Збирають підписи за перенесення зупинки в центрі Луцька

Збирають підписи за перенесення зупинки в центрі Луцька
Перенести зупинку громадського транспорту від готелю "Україна" до окружного адмінсуду (на попереднє місце).

Така пропозиція з'явилась на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

"Потреба перенесення є через насичений рух в центрі міста і незручності, через завантаженість громадським транспортом на цій ділянці", пояснює автор петиції Мельничук Павло Володимирович.

Дата початку збору підписів: 5 листопада 2015 р.

Станом на 17 листопада петицію підписали 172 особи з 300 необхідних.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
дякуйте кравчуку це воно порішало з судом про переніс зупинки
Відповісти
о да на 20 метрів перенести зупинку і рух розвантажиться. там хоть дорога ширша ніж біля адмінсуду.
Відповісти
Краще б збтрали підписи шоб там встановили таке табло як біля цуму і на зупинці навпроти перлини
Відповісти
Яка логіка у перенесенні зупинки? Хіба не той самий транспорт буде на ній зупинятися?
Відповісти
Щось останнім часом людям немає чим займатись...Як тільки дали можливість створювати електронні петиції так і понеслось...одна безглузда петиція за другою...
Відповісти
що в цпш ввипуск четвертого классу відбувся за фахом петиціо-писці
Відповісти
Проблема в тому, що на попередньому місці адмінсуд не дозволить робити зупинку, вони круті. Вони (судді) навіть свої авто ставлять не біля суду, а навпроти за театром на тротуарі чим перешкоджають рух пішоходам. Але їм можна - вони судді.
Відповісти
відкрию вам таємницю: судді паркують свої машини на задньому дворі суду.в кожного свій пульт до відкатних воріт))

Відповісти
Зупинку потрібно перенести або вперед в сторону вулиці Шевченка або на старе місце тому що там де зараз вона знаходиться автобусами та тролейбусами створюються справжні автомобільні затори і врезультаті пранспорт нерухаеться пішохоли неможуть перейти вулицю в напрямку до драмтеатру. Тут нема нічого смішного!
Відповісти
Я б нах... порозбивав машини і таксі які паркуються там на тратуарі за зупинкою ... їздять по тратуару як завгодно, заїжають, зїжають прям на зупинці ... це не місце для машин, це не парковка ЦЕ ПІШОХІДНА ЗОНА! Зупинка перенесена взагалі то до Карамель кафе майже, до вїзду на парковку готелю України, а те що паркуються маршрутчики відразу на повороті з Виниченка, таких маршрутчиків повбивати, безпрЄдєл!
Відповісти
там тролейбусна зупинка
маршруткі таки за поворотом
Відповісти
Зупинка зроблена недля людей ,а для стада овечок,яких можна давити боце рахується бидло ,а суд у нас самий гуманний все для себе,навіть квітничок крутенький.
Відповісти
Питання ще у тому що є маршрутні таксі які не будуть мати можливості зупинятись біля суду на зупинці, їхній маршрут не передбачає цього 31,47
Також ділянка біля готелю Україна значно ширша
На рахунок паркування за драмтеатром я теж прокоментую.. Хоча я пішохід але не бачу проблеми у цьому. Краще нехай люди паркуються там ніж будуть паркуватись по бік дороги і перешкоджати цим руху транспорту, створюючи затори
Якщо зупинка буде знаходитись за поворотом і у часи піку транспорту (маршрутного і звичайного легкового) буде багато то затори й далі будуть, це не вирішить проблему, і на томість проїзд з вулиці Шевченка у сторону цуму стане проблематичний, адже виїзд просто буде заблокований
Це так... Думки уголос...
Відповісти
якраз 47 передбачає)
Відповісти