У Луцьку - мітинг під стінами управління Нацполіції. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

У Луцьку - мітинг під стінами управління Нацполіції. ФОТО. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО
У середу, 25 листопада, у Луцьку, як і анонсувалося, під стінами управління Нацполіції розпочався мітинг.

Як передає кореспондент ВолиньPost, який знаходиться місці події, громадські активісти пікетують обласне управління Нацполіції на підтримку політв’язнів, а також проти нівелювання Нацполіції через збереження в ній навіть на керівних посадах кадрів режиму Януковича. Зокрема, одна із вимог протестуючих - люстрація Олександра Терещука.

До протестувальників вийшов начальник Волинської поліції Петро Шпига.

Представники громадськості та журналісти зайшли у приміщення управління.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: мітинг, УМВС
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
лежні вийшли на променад...
Відповісти
Волоцюги
Відповісти
Чому це вони волоцюги воно таки є начальникі міняються посадами.ті самі мєнти остаються.посади купляються.а поліціі роботи зменшилось..на буть яку заяву вони пишуть відповідь....звертайтесь до суду..ще ім і зарплати підвищуютт не краіна а гидоття
Відповісти
Так,ви не волоцюги.Бо обікрали народ. Але повертати прийдеться. Ви тримаєтесь,доки війна.Рано чи пізно вона закінчиться.
Відповісти
Так,ви не волоцюги.Бо обікрали народ. Але повертати прийдеться. Ви тримаєтесь,доки війна.Рано чи пізно вона закінчиться.
Відповісти
Правда100%!!! Скільки можна обдурювати?!
Відповісти
Український народ для вас волоцюги-ми це знаєм. Тільки хто їх такими зробив?
Відповісти
Маячня
Відповісти
Відправте цих "активістів" на безлюдний острів. Нехай там ці нероби проводять свої "акції", і не заважають людям працювати. При чім УНП у Волинській області і політвязні, Терещук? Осіння погода сприяє розвитку депресії і зграйка нероб вирішили розважитись?
Відповісти

скільки платили за тримання плакатів?
Відповісти
А скільки менти за посади платять
Відповісти
скільки платять! Платять з розцінками, затвердженими майданівським висуванцем Аваковим!!!
Відповісти
Цікаво кому вже Віскунов перейшов дорогу
Відповісти
Валя хоче аж на може....))))
Відповісти
Для того щоб люструвати поліцію насамперед треба самому бути люстрованому
Відповісти
Терещука на площю вивести і поставити на коліна, хай каіться перед народом.
Відповісти
А ти чий саме народ? Чи не забугорний? Вас там в америкосії багато!!!
Відповісти
сімьорку тоже переатестовувати будуть із громадською комісією. шпига надай людям списки сімьорочніків у відкритому доступі. хай народ знає своїх героїв-топтунів.
Відповісти
Боже, люди,ви реально тупі.Гадите тут і мінусуєте коменти - усе на що ви здатні.Замість того щоб прийти і хоч подивитись, що на тій акції, треба язиками молоти,які всі нероби і ледарі.А ви, замість того, щоб сраку відірвати від компа, і прийти, тут глаголите свою "істину".Пишіть, пишіть, ваші воплі все одно ніхто чути не буте
Відповісти
стрибайте! Стрибайте до упаду.
Відповісти
поясніть тому дурному люду Волині, що Терещук нормальний чоловік - "теніс із Вами грав, просто не у ту команду потрапив"..... хай нарешті волиняки відчепляться від нього!!!!!!!!!
Відповісти
Це точно лежні!!!!! Парочка молодих людей,замість того,щоб навчатись чи роботу шукати,вибирають легкий спосіб заробітку-потримати плакати і покричати,з надією,що зароблять особливий плюс для себе від того,хто їм за це платить!!!!! Не варто їм пхати свого носа туди,де вони не розуміють нічого. Нехай спочатку освіту здобудуть і навчаться заробляти гроші розумом,а не голосом,а тоді вже вказуватимуть людям з вислугою років як і де їм працювати!!! Ганьба молоді,яка живе чужим розумом!!!!
Відповісти
А на рахунок Валі-прямо в десятку!!!
Відповісти
А до чого тут Терещук і політв'язні? Терещук в Києві сидить, до чого тут Управління у Волинській області? Треба із себе починати, а не стіни підпирати з плакатами.
Відповісти
Бовдури, не міряйте всіх по собі, ця молодь вся має вищу освіту, а багато з них навчались і в Європі і працюють вони не по 8 годин, а без вихідних і тому владу в спокої не залишать ніколи, навіть не мрійте.
Відповісти
без вихідних працюють?????? Ну прям міністри мабуть там стояли чи відгул за власний рахунок взяли на роботі,щоб вийти покричати? Все їх влаштовує в місті,от тількі одна міліція не така?????? Для того,щоб щось вимагати,потрібно ще в цій сфері розумітись. А не закінчити якесь ПТУ і стояти горланити наперед заучені висловили!!!!!! Розуму мабуть не хватило вивчитись і піти в органи працювати?? Ганьба їм!
Відповісти
і що? зараз вищу освіту має кожна собака, на жаль, в нашій країні це не показник. І освітою в Польщі (якщо це можна назвати освітою) нікого не здивуєш. Я теж працюю, і в мене немає часу у будній день стояти на мітингах. А якщо подивитися на безглузді вимоги цих мітингарів (відставка терещука, політв'язні - при чому тут УНП у Волинській області) то можна зробити висновок, що стоять за гроші.
Відповісти