Як лучани борються із «автоандонами». ФОТО

Як лучани борються із «автоандонами». ФОТО
У Луцьку вигадали оригінальний спосіб боротьби із водіями, які паркують свій автомобіль на тротуарах.

Про це пише користувач Ігор Рожило у Facebook-спільноті "АвтоАндони Луцька".

"Нарешті прості люди почали боротися з ****нами паркування на тротуарах", - написав лучанин та виклав відповідні фото.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
З лохами така боротьба ні до чого не приведе ,бо лох він і в Африці лох .
Відповісти
Прийняли би закон що можна штрафувати по фото, що б люди фотографували порушення, викладали фото, і порушника штрафували, і під фото писали результат, чи оштрафовано чи ні, і яка сума і чи сплачено) Ох би бюджет наповнився)) Бо поки йду додому стільки порушників бачу..
Відповісти
це не в луцьку - ха-ха
Відповісти
Давайте тоді такими ж методами боротися і з пішоходами що переходять в не положеному місці. Слабо?
Відповісти
КОЛИ ВЖЕ ПРИБЕРУТЬ СТОЯНКУ ТАКСІ на тротуарі(до речі там зупинка автобусів і тролейбусів) біля готелю ,,УКРАЇНА" РОМАНЮК чекає доки задавлять пасажирів громадського транспорту та пішоходів.Там вже були серйозні інциденти.Реакції нуль.Таксисти їздять по тротуару,як по дорозі.
Відповісти
Може платять мусорам.Хтось кришує точно.Грубе порушення ПДР.Ні менти,ні влада не реагує.І це в самому центрі.
Відповісти
Нафіг попереджувати? Перше попередження - порізані колеса.
друге попередження - спалити нафіг машину.......
Відповісти
А ти піди і поріж. Потім тобі за таке голову розібють і скажуть що так було. Ти на ті колеса зробляв щоб їх різати?
Відповісти
*андони є і будуть, поки їх не почнуть РЕАЛЬНО штрафувати... Нехай заплатить раз 500грн, другий раз - 1000грн, посидить місяць на постному хлібі з водою і на наступний раз думатиме де паркуватись. Людям треба стимул і мотивація (найчастіше методом батога), бо якщо не має своїх мізків, правосвідомоті чи то ба звичайної людяності, то без батога не обійтись. А вичворяти таке з машинами теж не є добре, бо яка б вона не була теж коштує чималих грошей і не рік треба потіти, аби придбати того самого жигуля. Псувати завжди легко, особливо чуже. Людоньки вчіться поважати один одного і буде у Вас добро.
Відповісти
Якщо хочеться як в Європі жити , потрібно швидше організувати парковки в місті. Заплатив і стій собі на здоров'я. А псувати чуже майно, вибачте порушення закону.
Відповісти