Парасюк зацідив ногою в спину СБУ-шнику Пісному. ВІДЕО

Парасюк зацідив ногою в спину СБУ-шнику Пісному. ВІДЕО
Народний депутат України Володимир Парасюк знову побуянив. Цього разу він побився з працівником Служби безпеки України Василем Пісним.

Про повідомив у Twitter журналіст Української правди Роман Кравець.



Парасюк обізвав Пісного "гнидою" та "уродом". Його заспокоював колега Борислав Береза: "Вова, ти не правий. Ти не можеш його бити!".

Пізніше у мережі з'явилося відео, як Парасюк копає ногою працівника СБУ по шиї. Це відбулося посеред засідання Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 40
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ото влупив
Відповісти
хто не в курсє про пісного.ВАСИЛЬ ПІСНИЙ.ГУГЛ."антибіотик".стара історія яка при всіх владах поворяється з ним.легенда сбу..
Відповісти
да, ето вам не кужель в лоб
Відповісти
у людей не витримують нерви. Це ганебно коли сам президент очолює коропцію.
Відповісти
тихо!
бо перерве офіційний візит в італію
Відповісти
Сьогодні Порошенко присвоїть сбушнику героя України.
Відповісти
нє, завтра
посмертно
Відповісти
Клоуни.. Вони в європу пруться, нахер ми там кому нада...
Відповісти
ми в сібірє і на уралє..і то не ви спиті а свіжачок..якого ще абуить можно на труд..
Відповісти
Дієслово доконаного виду "зацідити", зазвичай, вживається як "зацідити в зуби" І, звичайно, кулаком. А в даному випадку - копнути, вдарити.
Відповісти
хвацько хвицнути
Відповісти
Ще б Порошенку хто б зацідив щоб не чужався
Відповісти
в нього жінка спортивної наружності
ждем
Відповісти
Парасюк - єдиний адекватний депутат на всю ВР, з іншими ми будемо десятиліттями ще "хороводи водити" на тому ж самому місці, ПАРАСЮК - МОЛОДЕЦЬ, ТАК ТРИМАТИ
Відповісти
Серіал "Слуга народу" сильно вплине на наступну президентську компанію. Схоже, вже починають діяти за його сценарієм ) В кріслі хочуть всидіти всі. Але тут тільки ПОВНА заміна перших 20-30 тисяч чиновників і показові суди з конфіскацією за кожну вкрадену гривню...
Відповісти
Парасюк може погано закінчити свій земний шлях. Трошки гірше за Сашу білого. А нинішній склад депутатів ВР - найганебніший за свєю якістю в історії незалежної України. Колгосп "Сорок лєт без яєць".
Відповісти
Адекватний -мовчав бі ти про Сашу Білого ,він єдиний який правильно почав боротись з цією наволоччю ,за що і ці відморозки його застрелили .
Відповісти
можна засуджувати парасюка, але така реакція від безвиході.
Відповісти
Вовчик! Ти нардеп-відморозок.... Але країні певно потрібні саме такі,бачиш скільки тебе підтримуютьт.
Відповісти
відморожені - це ті, кого влаштовують генерали-хабарники на високих посадах
Відповісти
треба стабільність-на прохідну.опусти голову та дякуй за хліб і мірне небо..вони обрані рішати..так при батьках було..дідах..а девкого і прадідах..
Відповісти
А всі інші депутата- морозки.
Відповісти
мало дав...
Відповісти
Як швидко у нас працює прокуратура напевно вже всі злочини по майдану розкрили тепер таке г....но, я к пісний можна захищати.
Відповісти
офіцер СБУ побігло в прокуратуру Далі буде
Відповісти
Мало дав .
Відповісти
уява малює страшну картину
вибрали парасюка президентом
а він на якому-небудь нормандському форматі хуйла в лоб та ще й з ноги
а хуйло коні двине і - ганьба на всю еуропу
Відповісти
Чого ще чекати від "героїв" майдану? Дивуватись нема чого.
Відповісти
дійсно шарлі
Відповісти
шарлі воно і в Африці шарлі
Відповісти
Шарлі рязанське
Відповісти
мало дав!!! При цій ди... ній владі,якраз Парасюк і розуміє,що нічого не міняється і мінятися не буде!!!
Відповісти
"Найшовсь-таки один козак
Із міліона свинопасів,
Що царство все оголосив —
Сатрапа в морду затопив.
А ви — юродиві — тим часом,
Поки нездужає капрал,
Ви огласили юродивим
Святого лицаря...".
Т. Шевченко: ("Юродивий").
Відповісти
Судячи з коменту ти взагалі настоячи зроблене.
Відповісти
БОже, хто це бидло вибирав? Цього дармоїда Парасюка треба гнати в шию. Мрію про повернення сталінських методів, тоді б можна було б вичистити Раду від парасюків, свободівців та іншого лайна
Відповісти
так, так. І побільше в раду таких як Пісний і Ко, оттоді і заживемо. Тьху.
Відповісти
Парасюк і такі, як він позорище України! Не вміє себе вести, не контролює свої емоції! То що тепер усім один одного бити?! А про свою чесність хай не жвандить! Як він на Львівщині ставив дружбана начальником міліції?!що він реально робить?! Які законопроекти вносить?!горлопанить і дае волю кулакам!
Відповісти
цікаво аби СБУшнік самооборонявся і дістав свій шмайстер чи куля в лоб комусь дісталась 0_о
Відповісти
А що, може хтось бачив, як Вовка завалив Пісному копняка?!! Я не бачила! І ніхто не бачив! Який Парасюк??? Який копняк??? ))))))
Відповісти
Ногу Парасюка в президенты!
Відповісти