У луцькому розважальному закладі побили охоронця

У луцькому розважальному закладі побили охоронця
Лучанин побив охоронця у одному з розважальних закладів обласного центру.

Про це повідомляє Сектор комунікації ГУНП у Волинській області.

До місцевого відділу поліції звернувся 26-річний лучанин. Чоловік працює охоронцем в одному із розважальних закладів міста.

Перебуваючи на роботі, між ним та відвідувачем виник словесний конфлікт, під час якого охоронця побили.

Інспектори поліції, які прибули за викликом встановили, що кримінальне правопорушення скоїв 27-річний місцевий житель.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А який розважальний заклад???
Відповісти
вибирай сам.... Шайба,Техас,Версаль,уНаталки чи Опера.... не помилишся.
Відповісти
дтруоещтшоуещш
Відповісти
В АТО ублюдка. Нормальних хлопців і мужиків в АТО забирають, в яких вдома діти, а всяка бидлота холостяцька по клубам швендяється. Таким аби гульнути, бухнути, дівці засадити після клуба, а про сім'ю і не думають. Неправильно то всьо. Хай краще такий непотріб грузом 200 повертається, аніж чиїсь батьки, чоловіки, чи нормальні хлопці. Хай там свій героїзм перед сепарами показує.
Відповісти
АТО не зона, щоб туди на перевиховання відправляти. Бидло, на жаль, було, є і буде.
Відповісти
Дякую, Іронічний, за думку. Кожен має право на життя. Але коли людина, ще й до всього в молоді роки, це життя не цінує, а вбиває себе алкоголем, курінням, дурью всякою, то на... таке життя. Які потім діти будуть в такого батька. Хай краще подихають відразу там, аніж морити своє життя повільно тут. На війні зовсім по іншому, після бою, наче знову народився, починаєш цінувати миті, відведені Богом на цій землі. На світанку радієш співу якоїсь пташки, починаєш помічати красу ранкової роси, а який приємний запах сніданку на вогні.. Життя продовжується, слава Богу. Боляче дивитися, як усяке мажорне бидло, в той час коли ми там, наші діти тут, ми під кулі, стодвацатки, а бидло під 40 градусів тут. Ну вибач мене, Іронічний, АТО не зона, зона - це рай, а АТО - це пекло... Бережи себе від лихої долі, і цінуй життя.
Відповісти
АТО - праця, страх, смерть, мужність, піт, кров, але не місце покарання. Для покарання є СІЗО, зона, уранові шахти, підмітання вулиць, нагайка, врешті-решт. Бидло і в зоні АТО бидлом залишиться, нащо нормальним бійцям життя псувати? А от аналогів штрафбатів зараз немає.
От якби на площі нагайки привселюдно, або з півроку вулиці прибирав... Громадська думка в нас поки не такий, як треба, вплив має. Адже були ж тут колись весілля із 0.5 літра спиртного на 300 чоловік на день.
P.S. І зона не рай теж.
Відповісти