Революція триває: лучан кличуть на Марш гідності

Революція триває: лучан кличуть на Марш гідності
1 грудня 2015 року у Луцьку студенти вийдуть на Марш гідності, щоб згадати про розгін студентів на Майдані в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року.

Саме цей день став точкою відліку в боротьбі молоді проти кривавого режиму Януковича, пишуть організатори у Facebook.

1 грудня 2013 року на Майдані Незалежності був марш мільйонів. З усіх міст України приїжджали люди різного віку, статусу, щоб виступити проти подій 30 листопада.

"Вже минуло два роки, а ніхто не покраний! Ми пам`таємо про ці події і вимагаємо справедливого суду! Небесня сотня дивиться на нас, тому ми не маємо права зупинятися! Революція триває!", - пишуть організатори Маршу.

Збір всіх охочих взяти участь в заході - біля історичного факультету СНУ імені Лесі Українки. Далі хода попрямує до Головного управління Національної поліції та Волинської прокуратури.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А правду, как обычно, мы узнаем гораздо позже. Но будет поздно...
Відповісти
Ну як завжди)
Відповісти
Поскачіть ще ідіоти, мо добробут країни підійметься
Відповісти
підтримаю,задовбали вже дятли
Відповісти
1 грудня це ж будній робочий день!
Відповісти
Вокзал, Польша, унитаз!
Відповісти
це підари будуть відстоювати свої права, щоб їх називали педиками...- роботу краще найдіть, довели державу!
Відповісти
Оооо, добре! Нарешті є нормальна причина на пари не йти!
Відповісти
Вже одного разу тупоголова бездар вийшла і продала Україну за 35 евро (ціна візи в европу) Видно за дешево продали ще раз хочуть спробувати. Дибіли, книжки читайте і вчіться, а то даунів понабирають в університети і даунів повипускають чере 5-6 років.
Відповісти
в 1991 році поляки до нас приїзджали на заробітки. Україна незалежна, поляки нас бидлом тепер називають і в 10-15 разів більше заробляють. А все тому що в нас бездарна молодь, тупі і ще тупіші, продали Україну ще 2013 році і до цього часу ще цього не зрозуміли........ Скоти непотрібні
Відповісти
Цергова революцфя-хрест на Україні. Це вишуканий садосуіцид.
Відповісти
Звичайно, що знайдеться купа дебілиів, які вийдуть на це "дійство"! Це ж реальна законна можливість на пари не ходити. Щеб пак: на парах треба мізки напружувати, а тут вийшов, потусувався, погорланив, і взагалі, весело час провів. А потім ще й в соц мережу на своїй сторінці купу "патріотичних" фоток навикидав. Всі подивіться, кий я "патрійот" . Ідіоти....
Відповісти
НЕ ТУДИ ыи йдете! Під ОДА йдіть і покажіть директору автозавода, що він далеко не цар, і не царський намісник!
Відповісти