молодь була активнішою - переміг би Товстенюк. А так будемо чекати наступних виборів,до того часу дороги знову розіб'ють,і Романюк перед виборами їх поробить.
Відповісти
Ви хіба не розумієте що Товстенюк це просто лялька. І якби він переміг би виборах, то це була б не мерія, а ляльковий театр. І якби щось пішло не так, то Палиця перший був би хто від нього відмовився. Та й навіщо нам у Луцьку пан Коломойський? Нехай у Дніпрі керує. Якщо ви думаєте що Палиця йшов на вибори щоб зробити Луцьк краще і нічого з цього не поиметь, то мені вас шкода. Читайте більше і розвивайте свій кругозір.Слава Україні!
Відповісти
Вітаємо, Миколо Ярославовичу ,з премогою .Ми віримо у Луцьк , у Вас , як хорошого мера , в Україну.
Відповісти
штаб програвшого кандидата, який зараз обливає всіх лайном, забув старе прислів"я, що після бою кулаками не машуть.
навчіться програвати, хоч вам і образливо, що не всі на вас "купились", а точніше, не всі вам продались.
Відповісти
Товстенюк не викликав довіри ні як громадський діяч,ні як політик-так,прислужник-вассал Палиці. таке враження,що якби він став мером,то у міськраді для Палиці трон спорудили б - Царь...очень приятно...Царь
Відповісти
стільки бруду на конкурентів,як ви настаралися- дало обернену реакцію.люди не такі тупі,як ви думаєте! робіть висновки,шановні!
Відповісти
особливо відзначилося загальновідоме волинське виданняПалиці. таке вже верзли,що просто гидко-бридко читати! ви зганьбилися самі,і колег зганьбили! де ж неупередженість, обєктивність тощо! прикро дуже,але факт...
Відповісти
Сашко, Товстенюк, то ти?
Відповісти
Слава Богу, що Палиця і КО не перемогли.
Відповісти
за період часу між першим і другим туром,особисто мені 3 рази пропонували продати свій голос Товстенюку за 100грн.
Відповісти
так мало? стидно...
Відповісти
скільки б продали?
Відповісти
Слава богу! Після нещодавнього ефіру на Аверсі стало просто страшно за місто! Дивишся на "претендента" і ловиш себе на думці, що ця людина з легкістю переступить через всіх і вся. Кричуща самовдоволеність і неповага.

Миколі Ярославовичу здоров'я і сил продовжувати роботу у місті! Все таки вибір людей багато про що говорить! Люблю своє місто!!

P.S. ВолиньПост респект! Ніколи не дозволяйте собі перетворюватись на те, що сталося з ВН! Успіху!
Відповісти
NW! Так тримати, Волиньпост, Волинські новини та Волинська правда показали своє нутро,перетворились у брудну помийну яму! Молодці журналісти Волиньпосту та лучани за достойний вибір!!!
Відповісти
Люди зовсім подуріли що за нього голосували. Зробив показуху перед виборами, але це нікого не вчить зовсім. В нас як було стадо, так і осталось. а ми ще шось від влади хочемо
Відповісти
інформполітика ВН і видалення "неугодних" коментарів значною мірою стали причиною того,що я голосувала ПРОТИ Товстенюка. для мене це-діагноз!
Відповісти