Центральний ринок у Луцьку потрібно перенести, - читачі ВолиньPost. ОПИТУВАННЯ

Центральний ринок у Луцьку потрібно перенести, - читачі ВолиньPost. ОПИТУВАННЯ
Електронна петиція з пропозицією перенести Центральний ринок у Луцьку набрала понад 300 необхідних голосів. Відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян» та затвердженого виконкомом Порядку, вона перебуває на розгляді місцевої влади.

Журналісти ВолиньPost вирішили поцікавитися думкою волинян: чи потрібно перенести Центральний ринок у Луцьку?

62% опитуваних (396 читачів) вважають перенесення ринку слушною думкою.

Натомість 29% (188 читачів) відповіли "Ні, не потрібно".

Побудувати на місці ринку торговий центр хотіли б 5% читачів (35 людей).

4% респондентів (23 читачів) обрали варіант "Мені байдуже".

Всього проголосувало 642 осіб.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хто відшкодує витрати за прокрадену бруківку та дах над павільйонами у гуманітарці? щомісяця платяться податки.
Можливо просто навести лад,або залишити хоча б продуктовий
Відповісти
ще б варшавку забрали... стільки землі пропадає
Відповісти
Всі ринки перенести в Брище на звалище - тоді Луцьк стане чистим !
Відповісти
Цей смітник треба забрати з центру міста. А бабкам без різниці куди в шість ранку їхати, чи в центр, чи на львівську.
Відповісти
Нічого їм не все рівно. Бабки не поїдуть чорти куди. Смітник у вас у роті, якщо таке мелете!!!
Відповісти
МАБУТЬ ЗАЦІКАВЛЕНА ОСОБА!БІЗНЕС ШКОДА...ВСЕ Ж ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ЩОСЬ ЗМІНИТИ ...ПОЧНІТЬ З СЕБЕ.ПЕРЕЇДЬТЕ НА СПЕЦІАЛЬНО ВІДВЕДЕНІ МІСЦЯ..ДЛЯ РИНКУ...
А РИНОК НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ В ЦЕНТРІ МІСТА ..ЦЕ АНТИСАНІТАРІЯ..І СМІТНИК !!
Відповісти
оно й видно що блондинка
Відповісти
А ви не подумали що там можна прибрати, зрозити реконструкцію?У Львові теж в центрі є ринок і проблем нема. Вже побудували на ДПЗ, багато туди їздить?Таке відчуття що всі хто за перенесення ринку наймані за гроші тролі, які пишуть те що їм сказали!!Хтось буже хоче прибрати до рук хороший шмат землі!!Ви люди головою думайте, ви що в супермаркеті будете домашній хліб і творог купувати?
Відповісти
Повністю з вами згоден!!!!!!!!!+5
Відповісти
Продуктовий павільйон
Відповісти
ЗНЕСТИ ВСЕ І ЗРОБИТИ ГАРНУ ПЛОЩУ...ІСТОРИЧНА ЧАСТИНА МІСТА ВСЕ ТАКИ...
Відповісти
ЯКУ ЩЕ ПЛОЩУ? ЗБУДУВАТИ БАГАТО БАГАТОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКіВ
Відповісти
в Луцьку ні за яких часів не було базару?
Відповісти
А бесарабський ринок в Києві теж антисанітарія?Чи антисанітарія це наш внутрішній стан? Продуктовий ринок тут зручно, а все решта- згідна, не потрібно
Відповісти
Дякую за корисну і цікаву інформацію - недавно знайшла ваш сайт і тепер читаю його щодня. Дозвольте 2 зауваження, які його мають покращити. 1. Голосування, зокрема, щодо перенесення ринку, доцільно обмежити позиціями "за","проти" і "байдуже", а вже в межах "за" - варіанти щодо подальшого використання площі: а)торговий центр, б)житлова забудова в стилі старого міста, в)туристично-розважальний осередок в стилі старого міста, г),.... д)ваша пропозиція. Бо торговий центр спотворить замок не менше, ніж зараз це робить ринок, а інших ідей ніби й немає. 2. Будьласка, зверніть увагу на заголовки. "У Луцьку думали...", "У Луцьку хочуть..." - то дуже непрофесійно і втрачається інформативність. Вибачайте, я не знайшла іншої можливості для надсилання цього побажання особисто редактору.
Відповісти
Де опитування? Таку замітку я й сама можу написати.
Відповісти
Де опитування?я вже хочу проголосувати за те що ринок був, чистий, сучасний з туалетами і парковкою!!!
Відповісти
Шановні, опитування проводилося протягом тижня і уже завершилося
Відповісти
ТАК потрібно
Відповісти
Перефразируя Булгакова: может пойти ссать в соседнее парадное - это не бороться с разрухой. Может перестать ссать в своем? Облагородить - не не пробовали?
Відповісти
Не хочуть щоб перенесли ринок тільки торговці, бо в них бізнес,а замість ринку потрібно площу зробити , це родзинка Луцьку. Потрібно зробити ярмарку де буде представлена сувенірна продукція, а не труси, носки і кури.
Відповісти
Варшаву не трогати
Відповісти
Приїзжайтє на паршавку.купляти. За ю


Контеїнери
ером.ю
Відповісти
Лучанам потрібно в першу чергу купувати продукти в зручному місці та з доступними цінами там де зараз ринок, а не ресторан з недоступними цінами і бізнесом місцевого казнокрада!!!
Відповісти
Запропонуйте підприємцям центрального ринку нормальні умови й вони самі підуть , а так попахує протестами й блокуванням роботи міськради .(До укропів)
Відповісти
А я проти офісу розвитку кварталу в старому місті давайте збирати голоси
Відповісти
Читайте історика Луцька ПЯСЕЦЬКОГО-ринок на цьому місці був з дня створення Луцька. Чому б Пащенку не взяти інтервю у ПЯСЕЦЬКОГО
Відповісти
Дайте посилання, будьласка. Бо за офіційною версією площа-ринок була там, де сходяться вул. Данила Галицького і Драгоманова.
Відповісти
Нас просто питають чи хочемо перенести ринок, а ми як барани відповідаємо "ДААА..., бо там грязно, бо я туди не хожу, бо це історичний центр",і як завжди нашу волю виконають.
А нас питають, що збудувати на його місці?
"Еліта" наша зразу найде йому призначення і я думаю він точно не впишеться в історичний цент. Як і ЦУМ...
Відповісти
Что мешает перенести Центральный Рынок на пустырь возле "ковельского" моста недалече от Института Искусств??? или ту землю застолбили??? - это не у чорта на куличках в отдалённом ГПЗ, это почти центр и подездной путь нормальный
Відповісти
Де ви бачили пустир біля інституту мистецтв? Там заплави річки Стир. То може ще на воді наплаву зробити, щоб вільних зелель побільше залишити під торгові центри і "кафе-ресторани-бутіки"?
Відповісти
НЕХАЙ ДЛЯ ПОЧАТКУ ТАМ МІСЦЕ ОБЛАДНАЮТЬ.
Відповісти
Потрібно 100%
Відповісти
Ринок потрібно прибрати, обмежити, слідкувати за правильним паркуванням. Ринки завжди були в центрі міст. простих людей хочуть вигнати хто-зна-куди, а на тому місці як завжи... Це комусь потрібний кусок землі. Тільки наївні думають,що з перенесенням ринку їм буде користь. Потрібне не перенесення ринку А НАВЕДЕННЯ ТАМ ПОРЯДКУ!!!
Відповісти
Ринок потрібно залишити. Втім навести порядок.
Відповісти
Ну що це за опитування!!!
Опитал аж 600 чоловік і вже збираються вирішувати якісь питання.
це сама звичайна заказуха.
щоб знову нагнути простий народ
Відповісти
в багатьох містах України та світу в центрі міста є ринки
так що не потрібно знову дурити людей.
ПОТРІБНО ПРОВЕСТИ МАШТАБНУ ПОЕТАМНУ РЕКОСТРУКЦІЮ.
А НЕ ЛОБІЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ОЛІГАРХІВ ЛУЦЬКА
Відповісти
А універмаг колись спалили(((
Відповісти
Комусь захотілось земельки в центрі міста, - до гадалки не ходи!
Відповісти
А чому ринок не приведений до порядку зараз? Що заважае міській владі, муніципалам прибрати з тротуарів, з землі торговців, нагнати циган, заборонити іздити і ставити транспорт будь-де, поставити смітники, прибирати кілька разів на день, та інш.?!
Відповісти
Так де все-таки відповідь на питання: який інтернет-ресурс проводив опитування і де в замітці посилання на саме опитування?
Ганьба.
Відповісти
як ви думаєте, який інтернет-ресурс проводив опитування, якщо це опубліковано на цьому сайті?) опитування тривало протягом тижня і вже закінчене, опубліковано результати!
Відповісти